Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Potpisan koalicijski sporazum HSP-a i HDZ-a u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ej, pametni s kompliciranim nickom...
Kao prvo: nabavi si pravopis (gutaš slova, pišeš krivo itd., da ne nabrajam)
Drugo, jednotračni mozak je tvoj i to prilično jadan, neveseo i dosadan. Ne mogu se ispričati jer te ne poznajem kao neki ovdje pa ne znam da si ti, zapravo,veseo i vedar lik. Jer, o tebi mogu suditi samo na temelju tvojih postova u kojima samo kukaš i nabrajaš stvari koje ne voliš. Ako podsvjest govori kroz ono što pišeš - onda si ti u banani, da ne bih sad neke druge izraze koristila...
Dakle: pravopis u ruke i poradi malo na sebi. A tek onda ubaci smajliće.
P.S.
Pravopis katkad posudi i kolegici!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...zašto se uvijek svaka rasprava/diskusija/ili kako god hoćete mora pretvoriti u muke po pravopisu, gramatici i ostalom?....ako bi mi netko mogao objasniti kakve to ima veze s HSP i HDZ, bilo bi super...unaprijed zahvalna....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Ej, pametni s kompliciranim nickom...
Kao prvo: nabavi si pravopis (gutaš slova, pišeš krivo itd., da ne nabrajam) (nepotrebno) i nedostaje točka na kraju rečenice
Drugo, (prvo u nabrajanju korsitiš dvotočku, a zatim zarez - odluči se) jednotračni mozak je tvoj i to prilično jadan, neveseo i dosadan. Ne mogu se ispričati jer te ne poznajem kao neki ovdje pa ne znam da si ti, zapravo, (razmak nedostaje) veseo i vedar lik. Jer, (nepotreban zarez, rečenica ne započinje veznikom) o tebi mogu suditi samo na temelju tvojih postova u kojima samo kukaš i nabrajaš stvari koje ne voliš. Ako podsvjest (ije/je) govori kroz ono što pišeš - onda si ti u banani, da ne bih sad neke druge izraze koristila...
Dakle: pravopis u ruke i poradi malo na sebi. A tek onda ubaci smajliće. (zarez, a ne točka)
P.S.
Pravopis katkad posudi i kolegici!


Ako ćemo se tako nisko spuštati da ćemo spominjati pravopis, onda bar budimo besprijekorni na tom području. Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...zašto se uvijek svaka rasprava/diskusija/ili kako god hoćete mora pretvoriti u muke po pravopisu, gramatici i ostalom?....ako bi mi netko mogao objasniti kakve to ima veze s HSP i HDZ, bilo bi super...unaprijed zahvalna....

Draga Anakondo,
niti meni nije jasno zašto me svaki put balavurdija ovdje proziva i dijeli imena koja više sliče njima, a kad im pročitaš post moraš razmisliti jer u svakoj riječi fali pola slova, pa nagađaš što je: "Tonson", "rasis" (najnoviji biseri) i tako dalje i tako bliže... Ne da mi se listati dosadne postove, ima i boljeg štiva na ovoj predivnoj mreži koja nas spaja i uveseljava. Stvarno mi katkad dosadi biti Krampus od žene, glupa s jednotračnim mozgom i sl. To nije rasprava u koju bih se upuštala, jer nije moj način. Ako mi netko i ide na živce - to nije razlog da ga vrijeđam jer time bih rekla dosta i o sebi. A oni jadni to ne znaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
anakonda je napisao/la: ›
...zašto se uvijek svaka rasprava/diskusija/ili kako god hoćete mora pretvoriti u muke po pravopisu, gramatici i ostalom?....ako bi mi netko mogao objasniti kakve to ima veze s HSP i HDZ, bilo bi super...unaprijed zahvalna....

Draga Anakondo,
niti meni nije jasno zašto me svaki put balavurdija ovdje proziva i dijeli imena koja više sliče njima, a kad im pročitaš post moraš razmisliti jer u svakoj riječi fali pola slova, pa nagađaš što je: "Tonson"

Aaaaaaa! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Draga Sharon, jasno mi je da ne misliš ništa loše, ali, molim te, za svoje dobro, pogledaj ovu pojednostavljenu definiciju ironije: http://hr.wikipedia.org/wiki/Ironija
I najviše se usredotoči na ovu rečenicu: "Slušatelj treba shvatiti da se ono što se govori ne misli doslovno."
EOD

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega31
Offline
Ukupno postova: 23
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2009. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
lega31 je napisao/la: ›
nemam pojma što si , niti sam ti naljepio bilo kakvu etiketu, u svom postu si želio iznjeti mišljenje o A.Đapiću ( pitanje je da li je lopov ili nije- ..treba dokazati) a završio si sa HSP bez argumenata, tebi je samo do pljuvanja bez argumentacije i zato ti služi ovaj forum, a tvoj nickname ????? što on govori ???
Ajmo redom....
-Svojom izjavom: ako ne voliš hsp jasno je odakle vjetar puše svima si nalijepio etiketu...
-ja u svom postu nisam niti jednom riječju spomenuo A.Đ.-a i nisam završio s HSP-om nego sam nonstop pljuvao po tvojoj generalizaciji ljudi koji ne razmišljaju na tvoj ograničen način
-dakle, nisam pljuvao po HSP-u nego sam istaknuo da vjerovatno postoje razlozi zašto netko ne voli tu stranku (ako prorondaš malo marljivije po forumu uvidjet ćeš da ja ako pljujem, pljujem po onome koji to zaslužuje - daklen svima)
-ubuduće bolje čitaj postove i tko je što napisao i ne seri po ljudima bez veze...
-meni ovaj forum služi za informiranje i za zabavu... Tu i tamo ubacim koju sarkastičnu i inu primjedbu...
I ne, nisam komunist... Nisam čak ni rasis, ja mrzim sve podjednako ;-)
A moj nick govori apsolutno sve o meni... Jer to sam što sam...

ti nisi od početka shvatio moju poruku i odlutao si u rasizam , nacionalizam i što još sve ne, a na ovom forumu ćim se spomene "Tomp...." probude se avetinje.......a što ću ti ja , živi i dalje bez onog što nemaš !!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: