Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.12.2008. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dokle ti misliš da če ovaj grad biti u gabuli i siromašan pa im je neki problem održavati jednaku dvoranu istih gabarita samo drukčijeg rasporeda. zbog čega mala dvorana ima gledatelje? istog je kapaciteta kao i zrinjevac . u toj maloj se može igrari samo košarka. rukomet i odbojka ne. zar to nije bacanje novaca. da su glavni teren povukli više sredini kompleksa dobili bi mjesta za tribine na sve 4 strane i samim tim kapacitet od 5 milja za rukomet i 6 milja za basket. s tim bi se zadovoljila potreba za dvoranom u nrednih 30 40 godina . prevelik bi bio trošak da se dopusti igranje rekreativnog sporta u velikoj dvorani.za njih ne trebaju ni ove tribine samo krov nad glavom. a ja smatram da je ovaj grad dotako dno dna, pa zato optimistično vjerujem da nam budučnost donosi više životnih i naročito financijskih zadovoljstava. a u svoj toj priči vjerujem da i grad mora i može samo financijski jačati i da im neče biti problem održavati nekakvu dvoranu. tome treba težiti a ne se samo zadovoljavati sa sitnicama

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nit je mislim da je u "gabuli" nit se ja zadovoljavam sitnicama. Laughing Financijska situacija, tj. financijsko jacanje ne znaci da se trebamo razbacivati. Racionalizacija troskova je vazna.

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se... šta su tribine stavili u malu dvoranu? kome?? bolje da su onu glavnu napravili kak Bog zapovjeda, bar s jednom tribinom još iza gola...

lakrdija...

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.12.2008. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

racionalizacija troškova. na koji način ;nama uzmi sebi daj . način djelovanja večine osječkih političara

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joooj sad ti tu prtljas nest bezveze, kao i u prijasnjem postu. Nisam uopce to rekao. Da citas postove prije nego odgovaras na njih, skuzio bih da ciljam na racionalizaciju na nacin, primjerice, da se odrzava 3000 praznih mjesta, umjesto 7000 narednih 50 godina.

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.12.2008. 15:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
lijepo ti Froste onda kao ja daj 150kn i idi na Francuska - Mađarska Smile

čuo sam da su rasprodane.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rale je napisao/la (Pogledaj post): › Joooj sad ti tu prtljas nest bezveze, kao i u prijasnjem postu. Nisam uopce to rekao. Da citas postove prije nego odgovaras na njih, skuzio bih da ciljam na racionalizaciju na nacin, primjerice, da se odrzava 3000 praznih mjesta, umjesto 7000 narednih 50 godina.


dvorana sad ima sve skupa 5500 mjesta... sam da su to sve stavili oko jednog terena bilo bi bolje... a ne ovak bezveze.

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brojeve sam izmislio, nevazno je koji su, vazna je razlika. A sto se rasporeda tice, moguce da si u pravu.

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
U Zagrebu se dijelilo "malo više" karata pa se opet dijelilo na jednom mjestu, a ne ovakve nebuloze. Bolje da su stavili neku simboličnu cijenu i dali lovu u humanitarne svrhe.
u potpunosti se slažem, da su ih prodavali po cijeni od 20 kn, zaradili bi 50 000 kn i taj novac recimo donirati nekom bolničkom odjelu ili domu za nezbrinutu djecu i svi sretni i zadovoljni, ali jbg to su naši političari, samo da je kruha i igara

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
britva_bozo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 16:57 
Naslov:  Mijenjam kartu: Hrvatska - Rusija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam A3 istok (teleskop) i A3 zapad, a isao bi sa nekim, pa mi ovo skroz ne odg... ako netko zeli jednu od ovih i ima ono sto meni treba neka se javi na 098-682-283... pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.12.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
Novu dvoranu Gradski vrt otvorit će u nedjelju 28. prosinca 2008. rukometna utakmica između Hrvatske i Rusije. Početak je u 20:00 sati.


Prema nepotvrđenim informacijama 2500 karata za ovu utakmicu će se dijeliti u utorak (23. prosinca 2008.) i srijedu (24. prosinca 2008.) [9-12 h] u sjedištima mjesnih odbora i gradskih četvrti.




da da...mos mislit ja dosla po karte oko 11 h i nije ih bilo i to u mojoj mjesnoj se nisu djelile vec na sjenjak morala sam ic i onak svi zakinuti bili s juga1 i nije mi jasno da je u 2 h puklo toliko karata a ljudi su i radili kad sam vrata otvorila od mjesne sam su se izderali nema karata..nisu dali ni da udjemo.....ono i nije fer da se na ulazu nemoze uci ...bolje da se sjelilo sam na ulazu a ovako suneki samo pokupili karte sebi..kad moram rec tak...da li je ikako moguce jos doc do karata

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 15:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.12.2008. 17:36 
Naslov:  Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@luda sta nisi dosla u 9 kada je trebao biti pocetak podjele karata pa bi sigurno dobila,i bio je dobar interes za karte tako da te netreba cuditi da je sve otislo 2 sata

@cohors a zasto nije ovakva

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
su
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 19:24 
Naslov:  130 ?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la (Pogledaj post): › imam ja 130 komada Smile


Odakle onoj svinji 130 karata? Kako ga nije stid, sa time se hvaliti? Sada je svima jasno zašto su karte brzo nestale i zašto je u neke gradske četvrti stiglo samo " 40" karata. faktor-x - stidi se iz sve snage!!!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.12.2008. 20:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zna li netko smije li se u dvoranu unijeti malo veci fotoaparat, ako nisam fotoreporter? Ne previse veci, ali nije bas onaj mali kompaktni. Postoji li uopce neki razlog zbog kojeg mi mogu zabranit unosenje istog?

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: