Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bluetooth pomoć

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2009. 21:23 
Naslov:  Bluetooth pomoć
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedavno sam otkrila da mi laptop ima bluetooth, kako imam mobitel koji također ima bluetooth, došla sam na ideju da sada napokon mogu prebacivati pjesme s kompa na mobitel. Pošto se baš u to nerazumijem, malo sam prčkala i pokušala to realizirati, ali nikako nejde jer laptop ne pronalazi ni jedan device, niti mobitel pronalazi device od laptopa. Kontam da sam prilično priglupa za takve stvari i zanima me dali netko od vas prebacuje podatke na taj način i ako mi se može objasniti kako se to otprilike radi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2009. 21:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prebacujem programe, nešto manje glazbu...
uključiš BT na laptopu i mobu jel Smile
sad zavisi koji mob imaš..primjerice moja nokia.. na njoj mogu biti postavke za nevidljivost uređaja, pa tu može štekati jer nema šanse da pronađe device in range...provjeri prvo to...zatim moraš dodati BT device...i to je to..ne bi više trebalo biti problema Very Happy

nadam se da driveri za BT štimaju i da nisi BT disable Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2009. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: › Kontam da sam prilično priglupa za takve stvari i zanima me dali netko od vas prebacuje podatke na taj način i ako mi se može objasniti kako se to otprilike radi.

Nisi ti priglupa, nego su ljudi koji su dizajnirali bluetooth sustav na windowsima malo priglupi pa su sve zakomplicirali bez razloga Smile

Aktiviraj Bluetooth na laptopu i mobu. Onda, klikni desnim dugmetom na Bluetooth ikonu u system trayu, dolje desno. Dobit ćeš ovakvo nešto:



Klikni na Add a Bluetooth device. Kad se otvori wizard, klikni na next, i napravi pretragu za Bluetooth uređajima. Pripazi da u onom donjem padajućem meniju bude uključena opcija SHOW ALL DEVICES.



Kada laptop nađe uređaj, klikni dvaput na njega, odaberi servise koje želiš (ma odaberi sve Smile ) i klikni finish.

Onda opet desni klik dolje na Bluetooth ikonicu i na Explore My Bluetooth Places. Odaberi OBEX File Transfer za svoj uređaj i onda samo odaberi folder u koji hoćeš spremati podatke i samo snimi copy pasteom Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2009. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno, ovo će ti funkcionirati ako je sustav ovakav na tvom laptopu Very Happy ja drugačiji nisam vidio pa nagađam da je tako Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2009. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heroina9 je napisao/la: › Nedavno sam otkrila da mi laptop ima bluetooth, kako imam mobitel koji također ima bluetooth, došla sam na ideju da sada napokon mogu prebacivati pjesme s kompa na mobitel.
Koji model mobitela imas?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: