Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi manijak u Osijeku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.01.2009. 13:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen, neki k***c se mora poduzet

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 13:25 
Naslov:  Re: Novi manijak u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A decimiranje muškog stanovništva Osijeka, jel bi to riješilo problem? Nešto se mora poduzet...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da napadnes 60 godina staru zenu (babu) moras stvarno bit moralno prebolestan...tak da se slazem potpuno sa frostom i monstrumom...
a siguran sam da se to dogodi nekom od njih da pocinitelj nebi ni dospio do suda....
tako je ipak i najbolje...
kako kazu...nesto se moramo poduzet...idemo dalje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2009. 15:59 
Naslov:  Re: Novi manijak u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma da, lako se vama dečkima prepucavati - vas nitko ne dira. a to što je meni taman aktualna zona na putu od kuće do tvrđe i uvijek idem sama - nikoga nije briga.
molim lijepo, ako čujete da neka cura zavrišti na ulici - nemojte pobjeći na drugu stranu.
eto, traži se tjelohranitelj Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zbunjena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: OSIJEK
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2009. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ja bi takve jajane sve na dozivotnu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
oshorny je napisao/la (Pogledaj post): › ti si bolestan,majke mi....tebi treba opaliti kaznu 15 god...hahahah..pa onaj idiot sto je ubio zenu i onog klinca na biciklu na zelenom polju nije dio 10god,a ti bi ovom dao 15god.....ja im uopce nebi dao zatvor,nego dobrotvorni rad 3 god,bez lipe placanja...pa da vidis kad bude kopao kanale 3 godine bez kune...nece mu past napamet vise...


tako je, ja sam bolestan zato što mislim da je takvima poput tih likova mjesto pod zemljom ili dugo dugo dugo iza rešetaka i da takvi poremećeni likovi zaslužuju metak u potiljak bez suđenja ili trunjenje iza rešetaka izolirani od ostatka normalnog društva. ovo što se događa vjerovatno ne dopire do tvog pilećeg mozga jer da dopire ne bi ovako odreagirao osim ako i ti nemaš sličnih sklonosti.
ovo je djelo poremećenog uma, uma koji na silu ide uzimat nešto što mu ne pripada.
vjerojatno nemaš curu/ženu jer da imaš ne bi ovako razmišljao, a ako ih imaš e onda ih iskreno žalim i molim te zamoli ih da pročitaju tvoj post, lijepo pitaj curu/ženu/mamu da zamisli hipotetsku situaciju gdje se šeće ulicom i iznenada ju s leđa napada čovjek koji joj na silu u vaginu pokušava ugurati prst/penis, pa da vidim šta će ti recimo mama reć na tvoje razmišljanje


Mjesto pod zemljom ili dugo iza rešetaka je tebi ista ili slična kazna? Vidim, ti si za smrtnu kaznu, i to bez suđenja? Takva je tvoja vizija pravne države?


pa svodi se maltene na isto, u jednom slučaju ljudskog šljama više nema nego ga žderu crvi, a u drugom je taj isti komad izmeta iza rešetaka gdje jedino može biti gužen od strane svoje braće po zločinu i to dobrih 15-20 godina.
šteta što smo tako mala država jer za takve zločince sibir bi bio idealno mjesto gdje bi svaka kazna od preko 5 godina teškog rada bila jednaka smrtnoj kazni.
moja vizija pravne države se može pročitati jedino u sf romanima, a do tog statusa blaženstva i jednakosti treba proći jako puno godina prepunih smrtnih kazni i kazni zatvora, izolacija i istrebljenja svega što i trunku prijeti slobodi življenja, mojoj, tvojoj i bilo koje žene na ulici i kada se napokon uvidi uz pomoć kazni da se na zločin ne isplati ni pomisliti e onda će svijet normalno početi disati, a žene i našeg malog sela Osijeka se neće bojat izaći na ulicu da joj gaćice ne strgne neka napaljena, bolesna, perverzna, nastrana, poremećena budaletina
znači ako me pitaš da li sam za
smrtnu kaznu za počinjenje teškog zločina ili nekog perverznog oblika istog, tipa silovanje i pedofilija = jesam
da li sam za dugotrajne kazne zatvora namjernim počiniteljima zločina = da
mišljenja sam da RH nije pravna država i da su kazne u njoj preblage i nejednake za sve, znači ima povlaštenika i dokle god je tako možete svi samo sanjati o demokratskoj i pravnoj, suverenoj RH

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.01.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo cure, ima nade Smile

"Kickboxing klub "Viktoria-Hrvatski sokol" u suradnji s udrugama za rad s mladima "Breza" i "Novi grad" održao je prvu radionicu jednomjesečnog besplatnog tečaja pod nazivom "Praktična samoobrana" koji je namijenjen ženama. “Ono što želimo postići ovim tečajem je da naše polaznice u potencijalno opasnoj situaciji uspiju sačuvati prisebnost i obraniti se na način da ili onesposobe protivnika ili mu nanesu što veće ozljede kako bi ga policija mogla kasnije što lakše identificirati”"
izvor: Glas Slavonije

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
šteta što smo tako mala država jer za takve zločince sibir bi bio idealno mjesto gdje bi svaka kazna od preko 5 godina teškog rada bila jednaka smrtnoj kazni.

imamo i goli otok, jabuku, da se naći pokoja jazbina


Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › da li sam za dugotrajne kazne zatvora namjernim počiniteljima zločina = da
mišljenja sam da RH nije pravna država i da su kazne u njoj preblage i nejednake za sve, znači ima povlaštenika i dokle god je tako možete svi samo sanjati o demokratskoj i pravnoj, suverenoj RH

dugotrajne kazne su samo traćenje novaca i vremena... nama zatvorenici koji ubijaju i siluju idu na vikend na dopust... PA TOGA IMA SAMO KOD NAS.... psotoje mnogo efikasnija riješenja
"Nikola, ka bum!!!"

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 16:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbte ko ih se toliko narađa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sjenjak2009
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.01.2009. 17:07 
Naslov:  Re: Novi manijak u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma lik je kralj sta ga boli kurac dosadno mu i ruga butre sjenjak madafakeri ce mu satrat lice ak fa uvate

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.01.2009. 17:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
hahaha de ne vjerujem, opet???...

zast nema neke zenske od nekih 25 godina sto napada muskarce hahaha, jel bi se ko bunio???

Ja kad budem imala dvajspet onda ću bit sexualna manijakuša Very Happy


zasto cekati???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

yebem ja tom liku mater......
cura mi se boji na fax ići..ako ne mora ni prozor ne otvara....
..i onda circa kaže da su žene same krive....
..a jebi ga al jadno i primitivno....al ajd od njega sam na takve izjave navikao.....
............
osniva se udruga GUP-Građani u patroli

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 17:41 
Naslov:  Re: Novi manijak u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo ovako



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 17:49 
Naslov:  Re: Novi manijak u Osijeku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vlale je napisao/la: ›
obraniti se na način da ili onesposobe protivnika ili mu nanesu što veće ozljede kako bi ga policija mogla kasnije što lakše identificirati”"

predobro Laughing
i video je dosta blag ne? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.01.2009. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
yebem ja tom liku mater......
cura mi se boji na fax ići..ako ne mora ni prozor ne otvara....
..i onda circa kaže da su žene same krive....
..a jebi ga al jadno i primitivno....al ajd od njega sam na takve izjave navikao.....
............
osniva se udruga GUP-Građani u patroli


ja osnivam udrugu PUG - Patrola U Građankama

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: