Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Privedeni Ivica Magdić i još osam osoba

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.01.2009. 13:58 
Naslov:  Privedeni Ivica Magdić i još osam osoba
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivicu Magdića, supruga Gordane Getoš Magdić trećeoptužene u slučajevima "Selotejp" i "Garaža", jutros su oko 8 sati privela dvojica specijalaca te dvojica policajaca, a prilikom privođenja izvršen je pretres njegova stana.

Pojedini mediji špekuliraju kako je u PU Osječko-baranjsku priveden zbog saznanja o slučaju pokušaja naručenog ubojstva, što glasnogovornica te policijske uprave Edita Roterbauer za Index nije potvrdila.

Roterbauer je tek izjavila da je "Magdić pozvan na obavijesni razgovor, ali ne u svojstvu osumnjičenika". Nije navela razloge dolaska Magdića u policiju jer, kako je istaknula, obavijesni razgovor još traje. Daljnje informacije policija će najvjerojatnije objaviti u poslijepodnevnim satima.

Osim njega privedeno je još osam osoba, ali Roterbauer za sada nije kazala u kojem svojstvu su oni dovedeni u policiju. Ujedno demantirala je napise nekih medija o tome da je privedena devetorka na bilo koji način povezana s policijskom akcijom "Šok".

Piše: Ig.M./Index.hr

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.01.2009. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Privedena Cepinska mafija.Naj jaci klan u Slavoniji i sire.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2009. 17:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
Privedena Cepinska mafija.Naj jaci klan u Slavoniji i sire.


sumnjam da je cijela privedena ako je uopće o njima riječ jer se znam da je kompletna čepinska mafija u adezeu a i sa đaponeom dosta surađuju što je možda jedan od razloga nove koalicije naravno ne glavni

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
GasssoLina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 88
Lokacija: 13 kamenčić od Sunca
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.01.2009. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na net.hr piše da su privedeni murđo, bambur, dutan i đoeli.. pa sad.. koliko istine u tome ima..Very Happy

_________________
Just smile and wave boys...Smile and wave...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.01.2009. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Privedeno je 8 njih al jos ih je 12 na slobodi.Legica iz Cepina mi kaze da su im danas policija i specijalci opkolili vile,jel zivi blizu Moljca i dutana u novom Cepinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 20.01.2009. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozda shok stvarno je poceo djelovati?samo da neostane na privodjenju?da nebih samo bio shok da ih gledamo u crnim bmw-ima od 150 tisuca eura(sada su vozni park prosirili na ferarije)i lagano voze se po gradu i curice od 17 godina kako zavode u pabu i nose armani i gucci,bojim se samo toga shoka pokraj naseg sudstva:-(

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
desert eagle
Offline
Ukupno postova: 48
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 21.01.2009. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la (Pogledaj post): › mozda shok stvarno je poceo djelovati?samo da neostane na privodjenju?da nebih samo bio shok da ih gledamo u crnim bmw-ima od 150 tisuca eura(sada su vozni park prosirili na ferarije)i lagano voze se po gradu i curice od 17 godina kako zavode u pabu i nose armani i gucci,bojim se samo toga shoka pokraj naseg sudstva:-(


"Svako bi voleo da stavi malo zlata na sebe, da se provoza u nekom dobrom autu, sa nekom lepom devojkom. Svako"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kuco
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.01.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"Svako bi voleo da stavi malo zlata na sebe, da se provoza u nekom dobrom autu, sa nekom lepom devojkom. Svako"
[/quote]

He he...Smile)) Misli 21. stol(j)eća...Jel to isti ovaj mudrac:

" Osam puta tacno sam imao namjeru da sebi oduzmem zivot.Mene je izvuklo crtanje,pisanje,vajanje,sklapanje tih perlica sta ti ja znam ...treninzi,masovni treninzi iz dana u dan ja sam trenirao sve vise i vise.Hiljade sklekova,hiljade trbusnjaka,bezanje u tu neku,u taj neki zdrav razum ..."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: