Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nakon neugodnosti, za navijače besplatna vožnja javnim gradskim prijevozom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 20:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemoj me j... da se karta ne može kupiti u vozilu?!

Pa smiju li to oni uopće tako?

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bocic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 104
Lokacija: Centar
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 21:15 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoj me j... da se karta ne može kupiti u vozilu?!
Pa smiju li to oni uopće tako?


Pa kod nas bi trebalo biti kartica za prodaju u vozilima, no nema nekog posebnog propisa da to tako mora biti. Odi u Prag i probaj kupiti kartu u vozilu pa ćeš se iznenaditi. Tamo toga nema. A onda, ako imaš sreće kao nas nekoliko, još će doći kontrolor s kojim ćeš se natezati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bocic je napisao/la: ›
Pa kod nas bi trebalo biti kartica za prodaju u vozilima, no nema nekog posebnog propisa da to tako mora biti. Odi u Prag i probaj kupiti kartu u vozilu pa ćeš se iznenaditi. Tamo toga nema. A onda, ako imaš sreće kao nas nekoliko, još će doći kontrolor s kojim ćeš se natezati...


Pih, primitivni slaveni Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›

trebali smo uvesti VINJETE !!!

slažem se u potpunosti
i ja bi još uvela vinjetu za tramvaj i autobus, naravno odvojeno, ne može da sad kao butra radi i u jednom i drugom
nek' si plaćaju ako se misle vozati
ili nek' idu pješke(al' nek' ima onda pada ledena kiša Smile )

a btw butra... tako dobra stvar da se ja još uvijek furam na staru iskaznicu, od prošle godine i kupujem papirnate talone

bravo Bravo Bravo

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
meso
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2009. 22:21 
Naslov:  Re: Nakon neugodnosti, za navijače besplatna vožnja javnim gradskim prijevozom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni samo nije jasno zašto se nitko stvarno ne pobuni protiv butre kad nikom ne valja, svi samo seruckaju po forumima i prave facebook grupe
organizirajte nekakav prosvjed, šta li (jać podržat)
meni je taj gpp toliko prisjeo (butra, iznimna pristojnost...) i rađe se biciklom vozim i smrzavam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2009. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma s prosvjedom i bez prosvjeda mislim da će neke promjene doć ili će taj butra sistem past, moja stara išla sad prvi put ovaj mj uzet mjesečnu (koristila je prije carnetice, a butra se neisplati), pa su je slali od jegerove do gajevog da bi je nakraju poslali u remizu i žena njoj kaže, žao nam je al imamo nekih problema i više nemamo butri za mjesečnu, morat ćete vadit staru papirnatu mj i sad se vozi s tom starom...toliko o butrama i pripremljenosti na novi sustav!

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.01.2009. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni se butra sviđa...do sada još nisam imao problema...al trebali su uz to ostavit i stare karte...barem još pola godine...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 3:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I dobro kad oni više misle ukinit taj fijasko zvan BUTRA!?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 8:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da prosvjedujem na ovom ledu protiv butri??? pa treba ima samo spominjat rodbinu i raditi pritužbe i reklamacije....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako su meni hobi tamvaji i sve vezano za njih, pratim cijelu situaciju oko toga i mislim da nije to baš tako kao što pišu novinari, jer njima ipak trebaju senzacionalni naslovi kako bi prodali svoje novine. Isto tako ljudi ne shvačaju da je Gpp u vlasništu grada i da se sve odluke vezane za njihovo poslovanje donose u gradskom poglavarstvu, tako da oni samo rade ono što im se kaže, tako je i u slučaju sa ovim kartama. Evo u nastavku citiram objašnjenje sa Gpp-ovog foruma o ovom slučaju:
"Svaki vozač ima zadužen određen broj butri prilikom izlaska iz Remize ili prilikom preuzimanja smjene . Nije ništa neobično da ih on tijekom svoje smjene proda i prije nego što završi vožnju (tako je bilo i u ovom slučaju, a i ranije se to dešavalo dok su bile papirnate karte, jedino što je njih vozač fizički mogao više imati, jer su bile manje i jednostavnije za nošenje), a zadnjih dana je zbog vremenskih uvjeta bila neuobičajena navala putnika koji se nisu do sada vozili Gpp-om i kupovali butre i onda se dešavalo da vozač tijekom dana ostane bez njih. Kako ne znaju svi engleski jezik, on im nije znao objasniti da ima linija na kojoj svi strani navijači imaju besplatan prijevoz i da sa tim busevima mogu otići direktno na stadion, pa ih je u najboljoj namjeri uputio na kiosk da "kupe" karte, misleći da će im možda prodavačica znati objasniti situaciju. Inače, kako dalje nebi bilo problema, vozači su dobili obavijest da sve strane navijače prevoze besplatno, te sve navijače koji imaju ulaznice za rukomet !!!
Kako nisi naveo cijeli taj tekst iz Glasa Slavonije, moram se osvrnuti i na nastavak članka o one dvije putnice što su se žalile na kontrolorku, jer nije druga strana priče navedena i to ona koja je prava. Osobno sam bio prisutan kada je jednoj od tih gospođa skenirana butra kod nas u firmi (kada se došla žaliti) i pri tome je utvrđeno kako ona posljednjih mjesec dana zaista ima sve uredne prijave, ali isto tako istovremeno ima i odjave na onim stanicama na kojima je i prijavljena, što kontrolorki nalaže da putnici blokira butru i da je uputi u našu Službu prodaje jer je to prekršaj koji se ne smije raditi. Isto tako moram još nadodati da je putnici ovog puta oprošteno i nije morala platiti kaznu."


Zadnja promjena: Tram111; 19.01.2009. 9:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tram111 je napisao/la: ›
Kako nisi naveo cijeli taj tekst iz Glasa Slavonije

Spojena su dva članka iste novinarke, ali su oba u cijelosti prenesena.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 9:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma neee, ne odnosi se to na ovaj tvoj članak ovdje, to što sam citirao je odgovor admina Gpp-a na jedan post u kojem nije naveden cijeli tekst iz Glasa...evo ispravio sam, moja greška...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2009. 9:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GPP se uvijek super sjeti kojecega, ali tek nakon novinarskih upita i medjunarodne blamaze.
jebeno!

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milkycream
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.01.2009. 10:01 
Naslov:  Re: Nakon neugodnosti, za navijače besplatna vožnja javnim gradskim prijevozom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva sramotna organizacija! U gradu se nigdje ni ne primjeti da se ovdje u Osijeku odvija SVJETSKO RUKOMETNO PRVENSTVO! Kakva je to organizacija gdje su poglavarstvo županija gdje su naši predstavnici SRAMOTA! Mogli su se barem sada ujedniti i organizirati da dostojno predstavimo naš grad.Gdje su štandovi,zastavice zemalja... mi jedno što imamo blato,maglu i kaljužu.
Stid me reći da živim u gradu domaćinu svjetskog rukometnog prvenstva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: