Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 18:15 
Naslov:  Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Predsjednik HSP-a Anto Đapić novi je gradonačelnik Osijeka. Dosadašnji gradonačelnik Gordan Matković bit će njegov zamjenik kao i HDZ-ov Ivica Vuletić. Predsjednik osječkog odbora Hrvatske demokratske zajednice Dragan Kovačević, pak, novi je predsjednik Gradskog vijeća. Epilog je to današnje sjednice osječkog parlamenta kojoj je nazočilo 20 od ukupno 25 vijećnika.

Đapićev izbor podržalo je 14 vijećnika novostvorene koalicije HSP-HDZ te vijećnica HSU-a. Većinom vijećničkih ruku jutros su dužnosti razriješeni dosadašnji članovi Poglavarstva iz redova SDP-a i HNS-a, na čija su mjesta imenovani novi članovi HSP-a i HDZ-a. Trenutačni omjer snaga u Poglavarstvu je 4:4:1, odnosno četiri člana HSP-a, četiri predstavnika HDZ-a i umirovljenik. Za zamjenike predsjednika Gradskog vijeća izabrani su HSP-ov Mario Opačak i SDP-ov Goran Mikan.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- U HGK prezentacija mogućnosti korištenja sredstava u sklopu IPARD programa
- Osamnaestogodišnjaku nagrada za "Najbolju poduzetničku ideju"


Osječka televizija - Vijesti, 23.01.2009.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aaaaaaa umirem, pazi pravopisa:

Anto Đapić ponovnco gradonačelnik, Dragan kovačević predsjdnik Gradskog vijeća[Vijesti OSTV-a]


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 23.01.2009. 18:24; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.01.2009. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
aaaaaaa umirem, pazi pravopisa:

Anto Đapić ponovnco gradonačelnik, Dragan kovačević predsjdnik Gradskog vijeća[Vijesti OSTV-a]

Slave na OSTV, malo se popilo Very Happy

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chager
Offline
Ukupno postova: 389
Lokacija: Prigradsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 21:47 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čestitam Anti! Postati gradonačelnik je čast svakom pojedincu, barem bi trebala biti. Jedino što mi je strašno u cijeloj priči je ambicija svih uključenih strana u ovoj priči. S jedne strane je neutaživa "glad" i za osobnom afirmacijom i osobnim uspjehom bez trunke moralosti, a drugo je gašenje tuđe "žeđi" i tuđe ambicije, naravno bez trunke moralnosti. Netko je zaista dobro napisao, iako pomalo prosto "...da nam nitko nije kriv, nego mi sami..." Tvrdim da bi upravo ovakvi nebulozni primjeri foteljaških rošada trebali doživjeti poraznu ocjenu na izborima, uvijek i svagdje. Ovakve koalicije su prijevara nad prijevarama biračkog tijela u svakom pogledu. Pa nije istina da samo mafijaši glasaju, u svoju korist. Da je pravo, samo bi Anto glasao za sebe, i nitko drugi. Zaista je jedno jedino rješenje, izaći na izbore i birati manje zlo, nije trajno, nije najbolje, ali je jedino moguće. Jedini način suprotstavljanju samovolji takve vrste je uzvratiti, i to ne letargijom, već naprotiv, entuzijazmom, i enormnim izlaskom na birališta, jedino tako će mogućnost promašaja biti svedena na najmanju moguću mjeru. IZAĐIMO NA IZBORE!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
manijak
Offline
Ukupno postova: 52
Lokacija: zimbabwe
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... malo nas je ali smo govna

_________________
Ave Caesar imperator, morituri te salutant
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
posmatrač
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....politicki swingeraj.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gradjanin
Offline
Ukupno postova: 291
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.01.2009. 23:37 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bih Bognara za gradonacelnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2009. 11:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la: ›
Ja bih Bognara za gradonacelnika.



ovo nije loša ideja,ja bi prvi glasao za njega,iako mislim da se bilja i prnjat nebi složili s time...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 11:36 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pitanje je koliko bi on uopće to želio, a i kako bi se nosio s ovom "ekipom".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2009. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Pitanje je koliko bi on uopće to želio, a i kako bi se nosio s ovom "ekipom".


pa izašao je iz stranke jer se nije znao nositi s njima, arlovićevi igrači su ga se riješili,šteta jer je tih godina s Malevićem bio pokretačka snaga sdp-a u ovom kraju,pametan i mudar čovjek,baš se čudim što više nije u politici...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KillaBEEZ
Offline
Avatar

Ukupno postova: 321
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 20:44 
Naslov: Fight Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je Đapić sposobniji gradonačelnik od svih ostalih kandidata i da zbog toga ostali ne žele da bude na vrhu jer strahuju da će to i dokazati. Najsmješniji politički akt mi je (sada već stara stvar) uvjet Vrdoljaka za ulazak u koaliciju s HSP-m, da Đapić ne bude gradonačelnik. Ne žele da bude jer će tada moći raditi što ih je volja.
Moje osobno mišljenej je da je na ovu koalicija s HDZ-om, Đapić bio primoran jer nije imao drugog izbora. Bivši koalicijski partneri Đapića su glavni krivci za ovu tzv. "političku prostituciju", a sada kada su bez većih političkih obaveza, "pljuju" po Đapiću i novoj koaliciji, pa zašto ako im je toliko stalo do Osijeka prestanu s tim i uhvate se posla za dobrobiti svih nas, jer očito da to nigdje ne vodi.
Također mislim da bi se HSP-ov čovjek Gordan Matković trebao više držati svoje stranke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

manijak je napisao/la (Pogledaj post): › ... malo nas je ali smo govna
Kad bolje razmislim, i nije nas tako malo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2009. 8:12 
Naslov: Fight Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

KillaBEEZ je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da je Đapić sposobniji gradonačelnik od svih ostalih kandidata


Kako se lijepo registrirati samo da bi ovako nešto napisali.
1. sposobniji je pokrasti grad od svih ostalih
2. đapić je bio primoran koalirati sa hdz-om jer ga više nitko nije htio za gradonačelnika
3. ovo mi je najjače, HSP s nikim nemože bit u koaliciji duže vrijeme, ali nije on kriv, svi ostali su Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2009. 8:27 
Naslov:  Re: Anto Đapić ponovno gradonačelnik, Dragan Kovačević predsjednik Gradskog vijeća [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gradjanin je napisao/la (Pogledaj post): › Ja bih Bognara za gradonacelnika.
I ja.
Za sada su to dva glasa na izborima. Ili?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2009. 10:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ma, ja mislim da treba dovesti malo Bandića na privremeni rad....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: