Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zima u Domu tehnike - radionice tehničkih aktivnosti za učenike osnovnih škola

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2008. 8:36 
Naslov:  Zima u Domu tehnike - radionice tehničkih aktivnosti za učenike osnovnih škola
29.12.2008. 9:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Društvo pedagoga tehničke kulture Osijek i Zajednica tehničke kulture grada Osijeka pozivaju učenike osnovnih škola grada Osijeka da se uključe u radionice tehničkih aktivnosti koje će biti organizirane za vrijeme zimskih ferija, u Domu tehnike u osječkoj Tvrđi, u okviru projekta "Zima u Doma tehnike".

Radionice tehničkih aktivnosti počinju u ponedjeljak 29. prosinca 2008. godine, a završavaju u petak 9. siječnja 2009. godine.

Učenici će moći svoje slobodno vrijeme korisno provesti u sedam radionica tehničkih aktivnosti "čudesnog svijeta tehnike", svaki dan od 9:00 do 12:15 sati.

Radionice tehničkih aktivnosti su u trajanju 20 sati i provest će se prema rasporedu koji će se utvrditi prvog dana kada "Zima u Domu tehnike" počinje, u ponedjeljak 29. prosinca 2008. godine u 9:00 sati u velikoj dvorani Doma tehnike.

Organiziraju se sljedeće radionice tehničkih aktivnosti:
1. 14. Zimska škola informatike - obrada zvuka, slike i video zapisa računalom, Internet, blog, facebook
2. Konstruktorstvo - sastavljanje modela tehničkih tvorevina
3. Robotika - ROBOpro sučelje i softwair, slaganje modela
4. Automodelarstvo - konstrukcija, vožnja i natjecanje
5. Raketno i zrakoplovno modelarstvo - izrada modela F1N, natjecanje
6. Elektronika - izrada štampanih veza i elektroničkih sklopova
7. Animirani film - izrada scenarija, crtanje i projekcija uradaka

Prijave za tehničke aktivnosti mogu se izvršiti u tajništvu Doma tehnike svaki dan od 8:00 do 14:00 sati, na telefon 031/ 212 677, fax 031/ 208 242, e-mail [email protected] ili na www.tehnika-osijek.hr

Uplata, članarina, za jedan program iznosi 50,00 kuna.

Jerko Jukić, prof.
Predsjednik DPTK Osijek

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2008. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hoće biti nešto za starije???

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svi koji imate nećake, sinove, braću ili sestre preporučite im ove radionice. Moji su klinci bili i uživali su. Osim toga nisu visili pred Tv-om cijeli dan, a za skijanje treba para i/ili brdo (Mala lončarica?).

P.S. Nisam vjerovao TataMata da će me neki tvoj tekst obradovati.

_________________
Što sam to uočio?

1. Na vlasti je opet HDZ
2. Na portalu se vrti OSTV
3. Sve je poskupilo ali nitko iz vlasti to ne priznaje
4. Zemlja je okrugla, al' na svakom ćošku neka glupost
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.zmaj
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav za Dom tehnike. Nekada sam, tocnije izmedju 1988 i 1990, honorarno radio, odnosno drzao obuku na racunarima za klince. Ostalo mi je u sjecanju kao lepa uspomena. Evo sada sa nekim novim klincima osvajamo prva mjesta na takmicenjima iz tehnickog stvaralastva ovdje u susjednoj drzavi.
Drazen

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.zmaj
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Posjetite sajt mog privatnog kluba:
http://kompaskmt.9f.com

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 16:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drazen?! Drazen Sipka, mozda?!

Ako jesi - bijah jedan od tih picana koje si ucio basicu na Orlovima, Ivel ultrima i onom jednom Misanu i Appleu. Mozda ce zvucati pateticno, ali ono sto sam tada naucio je uvelike utjecalo na moj buduci zivot. Puno, puno ti hvala.

P.S. Bio je i jedan XT-ac, ako me sjecanje ne vara, na njemu si pokazivao onaj program za kreiranje animacija (vektori), zaboravih kako se zvao...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dr.zmaj
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2008. 17:22 
Naslov:  Tako je
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Drazen?! Drazen Sipka, mozda?!

Ako jesi - bijah jedan od tih picana koje si ucio basicu na Orlovima, Ivel ultrima i onom jednom Misanu i Appleu. Mozda ce zvucati pateticno, ali ono sto sam tada naucio je uvelike utjecalo na moj buduci zivot. Puno, puno ti hvala.

P.S. Bio je i jedan XT-ac, ako me sjecanje ne vara, na njemu si pokazivao onaj program za kreiranje animacija (vektori), zaboravih kako se zvao...


Tako je, ja sam. Drago mi je da si se sjetio. Kako si se samo sjetio sta je bilo sve od racunara, svaka cast.
Onaj program, mislim da se zvao Harward Graphic. Bilo je puno klinaca, sejcam se da je najmladji jos isao u vrtic, mama ga je ostavljala kod nas dok su cekali brata da zavrsi u casove u muzickoj skoli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: