Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ryanair leti iz Osijeka za Frankfurt!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Ja predlažem da Ryanair uvede liniju Klisa-Čepin, po mogućnosti s Butra naplatnim sustavom karata. Twisted Evil

lolcina
btw promijenite naslov covjek moze pomislit da vec lete ili da su bili tu pa ih netko izbacio iz osijeka

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.02.2009. 21:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj let za London znači da će Osijek biti povezan sa cijelim svijetom, jer iz Londona postoje izravne linije za sve svjetske metropole.

Upravo to! Sam let do Londona i nazad iz ove perspektive se i ne doima odviše isplativim, no činjenica da je London jedno od najvećih zračnih čvorišta u Europi dijametralno mijenja percepciju linije Osijek - London. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.02.2009. 22:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Ovaj let za London znači da će Osijek biti povezan sa cijelim svijetom, jer iz Londona postoje izravne linije za sve svjetske metropole.

Upravo to! Sam let do Londona i nazad iz ove perspektive se i ne doima odviše isplativim, no činjenica da je London jedno od najvećih zračnih čvorišta u Europi dijametralno mijenja percepciju linije Osijek - London. Smile
Optimisticno razmisljanje, ali ima tu par otegotnih okolnosti. Ljepo izgleda kad pise relacija Osijek-London, ali zapravo se radi od relaciji Osijek-Stansted airport, udaljenom 60km od Londona. Druga okolnost je ta sto od stansteda do Heathrowa ima 106km, a Heathrow je zapravo veliki medjunarodni aerodrom, dakle poprilicnu relaciju treba prevaliti kojekakvim taksijima, i javnim prijevozom da bi se presjelo na drugi let.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.02.2009. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda se radi o pokusnim letovima, ispitivanju, reklamiranju. U svakom slučaju, uprava Ryanaira sigurno neće dugo držati neisplativu liniju. Županija i Grad bi morali pomoći, ako se linija takvom pokaže. No, umjesto 200-tinjak kuna cestarine i 300-tinjak kuna benzina do Zagreba i nazad, nekako se nameće izbor odlaska u London za istu ili manju cijenu (i za isto vrijeme!).

Ujedno je zasigurno jeftinije letjeti Ryanairom, pa od Stansteda doći do Heathrowa, nego doći do Zagreba i platiti kartu Zg-Lo Croatie Airlines (i pojesti paprenjak putem).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic
Offline
Ukupno postova: 73
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.02.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma pustite nagadjanja, dozvolite da se Blanka sutra prosere na konferenciji za novinstvo. Po meni, kljuc u bravu dok ne zasjedne druga perspektivnija i nadasve strucnija uprava.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jab da imaju za kopenhagen il malmö
onda bi svaki mjesec bila kokuce i kafenisala s nekim

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 2:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi da se oslobodim straha od letenja Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 6:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iggy_rock je napisao/la: › ali ima tu par otegotnih okolnosti. Ljepo izgleda kad pise relacija Osijek-London, ali zapravo se radi od relaciji Osijek-Stansted airport, udaljenom 60km od Londona.


neću prevoditi, pismeni smo jel...

By train
The Stansted Express runs every 15 minutes and reaches London Liverpool Street in 45 minutes. All trains depart from Stansted Airport rail station, situated directly below the terminal. London Underground connections are available at Liverpool Street, Stratford and Tottenham Hale

By bus or coach
Fast, frequent coaches run from Stansted to London destinations including Liverpool Street, Victoria, Stratford, Baker Street and Kings Cross. With fares starting at just a few pounds

jedino je taxy skup, oko sto funti

By far the most popular option connecting Heathrow and Stansted are the frequent bus / coach shuttles providing around 30 journeys each day between Heathrow and Stansted. These are run by National Express Airport. Around 90-120 minutes
Fare : £21.50 Single, £28.00 Return. (Children 3-15 Half Price + Seniors Fares)

The cheapest route between Heathrow and Stansted is via Central London with National Express Bus and should be around £11 one-way and take around 2.5 hours.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 7:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iggy_rock je napisao/la: ›
Ljepo izgleda kad pise relacija Osijek-London, ali zapravo se radi od relaciji Osijek-Stansted airport, udaljenom 60km od Londona.

Aerodrom Stansted ima u suterenu željezničku postaju i za 45 minuta si u centru Londona, na Liverpool Street. Karte za vlak s popustom prodaju i u avionu. Dakle, treba ti isto vremena kao od CGD do centra Pariza ili od JFK do centra New Yorka.
iggy_rock je napisao/la: ›
Druga okolnost je ta sto od stansteda do Heathrowa ima 106km, a Heathrow je zapravo veliki medjunarodni aerodrom, dakle poprilicnu relaciju treba prevaliti kojekakvim taksijima, i javnim prijevozom da bi se presjelo na drugi let.

Ryanair povezuje brdo europskih destinacija sa Stansteda, a u okolici imaš i hotele ako ne možeš povezati let isti dan.

Ako ti se leti u USA ili možda Keniju, onda ti je jednostavnije uzeti let iz Budimpešte s predviđenim presjedanjem.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
black shugar
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

toooo napokon-uspjeli smo sa silnim glasanjem na svakodnevnoj anketi za let Osijek-London Smile))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Andrea Zuckerman
Offline
Avatar

Ukupno postova: 153
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 7:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja stvarno s uzbuđenjem očekujem tu konferenciju, i navijam za London i Dublin!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
ja bi da se oslobodim straha od letenja Smile


tog se ne oslobadjas , neg se nakljukas veselim tabletama i kresnes dve tri zestoke prije puta

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2009. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

majaazdaja je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
ja bi da se oslobodim straha od letenja Smile


tog se ne oslobadjas , neg se nakljukas veselim tabletama i kresnes dve tri zestoke prije puta


hehe to iskustvo priča Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2009. 8:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): › Forumaška kava u Soho-u... rispekt!

ja sam "za"

a kad krenu letovi odoh odmah za London

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2009. 8:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
majaazdaja je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›
ja bi da se oslobodim straha od letenja Smile


tog se ne oslobadjas , neg se nakljukas veselim tabletama i kresnes dve tri zestoke prije puta


hehe to iskustvo priča Smile

mhm..doduse kad letim s klincima onda ne , onda trpim strah
al kad letim sama , namazem se ko zmaj , pa sad ti padni bole me kuuuuuu
al bolje je to neg recimo putovat busom i brodom 36 sati od Osijeka do Malma
tak da je ovaj ryanair is svi slicni bogomdan Very Happy

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: