Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pizdarije s Vistom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2009. 10:57 
Naslov:  Pizdarije s Vistom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naslov sve kazuje....

Za početak, ako se netko petljao s Vistom jedna mala glupost... Ne znam je li bug ili koji klinac ali ide mi stravično na jetru... Naime, na Visti ultimate (koja je iz musa instalirana na novi laptop koji ne podržava ništa slabije) jednostavno ne dozvoljava preimenovanje postojećeg, ili kreiranje i imenovanje novog foldera... Totalna debilana... Napraviš "new folder", želiš upisati ime istoga a vista ti lijepo izbaci prozorčić error, the folder does not exist?!?!?!? Ista stvar je kad pokušam preimenovati već postojeći folder... Ista poruka - isto sranje...

Ima li tko kakvih ideja?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BiglBagl
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino što mi pada napamet je da je nešt ukakano sa "user group" dakle korisničkim grupama! Možda si u grupi korisnika ("guest" ) kojoj nije dozvoljeno kreirati niti preimenovati foldere! Možda je tu nešt sjebano!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2009. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BiglBagl je napisao/la: ›
Jedino što mi pada napamet je da je nešt ukakano sa "user group" dakle korisničkim grupama! Možda si u grupi korisnika ("guest" ) kojoj nije dozvoljeno kreirati niti preimenovati foldere! Možda je tu nešt sjebano!
Jok, jedini user s administratorskim pravom, naravno...

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2009. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako su orginal win kontaktiraj službu za korisnike.imao sam problem sa updateom viste i u roku od pola sata su mi poslali patch i sve radi.još mi lik ostavio privatni broj moba ako bude problema ubuduće.
http://support.microsoft.com/
imaš online obrazac koji popuniš i onda te oni kontaktiraju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, imam ju tek tjedan dana doma (Business) ali sve mi je u najboljem redu; kako reče faktor, kontaktiraj support, Ultimate ed. je skupa, daj im da zarade kruva.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*CURKA*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2009. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li ti je aktivacija i validacija uspijela (crack) ako windowsi nisu original. koji to laptop imaš?

_________________
Kad bi svaki čovjek bio čovjek, onda bi svaki kamen bio dragulj. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.01.2009. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*CURKA* je napisao/la: ›
da li ti je aktivacija i validacija uspijela (crack) ako windowsi nisu original. koji to laptop imaš?
Nije moj laptop, samo sam ga instalirao... Naravno da nije oriđiđi, tako da od supporta nišće, ali pokazuje da su aktivacija i sve te điđe ok... sve radi, čak i neki programi za koje su se ljudi kleli da ne rade na visti ni pod razno...Jedino ta gluparija s folderima za koju mi se čini da je neki bug ili nešto slično, pošto drugog objašnjenja nemam....zasad... čak ni moj prijatelj google nije dao pametnih rezultata.... Jebaje ga, traži traži pa ćeš naći ;-)

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.01.2009. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
čak ni moj prijatelj google nije dao pametnih rezultata.... Jebaje ga, traži traži pa ćeš naći ;-)


Jedan od linkova koje je meni dala gugl pretraga:

http://www.vistax64.com/tutorials/130137-cannot-rename-move-file-folder-vista-fix.html

@Curka - aktivacija NE MOŽE proći ako vindoze nisu original, iz jednostavnog razloga što moraš telefonom nazvati Microsoft Hrvatsku i izdiktirati sitni 56 znamenkasti broj.
Operater ti potom vrati drugi 56 znam. broj kojega ukucaš i ovisno o broju sa naljepnice - aktivacija bude uspješna ili neuspješna.
Ne kužim se u metodiku krekanja aktivacije za vistu, al' znam da je u XP-u crack (eth0) pokretao winlogon.exe proces u safe mode-u - što je automatski zaobilazilo aktivaciju. Dok ti sa updateom ne dodje WGA Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.01.2009. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

instaliraj xp pro sp3, no prije toga moraš nešto prije napravit ako ne uspiješ dići taj sustav (www.google.com il po forumima podgledaj)...ili updejtiraj tu vistu na sp1 i sve ostale zakrpe jerbo vista radi ok ako su ti sve zakrpe ne broju, iskustveno govoreći (aktivacija ti ne treba nužno, pogotovo onaj validation tool nemoj skidat..sve ima na microsoftovim stranicama)

inače preferiram xp a mašina ti ne može da ne podržava kako kažeš SLABIJI sustav, iako bi ja rekao da je zasad slabija vista

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*CURKA*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 19:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i moja vista nije originalna, ali je aktivirana bez zvanja centra. i sve radi!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*CURKA*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.01.2009. 19:29 
Naslov:  Re: Pizdarije s Vistom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.01.2009. 3:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja vista je original i bas je fensi,hihi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2009. 4:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*CURKA* je napisao/la: ›
i moja vista nije originalna, ali je aktivirana bez zvanja centra. i sve radi!!!


Gle, tvoj OS 'misli' da je aktiviran i legitiman, pitanje je hoće li buduće verzije WGA koji će ti stići updateom to isto reći.

Meni se ne da po ne znam koji puta aplicirati još jedan u nizu aktivacijskih hackova na komp mojih doma kad dođem za vikend.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masterzz je napisao/la: ›
inače preferiram xp a mašina ti ne može da ne podržava kako kažeš SLABIJI sustav, iako bi ja rekao da je zasad slabija vista
Rekao bih i ja da je slabija vista, kod sebe je još nisam stavio...a što se tiče kompa o kojem govorim, možeš staviti xp na njega, ali pola drivera za ono što je njemu nema za xp... tj, vjerovatno negdje na svijetu i postoji, ali nakon mjesec dana traženja - odustah i ja i još preko nekoliko njih ;-)

bazooka_joe je napisao/la: ›
Jedan od linkova koje je meni dala gugl pretraga:

http://www.vistax64.com/tutorials/130137-cannot-rename-move-file-folder-vista-fix.html
Ovo je upalilo, hvala mighty bazooka osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Darayah
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Lokacija: Osijek>Retfala
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.01.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma moja je orig i sve mi je super samo sto me malo zivciraju igre.... moras pokreniti kao admin ili moras pokreniti sa win xp sp 2/3..

ali sve u jednome je odlicna xD

_________________
I rather be hated for that what I am, then be loved for that what I am not.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: