Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nathodnik nije gotov, još se jedno obećanje pokazalo lažnim!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
Pokazalo se to kao još jedno neispunjeno obećanje...

Više ne brojim ni obećanja, ni afere, to očito nema utjecaja na birače. Kako je Baletan osvojio vlast u državi tako će i Magistar u gradu. Očito PR i ambalaža imaju veći utjecaj nego što sam ja mislio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E al ovaj naš nathodnik je baš fora kad se vani smrzne..divota za hodat..izginit na njemu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Agent
Offline
Ukupno postova: 43
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
bili je napisao/la: ›
Ma vrlo važno za nathodnik, ali nek je rekonstrukcija Trpimirove završena do kraja 2008. i početka rukometnog, kako je i najavljeno Smile

Taj dio Trpimirove, obližnje selo i ceste do trgovačkih centara preko puta su jedan od najretardiranijih prometnih pravaca u ovom dijelu HR.

Dakako, ne smijemo zaboraviti i čvorište kod novog Peveca u mrklom mraku i debilnom račvom iz pravca Čepina, kao i višnjevački nadvožnjak sa jednokratnim i minijaturnim putokazima.

I ajd sad.... tko uopće dopušta tim nusproizvodima akademske korupcije da drže rapidograf u ruci i daje si mašti na volju?


aaaa...a neki od projektanata su upravo profači s mog faxa... Very Happy Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.01.2009. 23:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malisha je napisao/la: ›
E al ovaj naš nathodnik je baš fora kad se vani smrzne..divota za hodat..izginit na njemu

mene još glava boli od subote, ja fino išo u utd i paf, da sam bar bio pijan, znao bi da sam ja kriv...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2009. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
Dakako, ne smijemo zaboraviti i čvorište kod novog Peveca u mrklom mraku i debilnom račvom iz pravca Čepina, kao i višnjevački nadvožnjak sa jednokratnim i minijaturnim putokazima.


Hehe, najbolji na tom dijelu (Osijek - Zapad, smjer od grada) mi je onaj nadvožnjak koji ne služi ničemu, nego prije njega skreneš na drugi - 50m dalje.
Kao da ti žele reći: tu smo ga izgradili jer smo se zajebali, al' evo drugoga!

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2009. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Alchemist je napisao/la (Pogledaj post): ›
zlusch je napisao/la: ›
Alchemist je napisao/la: ›
Očigledno te smeta moja opservacija za hsptv ali to je tako, iako su se produkcijski strašno popravili inforamtivno su išli niže nego vjerovatno oni u sjevernoj koreji. znam da nisi ti kriv ali šta je tu je.

? Ne kužim ovo Rolling Eyes Kakve ja veze imam sa HSPTV-om?


mea culpa ukoliko tvoj potpis nije bila paradigma odnosno reakcija na moj potpis, onda nije posao nego je osobno Smile



...nemrem vjerovati da si nasjeo na "you" foru..... Shocked

još jedan u nizu....hahaha...XD

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 7:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Agent je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
I ajd sad.... tko uopće dopušta tim nusproizvodima akademske korupcije da drže rapidograf u ruci i daje si mašti na volju?

aaaa...a neki od projektanata su upravo profači s mog faxa... Very Happy Shocked

Šta... i još se hvališ? ;-)

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 7:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Hehe, najbolji na tom dijelu (Osijek - Zapad, smjer od grada) mi je onaj nadvožnjak koji ne služi ničemu, nego prije njega skreneš na drugi - 50m dalje.
Kao da ti žele reći: tu smo ga izgradili jer smo se zajebali, al' evo drugoga!

To cijelo čvorište kao da je radila napredna projektantska grupa iz 6. osnovne. Ono, ajmo djeco malo crtati, malo strugati žiletom, malo vidjeti gdje biste se vi htjeli voziti kada biste imali auto i vozačku za 5 godina.

Čudim se kako tamo više ljudi nije otegnulo papke....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: bosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.01.2009. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Hehe, najbolji na tom dijelu (Osijek - Zapad, smjer od grada) mi je onaj nadvožnjak koji ne služi ničemu, nego prije njega skreneš na drugi - 50m dalje.
Kao da ti žele reći: tu smo ga izgradili jer smo se zajebali, al' evo drugoga!

To cijelo čvorište kao da je radila napredna projektantska grupa iz 6. osnovne. Ono, ajmo djeco malo crtati, malo strugati žiletom, malo vidjeti gdje biste se vi htjeli voziti kada biste imali auto i vozačku za 5 godina.

Čudim se kako tamo više ljudi nije otegnulo papke....

Koliko se meni čini taj "beskorisni"nadvožnjak je bio namjenjen povezivanju prema čepinskoj(prije cvjetnog naselja).A sad zbog sportskog aerodroma mislim da to pada u vodu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.01.2009. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daddos je napisao/la: ›
Koliko se meni čini taj "beskorisni"nadvožnjak je bio namjenjen povezivanju prema čepinskoj(prije cvjetnog naselja).A sad zbog sportskog aerodroma mislim da to pada u vodu...


Tamo ima sportski aerodrom? To nešt' novo? Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: