Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do kraja 2010. godine Austrijanci otvaraju shopping-park Osijek!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cole_os je napisao/la: ›
lavic je napisao/la: ›
zanimljiva informacija, jos kad bi bila tocna ...


pa vjerovala ili ne ova informacija je točna....

magy je napisao/la: ›
Jedan lijepi objekt ce nici na mjestu zapustene Svilane.Produzetak Trpimirove ce biti zaista lijep .od Euro-doma do Metro-a(nadam se da ce se uz zaobilaznicu i dalje prema mercatoru takodje graditi centri.Sam ulaz u gard ce biti moderan i zapadnog stila(vecina je zapadnih trgovina,vecinom austriski)
link za ovaj centar je na..www.shoppingparkosijek.com


u produžetku nove divaltove je stambena zona...znači iza omv-a do mercatora bi trebale biti ili zgrade ili kuće...Nemislim na taj potez,nego iza Metro-a,znaci di su polja trenutno,nastavak je za trgovacko usluzne objekte,zemlja je od poljoprivrednog fakulteta mislim..a za novu divaltovu znam..mislim stambena izgradnja ce biti..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...pa, ako se ljepota jednog grada odražava kroz šoping centre, onda nam je Osijek zaista lijep....
Izmedju ostalog..gdje god da je poceo trgovinski i usluzni objekti nicat na kraju je nastao mali graz,od Graza do Las vegasa,a kod nas ce to biti u svetom krizu zracetju(roses outlet)snjima ce vec ostali kupci (i jesu vec poceli dolaziti austriski,slovenski...trgovci nekretnimama)za 5 godina ce biti mali grad,tako su nastajali i najveci medju najvecima las vegas i ostali;-) cisto za ifno:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
zanimljiva informacija, jos kad bi bila tocna ...
Mislim da su austrijanci vise nego ozbiljni partneri(za nase necudim se nista al za austrijacne,hmm)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Freya_os je napisao/la: ›
a jel zna netko koji bi se to trgovacki centar trebao otvoriti u Os u slijedecih mjesec dana??
Takve informacije nema,do 2010 ce biti sagraditi,avenu mal,super nova i osijek park centar..a od ostalih nece niko doci vise...Getro nece graditi u Osijeku novi centar,prodali su zemljiste auto kuci remix..a i sam grad je pokriven sa trgovackim lancima.od Retfale do Zelenog polja,svagdje ima bar 1 trgovacki lanac,dosta ih je ,treba pravi shoping centar trece generacije jos,a to ce biti avenue mal i shoping park osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la: ›
dabogda naprave nebodere,jebese ove niske trgovacke centre,trebamo se dic na visi kat,pit kavu na rotirajucem vrhu nebodera.
I to nije iskljuceno..nesta poput hotela Antunovic u Zagrebu..moguce i da u Osijeku se sagradi...nije nemoguce;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.01.2009. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
NixoN je napisao/la (Pogledaj post): ›
lavic je napisao/la: ›
zanimljiva informacija, jos kad bi bila tocna ...
ovaj put informacija je tocna Smile znalo se to vec neko vrijeme, samo nije izaslo u javnost..


da je informacija objavljena prije 6 mj ... bila bi tocna... ovako je pod velikim upitnikom i stavita je na stand by ... kad je prica krenila vec je dvaput promjenjen "rok" za neke aktivnosti, no ni dan danas osim sto je pevec iselio nista se nije promjenilo... tako da cisto sumnjam da ce od toga biti nesto do kraja 2010 Wink prvo je potrebno napraviti objekat u dardi gdje ce se sve preseliti, a tek onda investitor može ovdje kreniti u "akciju" ... a da nepricam o nekim drugim "nesporazumima"

no otom, potom...
Kad se podmaze,i kad biljemerkant dobie na ruke 4 miliona eura..za cas se to u dardi sredi;-)a za papire...i to ce ici brzo,kao i billa i baumax...austrijanci su prvi dosli u Osijek..znaju vec sta moraju uciniiti nasim lokalnim politicirami da nastave projekte i gradnju:-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Freya_os
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2009. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Freya_os je napisao/la: ›
a jel zna netko koji bi se to trgovacki centar trebao otvoriti u Os u slijedecih mjesec dana??
Takve informacije nema,do 2010 ce biti sagraditi,avenu mal,super nova i osijek park centar..a od ostalih nece niko doci vise...Getro nece graditi u Osijeku novi centar,prodali su zemljiste auto kuci remix..a i sam grad je pokriven sa trgovackim lancima.od Retfale do Zelenog polja,svagdje ima bar 1 trgovacki lanac,dosta ih je ,treba pravi shoping centar trece generacije jos,a to ce biti avenue mal i shoping park osijek.



negdje se nesto otvara kad traze radnike...pitanje je samo sto i gdje tocno,a taje ime poslodavca?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 21:24 
Naslov:  Re: Do kraja 2010. godine Austrijanci otvaraju shopping-park Osijek!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mozda nesto u Eurodomu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ix ox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2009. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo neka se gradi... usput nek naprave Tesco Very Happy

_________________
Legalize it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2009. 21:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile zara osijek031.com smile osijek031.com smile

još samo da nađem posao pa da mogu potrošiti plaću

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja oću Foot Locker.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2009. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="Freya_os";p="218441"]
magy je napisao/la (Pogledaj post): ›
negdje se nesto otvara kad traze radnike...pitanje je samo sto i gdje tocno,a taje ime poslodavca?


jel mislis na ono u cepinu, mislim da su to plodine Confused bio je oglas al neznam sad tocno Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.01.2009. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la (Pogledaj post): › ]Kad se podmaze,i kad biljemerkant dobie na ruke 4 miliona eura..za cas se to u dardi sredi;-)a za papire...i to ce ici brzo,kao i billa i baumax...austrijanci su prvi dosli u Osijek..znaju vec sta moraju uciniiti nasim lokalnim politicirami da nastave projekte i gradnju:-)


puno veca je tu lova od 4 mil eura Wink , al dobro si pogodila (valjd si žensko Razz) lova je u pitanju... austrijanci lovu nemaju, trebali su dobiti krediti za kojeg je trebala jamciti drzava al nemogu ga dobiti zbog gospodarske krize... zato je sve "u zraku" osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.01.2009. 22:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni samo nije jasno zasto za dozvole treba duze od godinu dana ??

i pametni su austrijanci, dali su omazicu da im rjesava papirologiju ... on zna kako se kod nas dolazi do dozvola, pa nece proci ko avenu mall s pristupnim cestama ... hehe

bilo bi super kada bi grad uvjetovao da svaki trgovacki lanac koji otvara tako veliki objekt u gradu mora napraviti novi ... ili obnoviti stari park grada.

naravno ... u suradnji sa arhitektima, strucnjacima za uredjenje parkova i hortikulture. da konacno prestanu ovi smetlari saditi cackalice i macuhice

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cole_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 36
Lokacija: ovdje blizu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2009. 23:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›

i pametni su austrijanci, dali su omazicu da im rjesava papirologiju ... on zna kako se kod nas dolazi do dozvola, pa nece proci ko avenu mall s pristupnim cestama ... hehe


šta ti s time želiš reći, da je to što on radi nelegalno?

_________________
ja kad to vidim, ja sam to odmah pogledao Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: