Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Frendice me izdale.......ali nje to to,jedna me zeli rastaviti od decka...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Lelita
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2009. 0:12 
Naslov: Snif ! Frendice me izdale.......ali nje to to,jedna me zeli rastaviti od decka...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moja je prica jako dugacka...Pa da skratimo...Imala sam dvije frendice,kao "najbolje"...Bilo nam je super dok...nisam prohodala sa deckom od te jedne frendice...Nakon mjesec dana nase veze njegova "seka" a moja "frendica" pocela mu je pricati kako sam ja kurva,kako se nalazim s drugim deckima,nagovarala ga da prekine samnom da se vrati bivsoj bla,bla...Drugu frendicu koju sam cak i duze znala takoder je okrenula protiv mene tako da sada obje kolektivno sire lazi o meni...Mislim koliko covjek moze biti glup da prica okolo mojim frendovima da nista ne piju kod mene jer bi se mogli otrovati???? I kako da ja sada njih dvije maknem od sebe i da me vise ne pominju?A da ostave mene i decka na miru!...Jer ovako vise neide...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eeee.... to je magija kako da to napraviš... mi smo dovjicu "lega" izbacili iz društva... malo po malo i više ni oni nas ne traže niti mi njih više zovemo... samo treba vremena i taktike... ponašaj/te se prema njima kao da jednostavno nisu poželjni u društvu... kada ideš/te negdje nemojte ih zvati... ne izlazite više s njima... stalno ih spuštajte... nek su stalno na listi isprdavanja... i to je to... valda će shvatiti... a u biti i ako ne shvate odustati će nakon nekog vremena...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2009. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
eeee.... to je magija kako da to napraviš... mi smo dovjicu "lega" izbacili iz društva... malo po malo i više ni oni nas ne traže niti mi njih više zovemo... samo treba vremena i taktike... ponašaj/te se prema njima kao da jednostavno nisu poželjni u društvu... kada ideš/te negdje nemojte ih zvati... ne izlazite više s njima... stalno ih spuštajte... nek su stalno na listi isprdavanja... i to je to... valda će shvatiti... a u biti i ako ne shvate odustati će nakon nekog vremena...

Istinu zbori momak. Dodao bih još da je zapravo najjednostavnije se ponašati kao pičkica i ako ste i prošli svega i svačega, jednostavno ih ignorirati. I zaista će odustati nakon nekog vremena, jer će shvatit da se s nekim ljudima ne isplati družiti niti trošiti imalo vremena na njih. Naravno, kasnije će ti biti jedino žao što to nisi prije napravila.

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2009. 2:41 
Naslov: Snif ! Re: Frendice me izdale.......ali nje to to,jedna me zeli rastaviti od decka...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lelita je napisao/la (Pogledaj post): › Moja je prica jako dugacka...Pa da skratimo...Imala sam dvije frendice,kao "najbolje"...Bilo nam je super dok...nisam prohodalasa deckom od te jedne frendice...Nakon mjesec dana nase veze njegova "seka" a moja "frendica" pocela mu je pricati kako sam ja kurva,kako se nalazim s drugim deckima,nagovarala ga da prekine samnom da se vrati bivsoj bla,bla...Drugu frendicu koju sam cak i duze znala takoder je okrenula protiv mene tako da sada obje kolektivno sire lazi o meni...Mislim koliko covjek moze biti glup da prica okolo mojim frendovima da nista ne piju kod mene jer bi se mogli otrovati???? I kako da ja sada njih dvije maknem od sebe i da me vise ne pominju?A da ostave mene i decka na miru!...Jer ovako vise neide...


mislim, stvarno je odvratno da netko takve stvari priča o tebi, ali...a ti si nevina???
dječja posla!

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 2:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ti zahebavaš ko onaj lik, ili stvarno, ak je, ostavi ga, zaboravi legice i napij se dok se ne opametiš... i slušaj macu: DJEČJA POSLA... proći će te to...
ne znam šta je to s vama purgerima, okanite se sapunica i dječjih serija...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Spore
Offline
Avatar

Ukupno postova: 213
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 6:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

napisi nam sto si ti napravila. Pa ni dijete iz vrtica ti nece povjerovat da nakon visegodisnjeg prijateljstva legice te samo tako izoliraju.

_________________
We are anonymous, we are legion, we do not forgive, we do not forget expect us!!!

http://www.whatis-theplan.org
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › napisi nam sto si ti napravila. Pa ni dijete iz vrtica ti nece povjerovat da nakon visegodisnjeg prijateljstva legice te samo tako izoliraju.


pa napisala je...prohodala je s dečkom od jedne prijateljice
a ova je to trebala prihvatiti i reći "ma nema veze, eto ti moj dečko, a ja ću ti dalje biti prijateljica"

za svoje postupke treba snositi posljedice
kao što rekoh, dječja posla

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 12:22 
Naslov: Snif ! Re: Frendice me izdale.......ali nje to to,jedna me zeli rastaviti od decka...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lelita je napisao/la (Pogledaj post): › Moja je prica jako dugacka...Pa da skratimo...Imala sam dvije frendice,kao "najbolje"...Bilo nam je super dok...nisam prohodala sa deckom od te jedne frendice...Nakon mjesec dana nase veze njegova "seka" a moja "frendica" pocela mu je pricati kako sam ja kurva,kako se nalazim s drugim deckima,nagovarala ga da prekine samnom da se vrati bivsoj bla,bla...Drugu frendicu koju sam cak i duze znala takoder je okrenula protiv mene tako da sada obje kolektivno sire lazi o meni...Mislim koliko covjek moze biti glup da prica okolo mojim frendovima da nista ne piju kod mene jer bi se mogli otrovati???? I kako da ja sada njih dvije maknem od sebe i da me vise ne pominju?A da ostave mene i decka na miru!...Jer ovako vise neide...
najbolje da se svi kolektivno bacite sa savskog mosta

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maco slažem se s tobom,i ja sam primjetio isto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a draga šta si očekivala kad si se petljala sa bivšim od svoje legice, vi cure ste zmije što i tebe čini zmijom, što znači da si mogla predvidjet takvo ponašanje... ali iskreno nije u redu da te ogovaraju i spletkare...

kod nas je jednostavnije, ako se i spetljaš sa bivšom curom od lege, tu nema hodanja nego samo po skrivečki... znači samo licemjerno i sve će bit super Very Happy

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kraljica007
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E Lelita moja napokon si i ti negdje potrazila savjet...Mala ali krivo si napisala nisi prohodala sa "legicinim" deckom vec s njezinim bratom...Znaci njezina kao legica zeli rastavit svoga brata od Lelite,a jos jedna vazna informacija je ta da ih je ona i spojila!I da cula sam kako prica lazi o tebi sinoc u kaficu,nevjerovatne su obje ali su dobile svoju porciju od mene...balavice neodgojene sta drugo reci!A da ja odg na pitanje sta je Lelita napravila...Placala im pica,hranila ih zivjele su na njezin racun,kupovala im cipele Pradine torbice,Guessove satove,placala teretane i vodila ih na skijanje...I onda se sazna da od pocetka veze Lelite i "legicinog" buraza tracaju nju i pricaju svakojake gadorije,a zasto?Zato sto se malo odvojila od njih i napokon posvetila vezi...Eto...Nedaj se Lelita,vidimo se veceras!Pusa svima koji joj pomazu savjetima jer stvarno joj nije lako!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.01.2009. 14:46 
Naslov: Snif ! Re: Frendice me izdale.......ali nje to to,jedna me zeli rastaviti od decka...
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lelita je napisao/la (Pogledaj post): › Moja je prica jako dugacka...Pa da skratimo...Imala sam dvije frendice,kao "najbolje"...Bilo nam je super dok...nisam prohodala sa deckom od te jedne frendice...Nakon mjesec dana nase veze njegova "seka" a moja "frendica" pocela mu je pricati kako sam ja kurva,kako se nalazim s drugim deckima,nagovarala ga da prekine samnom da se vrati bivsoj bla,bla...Drugu frendicu koju sam cak i duze znala takoder je okrenula protiv mene tako da sada obje kolektivno sire lazi o meni...Mislim koliko covjek moze biti glup da prica okolo mojim frendovima da nista ne piju kod mene jer bi se mogli otrovati???? I kako da ja sada njih dvije maknem od sebe i da me vise ne pominju?A da ostave mene i decka na miru!...Jer ovako vise neide...
najbolje da se svi kolektivno bacite sa savskog mosta
To kao kolektivno samoubojstvo, a onda nenadano oživite na konju, ni manje ni više nego Bana Josipa Jelačića, naravno na istoimenom trgu.

Nevjerovatno je da čovjek u nekim svojim godinama za svaki K mora pitati nekog drugog što da radi???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Moira
Offline
Avatar

Ukupno postova: 344
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2009. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesmo i mi bili ovako glupi dok smo bili djeca ili je sada sva hrana radioaktivna?? :-S

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lelita je napisao/la: ›
Moja je prica jako dugacka...Pa da skratimo...Imala sam dvije frendice,kao "najbolje"...Bilo nam je super dok...nisam prohodala sa deckom od te jedne frendice...Nakon mjesec dana nase veze njegova "seka" a moja "frendica" pocela mu je pricati kako sam ja kurva,kako se nalazim s drugim deckima,nagovarala ga da prekine samnom da se vrati bivsoj bla,bla...Drugu frendicu koju sam cak i duze znala takoder je okrenula protiv mene tako da sada obje kolektivno sire lazi o meni...Mislim koliko covjek moze biti glup da prica okolo mojim frendovima da nista ne piju kod mene jer bi se mogli otrovati???? I kako da ja sada njih dvije maknem od sebe i da me vise ne pominju?A da ostave mene i decka na miru!...Jer ovako vise neide...

Objesi se na tavanu ili se upucaj namrtvo, samo nas ostavi na miru...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kraljica007 je napisao/la: ›
Placala im pica,hranila ih zivjele su na njezin racun,kupovala im cipele Pradine torbice,Guessove satove,placala teretane i vodila ih na skijanje...


e lelita... mogu ti ja biti prijatelj???... neću te tračati, ogovarati, pljuvati, srati okolo o tebi... obećajem...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: