Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Keleminec: Umjesto autobusnog kolodvora, Đapić nezakonito izgradio kuću

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodo i gospođice,pa anto đapić vam je izmislio tramvaj,što je za vas bio pojam u zadnjih 30 godina,stoga prije pljuvanja triput provjerite

daj reci da vas to ne poučavaju na stranačkim konvencijama osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la: ›
đapiću izbaci sav šljam iz stranke kojima nije mjesto tu!!!!!!!!!!!!

To je već učinjeno... Taj "šljam" ima ime i prezime: Tonči Tadić, Miroslav Rožić, Ruža Tomašić, Pero Kovačević...
Svi su oni šljam, naspram AĐ.
Ma tko je taj Tadić. Doktor nuklearne fizike!? Tko je on nasprem Đapića...
Ili Ruža Tomašić. Šta ima veze što je stavila život na kocku kako bi otrkila dilere...I Anto bi to napravio...
No nema zime za pravaštvo dok god je ovakvih kao što si ti...Svaka ĆĆĆĆĆĆast.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ipak treba reći da Osjek-koteks nije izgradio (možda jedino dao betno ili sl.) odnosno renovirao kuću anti Đapiću odnosno njegovom bratu (odrekao se ili prepisao na brata).

To je napravila građevinska tvrtka Lakolit jer nije Anto toliko blesav da sve daje osijek-koteksu sve poslove u ovome grad a ovi njemu direktno grade i tko zna šta još.

Treba vidjeti tko je platio Lakolitu da to napravi i uči u trag novca a moguće da su ovi to narpavili dobrovoljno kao što su oni iz maestra kao prijatelji se darivali i sl...

ali to narod ne zanima jer se mi ovdje uspoređujemo na hsls-ovim neradnicima a ovi iako kradu i nestručno rade ipak nešto i rade i to je revolucionarno i zato kada se gleda sada HSLS - vrbošić i što je bitnije ekipa iza njega ovi su uvijek u prednosti

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la: ›
Dražen Keleminec, predsjednik Hrvatskih pravaša - Hrvatskoga pravaškog pokreta, ponovno je optužio gradonačelnika Osijeka Antu Đapića za nezakonito stjecanje imovine.

Dražen Keleminec je ustvrdio kako je, među ostalim, kuća koja se nalazi u Kolodvorskoj ulici u Osijeku, na mjestu gdje je srušena kuća u kojoj je Đapić odrastao, a danas u njoj živi njegov brat Željko, "nezakonito izgrađena novcem osiguranim privatnopartnerskim ugovorom između grada Osijeka i tvrtke Osijek-Koteks iz 2007. godien o izgradnji autobusnog kolodvora", a ugovor je, rekao je, potpisao Đapić.

Umjesto izgradnje autobusnog kolodvora, za koji radovi "do danas nisu ni započeti, ubrzo je izgrađena ta kuća", naveo je Keleminec.

Dodao je kako će od Državnog odvjetništva i USKOK-a zatražiti proširenje istrage o gradnji te kuće, ocijenivši netočnim izjave Đapićevog odvjetnika i prijatelja Krunislava Olujića da su mjerodavna državna tijela odbacila kaznene prijave koje su protiv Đapića podnijeli on i Dobroslav Paraga.

Keleminec je konferenciju za novinare održao u Kolodvorskoj ulici u Osijeku ispred kuće broj 50 u kojoj je Đapić odrastao, a prisutni su bili i policajci koje je Keleminec pozvao, kako je rekao, zbog "sigurnosti od Đapićevih batinaša".

Osječki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Anto Đapić, koji je na središnjem osječkom Trgu Ante Starčevića povodom Valentinova dijelio građankama crvene ruže, na pitanje kako komentira Keleminčeve optužbe rekao je: "Danas je Valentinovo i ne želim uopće komentirati Keleminca."

Izvor: Net.hr



"Naslov i citirani tekst ovoga puta govore o objektivnosti i neovisnosti portala. Bliže se izbori, pa će ovakvih naslova na portalu biti još više. "

citat by Pernabukano, nadam se da će stati i iza ovog teksta sa svojim mišljenjem Smile


Usporedi ova dva naslova:
1. Đapić i Osječanke vole se javno (to je bila prva verzija naslova, pa je brzo ispravljen.)
2.Keleminec: Umjesto autobusnog kolodvora, Đapić nezakonito izgradio kuću.

Razlika između ova dva naslova je u tome što u drugom piše čija je izjava(Keleminec:), a u prvom je bila konstatacija "objektivnog" novinara OSTV-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vranješ
Offline
Ukupno postova: 54
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.02.2009. 22:14 
Naslov:  Re: Keleminec: Umjesto autobusnog kolodvora, Đapić nezakonito izgradio kuću
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo da napomenem da je od raskrizja kolo-stross pa sve do kuće svjeze napravljena cesta prosle godine a od kuce pa do kraja stara cesta. đaponja legenda

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.02.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leon je napisao/la: ›
Dražen Keleminec, predsjednik Hrvatskih pravaša - Hrvatskoga pravaškog pokreta, ponovno je optužio gradonačelnika Osijeka Antu Đapića za nezakonito stjecanje imovine.

Dražen Keleminec je ustvrdio kako je, među ostalim, kuća koja se nalazi u Kolodvorskoj ulici u Osijeku, na mjestu gdje je srušena kuća u kojoj je Đapić odrastao, a danas u njoj živi njegov brat Željko, "nezakonito izgrađena novcem osiguranim privatnopartnerskim ugovorom između grada Osijeka i tvrtke Osijek-Koteks iz 2007. godien o izgradnji autobusnog kolodvora", a ugovor je, rekao je, potpisao Đapić.

Umjesto izgradnje autobusnog kolodvora, za koji radovi "do danas nisu ni započeti, ubrzo je izgrađena ta kuća", naveo je Keleminec.

Dodao je kako će od Državnog odvjetništva i USKOK-a zatražiti proširenje istrage o gradnji te kuće, ocijenivši netočnim izjave Đapićevog odvjetnika i prijatelja Krunislava Olujića da su mjerodavna državna tijela odbacila kaznene prijave koje su protiv Đapića podnijeli on i Dobroslav Paraga.

Keleminec je konferenciju za novinare održao u Kolodvorskoj ulici u Osijeku ispred kuće broj 50 u kojoj je Đapić odrastao, a prisutni su bili i policajci koje je Keleminec pozvao, kako je rekao, zbog "sigurnosti od Đapićevih batinaša".

Osječki gradonačelnik i predsjednik HSP-a Anto Đapić, koji je na središnjem osječkom Trgu Ante Starčevića povodom Valentinova dijelio građankama crvene ruže, na pitanje kako komentira Keleminčeve optužbe rekao je: "Danas je Valentinovo i ne želim uopće komentirati Keleminca."

Izvor: Net.hr



"Naslov i citirani tekst ovoga puta govore o objektivnosti i neovisnosti portala. Bliže se izbori, pa će ovakvih naslova na portalu biti još više. "

citat by Pernabukano, nadam se da će stati i iza ovog teksta sa svojim mišljenjem Smile


Usporedi ova dva naslova:
1. Đapić i Osječanke vole se javno (to je bila prva verzija naslova, pa je brzo ispravljen.)
2.Keleminec: Umjesto autobusnog kolodvora, Đapić nezakonito izgradio kuću.

Razlika između ova dva naslova je u tome što u drugom piše čija je izjava(Keleminec:), a u prvom je bila konstatacija "objektivnog" novinara OSTV-a.


ne ulazim u to tko je što napisao, tko prenio, a tko prepisao..... pričam o pristranosti portala o kojoj si ti pričao u tom svom postu, a koji je demantiran objavom ovog članka...
meni je baš drago što su dva oprečna teksta izašla jedan uz drugi, pa o tome koliko je portal (ponavljam, ne novinar jutarnjeg, net.hr, ostv-a, glasa) pristran ili ne....
to je zapravo tema moje replike...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2009. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@123456
Ja sam samo reagirao zbog naslova teksta koji je glasio: Đapić i Osječanke se vole javno. Neznam je li to zbog moje opaske, ali je naslov ubrzo promijenjen što znači da su i administratori uvidjeli pogrešku...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2009. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

promjenjen je, to znači da je portal neovisan, te da nabrijani naslov od strane ostv-a nije prošao kao takav... ispričaj se sad portalu, hajde, hajde, hajde... Smile Smile Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2009. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): ›
pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodo i gospođice,pa anto đapić vam je izmislio tramvaj,što je za vas bio pojam u zadnjih 30 godina,stoga prije pljuvanja triput provjerite

daj reci da vas to ne poučavaju na stranačkim konvencijama osijek031.com smile

Laughing
ako nisu,evo pa uči...
Postoji još od davne 1884. godine kada je u Osijeku krenuo konjski tramvaj, prvi u Hrvatskoj. Osijek se može pohvaliti da je imao tramvaj prije mnogih europskih i svjetskih gradova. Primjerice, imao ga je prije San Francisca kojemu je tramvaj danas jedan od zaštitnih znakova. Godine 1926. izvršena je elektrifikacija tramvajske linije koja je do tada bila jednokolosiječna i prolazila je kroz sredinu Tvrđe.
zadnjih 30 godina,ne vjerujem Shocked

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2009. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...eh, draga Ela - pa tko još mari za činjenicu da je Osijek imao prvi tramvaj.....vjerojatno da nije bilo Đapića, po blatu bi hodali.....istom onom po kojem su gazili posjetitelji Svjetskog prvenstva u rukometu....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.02.2009. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodo i gospođice,pa anto đapić vam je izmislio tramvaj,što je za vas bio pojam u zadnjih 30 godina,stoga prije pljuvanja triput provjerite

pa kako ovo nisam ranije vidio?! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ela
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2074
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.02.2009. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
pravaška vojska je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodo i gospođice,pa anto đapić vam je izmislio tramvaj,što je za vas bio pojam u zadnjih 30 godina,stoga prije pljuvanja triput provjerite

pa kako ovo nisam ranije vidio?! osijek031.com smile

pa ja neznam gdje ti gledaš Laughing ali dobro sam se nasmijala osijek031.com smile
anakonda je napisao/la: ›
...eh, draga Ela - pa tko još mari za činjenicu da je Osijek imao prvi tramvaj.....vjerojatno da nije bilo Đapića, po blatu bi hodali.....istom onom po kojem su gazili posjetitelji Svjetskog prvenstva u rukometu....

da prije toga su naulazu u grad dijelili gumene čizme ,kako je spomenuti došao propale su nam tvorince kojesu prodavale iste,a ja jadna mislila da sam odrasla u gradu osijek031.com smile

_________________
ne čini ono što želiš da ti čine,ukusi su različiti
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
kišni čovjek je napisao/la (Pogledaj post): › ... da sam ja na vlasti prisvajao bi i ja i sredjivao finacije sebi i svojima ... jesam takav sam i iskoristavam zivot gdje god mogu ... sto se tice nasega gradonacelnika o njemu mogu samo reci da je digao grad na noge, otkada je on tu radi se u gradu i okolici sto prije nije bio slucaj ... ima nekih stvari u kojima se neslazemo ali u vecini da, podrzavam ga, ako prisvaja sam neka pazi ledja i neka se zastiti, covjek uzme ali taj covjek i zna pomoci ljudima samo se javno ne reklamira tim stvarima poput nekih ... sto ste zapeli za njega ostavite ga na miru imate drugih koji si prisvajaju vise od njega a sada njega je ... zbog kojeg milijuna ...
Koje su droge u pitanju? Skini se s toga, a ako već moraš nešto-ulje od konoplje ti je super stvar. Very Happy
Vidiš da je čovjek to napisao po službenoj dužnosti, samo radi svoj posao. Je*o ga on.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.02.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la: ›
promjenjen je, to znači da je portal neovisan, te da nabrijani naslov od strane ostv-a nije prošao kao takav... ispričaj se sad portalu, hajde, hajde, hajde... Smile Smile Smile

OK. Nadam se da je to samo bio propust:-)
U protivnom bi se mogle skupiti žene Osijeka i tužiti portal, jer iznosi neistine:-)

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pravaška vojska
Offline
Avatar

Ukupno postova: 111
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 16.02.2009. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma šta se ti buniš nepokoreni g.drugo i neznaš odgovoriti nego se vataš za č i ć,vidi se da si proziran ko voda na izvoru donje motičine,pa rekao sam ti da mi je žao što niste i nečete biti na vlasti u "našem gradu"ZATO ODGULI POŠTENJAĆINO

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: