Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Avenue Mallu napokon lokacijska dozvola?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.01.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad se male ruke sloze ... sve se moze, sve se moooozeeee ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Agent
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HerojUlice je napisao/la (Pogledaj post): › Ma Magy ti je specijalist za sve... Magsitirala je ekonomiju i građevinu u Luganu u Švicarskoj( ????), naravno u roku i pritome je u slobodno vrijeme proučavala teorije zavjere prilikom koje je upoznala Michaela Jacksona. Nakon toga se bacila ba balkanistiku i pri tome je shvatila da mi balkanci nismo dostojni njezinog znanja,pa je odlučila doći na forum i sve nas prosvjetliti... SmileSmile


Malo si g...p ... a???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HerojUlice
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2009. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Agent je napisao/la: ›
HerojUlice je napisao/la (Pogledaj post): › Ma Magy ti je specijalist za sve... Magsitirala je ekonomiju i građevinu u Luganu u Švicarskoj( ????), naravno u roku i pritome je u slobodno vrijeme proučavala teorije zavjere prilikom koje je upoznala Michaela Jacksona. Nakon toga se bacila ba balkanistiku i pri tome je shvatila da mi balkanci nismo dostojni njezinog znanja,pa je odlučila doći na forum i sve nas prosvjetliti... SmileSmile


Malo si g...p ... a???

Ma nisam,tu i tamo... Ali vjerovala ili ne,ja na ovaj forum dolazim iskljucivo zbog tebe, obicno samo preletim druge,a tebe bas citam... Zanimljiva si mi, stvarno Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: