Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



EKSKLUZIVNO - Đapić ipak gradonačelnik!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Goran Flauder
Offline
Ukupno postova: 195
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 10:45 
Naslov:  EKSKLUZIVNO - Đapić ipak gradonačelnik!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sjednici Gradskog vijeća dogovorenoj za 26. siječnja, Anto Đapić ipak bi trebao postati osječki gradonačelnik. Tako je sinoć u Zagrebu dogovoreno na sastanku s predsjednikom HDZ-a, Ivom Sanaderom, na kojem je Đapić bio s dopredsjednikom HSP-a i predsjednikom Županijskog vijeća stranke, Danijelom Srbom. Lokalne izbore u svibnju Osijek će, dakle, dočekati s novom koalicijskom vlašću HSP–HDZ.

Posljednja večera

Među još uvijek aktualnim koalicijskim partnerima ta se vijest proširila nakon zajedničke večere na kojoj su bili poslije podjele prvih prijenosnih računala učenicima petih razreda Osnovne škole „Mladost“ na Sjenjaku, zbog čega su je ironično prozvali „posljednjom večerom“.

Već danas, vijećnici HDZ-a i HSP-a podnijet će ostavke na svoje funkcije u Gradskom poglavarstvu, kako bi što prije mogli sazvati sljedeću sjednicu i provesti dogovorene promjene. I Gordan Matković danas će ponovno ispisati, ali i predati ostavku na mjesto gradonačelnika, koju je prije odlaska na skijanje 3. siječnja bacio u koš. No, sada će je morati i obrazložiti, što mu prošli put baš nije išlo od ruke, budući da mu je takvu odluku nametnula osječka podružnica stranke kojoj je i predsjednik. Naime, na tajnom glasovanju o kandidatu HSP-a za budućega osječkoga gradonačelnika početkom prosinca, Anto Đapić je izabran velikom većinom, pa je odlučeno i da predstojeće izbore dočeka na toj dužnosti kako bi imao početnu prednost u odnosu na konkurente.

Ivica Vuletić predsjednik GV-a

Matković se vraća u vijećničke klupe, a novi koalicijski partneri složili su se da za predsjednika Gradskog vijeća izaberu Ivicu Vuletića iz HDZ-a, Osječanima poznatijega kao vlasnika i voditelja Knjižare „Nova“. Na upražnjena mjesta dogradonačelnika i pročelnika odjela gradske uprave s kojih odlaze kadrovi dosadašnjih koalicijskih partnera HSP-a, doći će hadezeovi ljudi.

Kako bi se mogao posvetiti poslu gradonačelnika, Anto Đapić prepušta dopredsjedniku Srbu jedino zastupničko mjesto HSP-a u Saboru, čime ga u javnosti želi afirmirati kako bi ga bolje pripremio za budućeg vođu HSP-a.

Piše: Goran Flauder

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.01.2009. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đapić ruši vlastitu vladajuću koaliciju, da formira novu... Jebe se njemu i za grad i građane. Jedina briga mu je ego veci od zeluca koji mu ne da spavat jer je tamo neki Matkovic na poziciji gradonacelnika...
Jos jucer je hvalio Matkovica na sva usta, a di je sad nestala ljubav?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevjerojatno. Sanader sustavno uništava demokraciju u Hrvatskoj zajedno sa svojim priljepcima HSS-om, HSLS-om i HSP-om. Sramotno.

Jadna smo država i još jadniji grad!
Ali nada ostaje da će se ljudi opametiti na slijedećim izborima!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino što me zanima u ovoj priči je Matković.
Očekujem njegovu reakciju. Hoće li pokazati zube ili (p)ostati poltrončić.
Do danas sam bio uvjeren u prelazak Matkovića u HDZ(nemaju jakog kandidata), ali to današnjim danom otpada. Druga varijanata je još moguća. Nezavisna lista Matkovića.

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 11:32 
Naslov:  Re: EKSKLUZIVNO - Đapić ipak gradonačelnik!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek u srcu! - sve to u interesu grada i gradjana! Bljak!

a tek
'Na upražnjena mjesta dogradonačelnika i pročelnika odjela gradske uprave s kojih odlaze kadrovi dosadašnjih koalicijskih partnera HSP-a, doći će hadezeovi ljudi.'

super ce nam funkcionirati sluzbe sada sa novim ljudima koji nece stici ni zagrijati fotelju do novih izbora - ili su svi stranacki ljudi tak sposobni...

ma joooj... ovo sve skupa niti ne zasluzuje komentar! Tak se ni mala djeca ne igraju lego kockicama i ne rasture bas tak brzo sve sto su slozili!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 11:51 
Naslov:  Re: EKSKLUZIVNO - Đapić ipak gradonačelnik!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedna poruka za ovog Flaudera, spusti se na zemlju: nije ekskluziva kad su prije tebe to objavili čak i na žutom indexu Smile

jedva čekam izbore, bit će zanimljivo vidjet reakciju birača.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tiger
Offline
Ukupno postova: 52
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno kako ga ovi u heaspeu više mogu trpiti. Uništio im je stranku i čini to i dalje, a oni se poslušno pokoravaju svome velikom vođi. Malo mi je žao Matkovića, bio je jedan od rijetkih osječkih političara koji mi se nije gadio ali eto, ne može ni on protiv spodobe. Debela spodobo doći će dan kada ni u Osijeku više nećeš prijeći prag.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm... ajmo stat na loptu.
Ovo je HDZ-u idealna prilika da se riješi Đapića. Postave ga u fotelju, USKOK ga istražuje, kad završi u zatvoru - opala - HDZ ni or'o ni kop'o na vlasti.
Jedva čekam reakcije Borzanice, Vrdoljaka, a posebno objašnjenje Matkovića Smile

U ovoj situaciji jedino će HDSSB profitirati, i sada se nadam da će Glavaš pobijediti na izborima, ne zato što mi je drag ili ga volim, nego samo iz pakosti debeloj političkoj kurvi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:19 
Naslov:  Re: EKSKLUZIVNO - Đapić ipak gradonačelnik!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ovo je...nemam rijeci...covjek ne zna dal da se smije ili place, al buduci da zivim u ovom gradu mucno mi je...prvi put u zivotu da se slazem s glavasem, ovaj magistar iz caprazlije je uistinu spodoba najgore vrste...a hdz, to je njima svojstveno..do jucer su pljuvali koaliciju, danas su obje rucke s njima u kolu...nadam se iskreno da ce osjecani ovaj put progledat na izborima i zauvijek maknit ovu spodobu s politicke scene...kao sto je netko napisao gore, i mene u ovoj prici najvise zanima reakcija matkovica, ako nakon ovog proguta sve i ostane u hspu, taj covjek je onda gori od djapica...da je pametan, izasao bi sad van i na izbore izisao s nezavisnom listom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bela@ufo
Offline
Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao i prvi put kad je pobjedio na izborima pa tako i sad...fuuuj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 12:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A gdje će staviti Matkovića sad?

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je pametan riskirat će, iznijeti prljavi veš i napustit stranku.
A ako je umješan ostat će u stranci i bit jadni vijećnik.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
epona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 148
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.01.2009. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Priča se da će Matković ponovno nazad na mjesto direktora Unikoma...

_________________
Svugdje je lijepo, al u Vrapču je ludnica!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
magy
Offline
Ukupno postova: 335
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.01.2009. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e moj narode...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: