Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Silovao djevojčicu pa joj dao 500 kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 17:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedino u cijeloj priči što me veseli je da pedofili i silovatelji "krasno" prođu u bajbukani

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
grana
Offline
Ukupno postova: 12
Lokacija: españa
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 18:04 
Naslov:  Re: Silovao djevojčicu pa joj dao 500 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znaci za silovanje maloljetnice tri godine zatvora. Siguran sam da vecu kaznu dobijes zbog voznje u alkoholiziranom stanju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.01.2009. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Večernji List (Karolina Herega) je napisao/la: ›
Istraumatizirane djevojčice u početku nisu ništa govorile nikome, ali su ucjenjivale silovatelja, koji im je za njihovu šutnju dao 1200 kuna. Nakon desetak dana tražile su još 1600 kuna, a budući da više nije imao novca, sve je ispričao svojoj supruzi, koja je potom otišla roditeljima djevojčica.

Nakon nekoliko dana pregovaranja, otac silovane djevojčice sve je prijavio policiji, a pedofil je tada završio u pritvoru, gdje je bio manje od mjesec dana. Kod silovane djevojčice ustanovljen je PTSP, tri puta je bila na psihijatrijskom liječenju, a jednom se pokušala i ubiti. Pravomoćnu presudu osječki monstrum dočekat će na slobodi.

evo dio koji fali, možda je zbog toga i dobio samo 3 jer je bilo i iznuđivanja...
osobno znam nekoliko djevojaka koje su se prvi put sa 14 (navodno i 13) godina, i to sa likom od 25 i više god...
al i dalje mislim da ga treba mučit malo, bacit na roštilj pa nek se onda pali kolko oće...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.01.2009. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
jedino u cijeloj priči što me veseli je da pedofili i silovatelji "krasno" prođu u bajbukani


da, uvijek uživam slušati te priče..

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.01.2009. 15:02 
Naslov:  Re: Silovao djevojčicu pa joj dao 500 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ukratko...ako je djevojčica PRIHVATILA tih 500 kn, ovdje se više ne može govoriti o klasičnom silovanju, nego o prisilnoj prostituciji, barem se tako može zaključiti iz navedenog teksta...kad tome dodamo iznuđivanje novca u zamjenu za šutnju, kazna za počinitelja kaznenog djela je odmjerena upravo u skladu sa zakonom...i djelo se ne kvalificira kao silovanje.
naravno ovime ne umanjujem nedjelo koje je počinio navedeni, ali ovo su samo okolnosti koje njemu idu u korist i koje su se vjerojatno koristile pri obrani (tzv. olakotne okolnosti).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zuljko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2009. 11:39 
Naslov:  Re: Silovao djevojčicu pa joj dao 500 kuna
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja bi sad ljepo dao tim djevojcicama skare u ruke...ovog kretena zavezao i djeco igrajte se...a poslje igre kad zavrsite skare spremite na mjesto,zabodite ih negdje na sigurno, recimo gospodinu pedofilu u srce..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: