Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



zašto mrzite...?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 12:02 
Naslov:  Re: zašto mrzite...?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

checkmate

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja pročito ovu temu i ništa nisam skužio...ko koga i tko o čemu....bljahhhhhhhhh

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.01.2009. 16:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa dobro gum 099 šta ti to meni zamjeraš? nisi napisao pa bi te molio još za to,
a za tupsona mi nije ni jutarnji a pogotova 24 sata (to smeće sam možda u životu dva puta prelistao) usadio takvo mišljenje,
ja mogu reći da sam sigurno prije većine imao njegovu original kazetu "vjetre s dinare" koja je izašla negdje 98,onda on još uopće nije ni bio poznat tak nešto,dobio sam ju i držao sam ju u autu na vidljivom mjestu,jer je to bio siguran znak da kad me murija zaustavi da će mi progledati kroz prste,čak ju i negdje i dan danas imam.
naravno ne na vidljivom mjestu...
a o crkvi sam sve rekao,ja prenesem neki tekst i to većinom od feralovaca tako da to nisu "žuti" novinari već ljudi koji taj posao rade desetljećima i čijim ja tekstovima vjerujem,to što su ti tekstovi većinom negativni o crkvi pa shvati nije to glas koncila gdje je sve lijepo i krasno

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
majaazdaja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.01.2009. 18:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koje sranje od topica...ko je kome metno i iz kojeg smjera..ma dajte...zast mrze....zato sto tako zele.

_________________
zlo i naopacke
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: