Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



"bodrenje"

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 2:13 
Naslov:  "bodrenje"
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto... ponovo smo dobili... i to jaku švedsku... bila je dobra tekma... ( koliko sam čuo, pošto nisam bio u mogućnosti gledati zbog posla )... i tako, vraćam se ja lijepim našim Osijekom ( u kojem se isto igra to svjetsko prvenstvo, premda se to ne može naslutiti ni po čemu ), a vani mir i tišina... ko da se ništa ne događa... kao da ne razbijamo europske/svjetske sile... kao da nitko nije zainteresiran za rukomet... sjećam se nedavno završenog europskog prvenstva u Austriji i Švicarskoj, u kojoj je Hrvatska nogometna repka pokazala svoju kvalitetu i znanje... sjećam se da je lijepi naš Osijek bio okupiran navijačima nakon svake tekme... da ne govorim nakon pobjede naše repke nad ogromnom Njemačkom... a sada... kada je Hrvatska rukometna repka jedan od glavnih favorita za osvajanje prevenstva... kada gazimo sve živo i mrtvo... kada igramo savršeni rukomet... u gradu se ne da naslutiti da se uopće ikakvo prvenstvo odigrava... još žalosnije je što se to isto prvenstvo odigrava upravo kod nas... upravo smo mi domaćni... eto... moje viđenje "bodrenja" naše nepobijedive i velike Hrvatske rukometne reprezentacije... u čemu je problem??? po čemu su toliko nogometaši bolji od rukometaša???... šta se događa ljudi???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 2:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izgleda ništ... makar moram priznat, nekako mi rukomet bolji od nogometa, dinamičniji i ljepši...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 2:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

valjda je veliki problem taj u koje vrijeme se odigrava prvenstvo....
....nogomet je uvijek u ljeto...fino toplo..otvorene terase i sve....rukomet opet uvijek u zimu ( osim OI )....
..ljudi se nekako vise zavuku po kucama i tako gledaju.....meni je iskreno draze kada utakmicu gledam sa svojim starim kod kuce nego u nekoj birtiji....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 2:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dosta mojih nije htjelo nigdje na tekme ni zbog zadnje runde kolokvija ovih dana i ispitnih rokova koji će za tjedan - dva

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 4:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa znam al opet... onak... skijanje je isto zimi... al opet kad je janica kostelić rasturala... ljudima nije nikakav problem bio ići na doček janice i na svakojake koncerte i slavlja i šta ti ja znam... dobro... doduše što se skijanja tiče... to je večinom u zagrebu bilo... al opet... nije malo biti svjetski prvak o kojem god sportu da se radilo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 5:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e da je rvacka igrala u osijeku, ne vjerujem da bi prazno bilo... to je možda iz protesta... a i kiša pada...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljudi ma samo je jedna prava istina - nogomet je kod nas na prvom, drugom i trećem mjestu a daleko iza toga su svi ostali sportovi. kraj priče. iako se i ja osobno živciram možda i više kad gledam rukomet zato što je puno dinamičniji, poslije tekme je feeling odličan ali nije to to.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: