Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Đapić se ispričava veleposlaniku NR Kine

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 10:00 
Naslov:  Đapić se ispričava veleposlaniku NR Kine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako je priopćeno iz Službe gradonačelnika, gradonačelnik Osijeka Anto Đapić poslao je Njegovoj ekselenciji Wu Lianqiju, veleposlaniku NR Kine ispriku sljedećega sadržaja:

- Vaša Ekscelencijo! Želim se Vama i Vašim suradnicima iskreno ispričati zbog svog nedolaska na svečani prijam u Gradskoj upravi. U Osijeku se prije 11 dana dogodila smjena vladajuće koalicije pa sam jučer, uoči prijma u Svečanoj vijećnici Grada Osijeka, kao predsjednik skupština više trgovačkih društava sudjelovao u njihovom radu, kada mi je zbog ujednačivanja srčanog i krvnog tlaka pozlilo te sam bio prisiljen mirovati.

Iskreno mi je žao što mi je viša sila oduzela priliku susresti se s Vama, Vašom suprugom i suradnicima i što se nisam mogao osobno upoznati s mogućnostima gospodarske suradnje Hrvatske i Osijeka s Kinom. Budući da je kinesko gospodarstvo usprkos planetarnoj krizi najbrže rastuće i najvitalnije globalno gospodarstvo, uvjeren sam da su mogućnosti suradnje Osijeka s kineskim poslovnim partnerima mnogostruke i da ćemo ih znati u obostranom interesu dobro iskoristiti.

Vaša ekscelencijo! Želim vjerovati da bi se u dogledno vrijeme mogla pružiti prilika, da Vas osobno upoznam i s izaslanstvom najbližih suradnika posjetim te da konkretiziramo neke uzajamno vrijedne poslovne aktivnosti. Uz najbolje želje, još se jedanput najiskrenije ispričavam i srdačno Vas pozdravljam.

Osijek.hr

Kineski Veleposlanik posjetio Osijek

Veleposlanik Kine u RH Wu Lianqi sa suradnicima bio je jučer gost našeg grada gdje je održao seriju raznih sastanaka s ciljem uspostavljanja ekonomske, ali i drugih oblika suradnje s jedinicama lokalne samouprave i gospodarskim subjektima.

Pored posjeta Županiji i Gospodarskoj komori - županijskoj Komori Osijek, kineskog Veleposlanika je umjesto sprječenog osječkog gradonačelnika Ante Đapića primila i članica Poglavarstva zadužena za gospodarstvo Silvana Sabo, koja je ulaganje u gospodarske zone, prehrambenu i prerađivačku industriju, vidjela potencijalno najboljim projektima međunarodne suradnje s Kinom.

Osječka televizija

Ostaje nepoznato je li i koliko ovakva zakašnjela reakcija nanijela izravne ili neizravne štete gospodarskom potencijalu Osijeka. Gradonačelniku Osijeka Anti Đapiću želimo dobro zdravlje i puno energije u vođenju Osijeka te veće stavljanje naglaska na kvalitetne pripreme za sastanke (na dobro pripremljenim sastancima prisutnost gradonačenika nije od presudne važnosti) koji bi mogli pridonijeti gospodarskom razvoju Osijeka, umjesto kadroviranja po gradskim tvrtkama.

Leon Linde

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam htio otvoriti temu sa ovom sramotom. SRAMOTA! Ima se vremena smjenjivati nadzorne odbore a kineskog veleposlanika prima NN član poglavarstva. Pa gdje su zamjenici Anti ako on nije mogao primiti veleposlanika? SRAMOTA! BRUKA I SRAMOTA! Jel se tako vodi grad?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2009. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
" U Osijeku se prije 11 dana dogodila smjena vladajuće koalicije pa sam jučer, uoči prijma u Svečanoj vijećnici Grada Osijeka, kao predsjednik skupština više trgovačkih društava sudjelovao u njihovom radu, kada mi je zbog ujednačivanja srčanog i krvnog tlaka pozlilo te sam bio prisiljen mirovati.


Osječka televizija


...izgleda da je kolesterol počeo naplaćivati svoje...ili je to samo dobar izgovor koji zlata vrijedi?..... Twisted Evil...ili možda nije pohađao sate iz protokola, odnosa sa javnošću, te diplomacije?....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 10:30 
Naslov:  Re: Đapić se ispričava veleposlaniku NR Kine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Viša sila? Pa kad čovjek mora biti u svim društvima, pa se tlak zbog samovažnosti poremeti. Da Kinezi imaju gradsko poduzeće, sigurno bi imali problema s nadzornim odborom koji bio bio kombiniran. Prepuštam gradonačelniku odabir ljudi, vjerujem da za Kineze ne bi bilo mjesta. Ne možemo se dogovoriti u Gradu, ali možemo se voljeti s Kinezima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2009. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izgleda da ne voli kinesku hranu Smile

loše organizirano i planirano e moj predstjiniče ureda gradonačelnika nisi ovo dobro iskombinirao jer ne želim vjerovati da bi ovo moglo biti namjerno

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2009. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nema tog zatucanog desničara koji nakon ovoga neće morati priznati da je Anto Đapić sramota i teret grada Osijeka.

Najprije se nije udostojio pojaviti na sastanku sa veleposlanikom Kine (što je zapravo radio, ostat će nejasno). Sada šalje pismo isprike, i izmišlja da ga je uhvatio visok tlak (taman da i je, u ovoj priči je potpuno nevažno).

Đapiću, nekulturna sirovino, uvaženim se gostima zbog nedolaska ispričava unaprijed - a ne nekoliko dana kasnije, kad za tu sramotu sazna cjelokupna javnost. Ova je isprika jeftin i jadan pokušaj opravdavanja pred građanima Osijeka (pred ostalim hrvatskim građanima Đapić se više davno ne može opravdati - u ostatku Hrvatske nema ni Đapića, ni njegove lokalne stranke).

Koliko će još Osijek nositi Đapićev križ na leđima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anto je napisao/la: ›
...uvjeren sam da su mogućnosti suradnje Osijeka s kineskim poslovnim partnerima mnogostruke i da ćemo ih znati u obostranom interesu dobro iskoristiti. Vaša ekscelencijo! Želim vjerovati da bi se u dogledno vrijeme mogla pružiti prilika...


ovo mi je najbolje; praktički vapaj, jecaj... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2009. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa, nije mi drago zbog ovoga, ali he-he-he - drago mi je kad se sjetim sve one rasplakane djece kojoj se raspadnu te kineske igračke prefarbane kancerogenim bojama već isti dan kad ih dobiju.
Mora da su se Kinezi tad osjećali kao i njihovi kupci nakon što otvore kupljenu robu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2009. 12:35 
Naslov:  Re: Đapić se ispričava veleposlaniku NR Kine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sastanak je odradila gdja. zaduzena za gospodarstvo - sigurno je bilo oku (gostiju) ugodnije Smile

ali vazno je da se Djapic nada kako ce sa svojom svitom otici uzvratiti posjeti Kini. A mi cemo ga doci ispratiti na ZLO i mahati....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2009. 13:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anto Djapic i odgovorna tijela u Gradskom poglavarstvu su ovim cinom osramotili grad Osijek i sve njegove gradjane.

Razocaranje i nevjerica se ne mogu ne primjetiti na licima Kineza. Sad

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2009. 13:32 
Naslov:  Re: Đapić se ispričava veleposlaniku NR Kine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zast * jednostavno ne kaze da je zderala u to vrijeme?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › Nema tog zatucanog desničara koji nakon ovoga neće morati priznati da je Anto Đapić sramota i teret grada Osijeka.

Yeah right! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo je da je lažac rekao taj dan da nije stigao zbog drugih obaveza, a slijedeći dan priopćio pismeno da mi nije bilo dobro....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sikki
Offline
Avatar

Ukupno postova: 210
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2009. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sam vi narode i dalje birajte pametno jer se ovako nećemo maknuti dalje od Pećuha...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komarac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2009. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sikki je napisao/la: ›
Sam vi narode i dalje birajte pametno jer se ovako nećemo maknuti dalje od Pećuha...
Pećuh je porpilično daleko dogurao u odnosu na OS. Npr, iduće godine bit će Europski grad kulture Wink

_________________
Nije Aristotel, Komarac je!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: