Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2008. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa odlicno ako je tako! Lako se moglo u bilo kojoj cetvrti zaustavit nekoga, obavijestiti da se dijele karte ako ne zna, i dogovorit da oni pokupe dvije karte i vama poklone jednu jer ste ih tako lijepo obavjestili da se karte dijele. Postojali su nacini, legalni i legitimni. Smile

_________________
RaLe@deviantART
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spužva bob
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2008. 20:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e pa da sam znala naravno da bih učinila tako nešto, ali za dijeljenje sam saznala dns u pola 12.....
čujem da navodno nisu sve karte podijeljene, možda nešto puste i u prodaju....možda....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
su
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2008. 21:04 
Naslov: Snif ! Re: Dvorana Gradski vrt: rukomet Hrvatska - Rusija
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koji su to pacjenti smisli da se karte dijele od 9 do 12h?
Zašto ti pametnjakoviće ne misle na one koji su radili i danas , a radit će i sutra?
Baš mi je žao što nitko iz gradskih četvrti ne misli na radničku klasu, a još više mi je žao što nisam došao do karata!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Freya_os
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.12.2008. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u Industrijskoj cetvrti je bio solidan broj karata(po mojoj ocjeni) i dijelile su se po dvije,ali je trebala osobna..u Visnjevcu je bila katastrofa situacija jer jedan od najvecih odbora dobio je 40 karata...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam ja 130 komada Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
empetri
Offline
Avatar

Ukupno postova: 656
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš? Ae daš dvije. Za novce.

_________________
--
Finding beauty in the dissonance.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne dam.i ovako neću imati dosta koliki je pritisak.a onome tko proda kartu treba odsjeći obje ruke i noge.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
drea_sunshine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 1:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo me zanima di su se to karte prodavale u osijeku pa da pogledam ujutro..hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodavale? Probaj Kod Ise, na čošku županijske i ulice republike

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.12.2008. 2:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto super, i sad sam ja, kojeg zanima ova utakmica, i koji bi htio bit na otvorenju dvorane - izvisio.

jebem ti državu

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 3:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lijepo ti Froste onda kao ja daj 150kn i idi na Francuska - Mađarska Smile

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.12.2008. 9:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Arena Zagreb nije dobila uporabnu dozvolu. To je u razgovoru za HRT potvrdio i predsjednik uprave Ingre, Igor Oppenheim. U poglavarstvu grada Zagreba u tijeku je sastanak na kojem pokušavaju riješiti ovaj problem.
Zbog tog problema upitna je i utakmica Hrvatska-Rusija koja je trebala biti prva rukometna utakmica u novoj Areni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.12.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš to...ja radio noćnu...pa spavam do mraka...jbg...idemo dalje...ja ću pjevat francusku himnu za mjesec dana...sa ovim malim...sarkozyem...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.12.2008. 13:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo čitam kako mnogi nisu dobili kartu ,nisam ni ja ,jebiga... želim da se osvrnem na neke koji nisu iz osijeka .gradeči ovakvu dvoranu sa ovakvim malim kapacitetom grad se pokazuje koliko im je stalo do ostatka slavonije kojom se oni diče da su metropola i glavno središte. kakva smo mi to prčvija od grada kada nemamo kapaciteta ugostiti ljude iz susjednih mjesta,gradova koji su željnji kvalitetnog sporta ,koncerta ili bilo kojeg drugog događaja koji zahtjeva dvoranu .gdje su ti pametnjakovići gledali,razmišljali i konzultirali se kada su izabirali projekt dvorane od 3500 mjesta. prva veća tekma i več je dvorana premala. od prvog dana sam govorio kako je ovaj novi objekt građen da nebude samo u funkciji građana osijeka več i svih ostalih iz okolnih mjesta(đakovo,vukovar,vinkovci,belišće,valpovo...) . več sada se pokazuje kako dvorana ima mali broj mjesta i da če sa svakim večim događajem biti problema jer neče moči primiti dovoljno gledatelja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
spužva bob
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.12.2008. 13:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la: ›
evo čitam kako mnogi nisu dobili kartu ,nisam ni ja ,jebiga... želim da se osvrnem na neke koji nisu iz osijeka .gradeči ovakvu dvoranu sa ovakvim malim kapacitetom grad se pokazuje koliko im je stalo do ostatka slavonije kojom se oni diče da su metropola i glavno središte. kakva smo mi to prčvija od grada kada nemamo kapaciteta ugostiti ljude iz susjednih mjesta,gradova koji su željnji kvalitetnog sporta ,koncerta ili bilo kojeg drugog događaja koji zahtjeva dvoranu .gdje su ti pametnjakovići gledali,razmišljali i konzultirali se kada su izabirali projekt dvorane od 3500 mjesta. prva veća tekma i več je dvorana premala. od prvog dana sam govorio kako je ovaj novi objekt građen da nebude samo u funkciji građana osijeka več i svih ostalih iz okolnih mjesta(đakovo,vukovar,vinkovci,belišće,valpovo...) . več sada se pokazuje kako dvorana ima mali broj mjesta i da če sa svakim večim događajem biti problema jer neče moči primiti dovoljno gledatelja

ma koji problem, sagradit će oni još koju dvoranu....pogledajmo samo dvoranu na jugu kolika je....to je pravi promašaj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: