Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potpredsjednik Vlade Slobodan Uzelac posjetio Općinu Antunovac [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2009. 19:31 
Naslov:  Potpredsjednik Vlade Slobodan Uzelac posjetio Općinu Antunovac [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Općina Antunovac je jedno od najzagađenijih minskih prostora u Hrvatskoj. Čak se 900 hektara obradivih poljoprivrednih površina nalazi pod minama za čije je razminiranje potrebno izdvojiti 100 milijuna kuna. Rješavanje tog problema bio je jedan od razloga današnjeg posjeta potpredsjednika Hrvatske Vlade Slobodana Uzelca Antunovcu. Upoznat s razvojnim projektima, koji uglavnom stoje zbog minskog problema, Uzelac je naglasio kako će Vlada i resorna ministarstva učiniti sve da se površine deminiraju, dodavši kako su prioritet zemljišta u blizini obiteljskih kuća.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- osnovana Osječka medijska grupa

- predstavljen projekt “Osnaživanje lokalnih kapaciteta za NATURA 2000 i zaštitu prirode”

- vrijeme sutra: pretežno oblačno i toplo



Osječka televizija - Vijesti, 06.02.2009.



Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.02.2009. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sigurno su majstori iz antunovca bili presretni što im je srbin kao predstavnik vlade došao u njihovo selo...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
ma sigurno su majstori iz antunovca bili presretni što im je srbin kao predstavnik vlade došao u njihovo selo...


ne valja kada Srbi miniraju, ne valja kada razminiraju... po nekima ispada da bi logor bio najbolje rješenje... btw. nemojte me napadati da sam Srbin što sam ovo rekao, jer nisam...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.02.2009. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

malo si se ti @123456 zajebao i nisi skužio moju zajebanciju...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2009. 13:20 
Naslov:  Re: Potpredsjednik Vlade Slobodan Uzelac posjetio Općinu Antunovac [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

radi se o tome da je Bubalo prije neki dan uputio protest da Vlada nije tražila novac za razminiranje Slavonije iz EU fondova, koja još uvijek trpi štetu zbog toga. Zaboravili od rukometa: A oni brže bolje poslali svog izaslanika, kao da će platiti razminiranje. To je doslovce ispravljanje propusta neradnika odozgo, a glavu podmeće Uzelac. Zanima me samo jeli netko već zakupio to zemljište i po kojoj cijeni?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desert eagle
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 07.02.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

123456 je napisao/la (Pogledaj post): ›
justice je napisao/la: ›
ma sigurno su majstori iz antunovca bili presretni što im je srbin kao predstavnik vlade došao u njihovo selo...


ne valja kada Srbi miniraju, ne valja kada razminiraju... po nekima ispada da bi logor bio najbolje rješenje... btw. nemojte me napadati da sam Srbin što sam ovo rekao, jer nisam...


Paaa, valja kad razminiraju ali ne od naše pare. Mogli bi zamoliti matičnu državu da ubode kintu da se razminira ono što su posijali. Ili alternativa, da se članovi njegove stranke ufate za rukice pa u minsko polje, valjda će otkriti koju pašteticu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: