Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vox populi: Nitko nema sluha za divlji deponij u Višnjevcu?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.12.2008. 22:45 
Naslov:  Re: Vox populi: Nitko nema sluha za divlji deponij u Višnjevcu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma ovdje su ljudi sve pokušali, kao što se vidi u peticiji mi tražimo da se nakon sanacije deponija na toj površini posadi drveće ili da unikom napravi nekakav park pošto je lokacija savršena za takvo nešto, drava i bent uz dravu se nalazi samo 100 m od deponija tako da nisu samo naši životi već je i priroda ugrožena, slažem se da su pojedini ljudi "stoka" jer neki jednostavno ne žele bacati u kontejner jer su jednostavno navikli da im je lakše baciti pored šume, dakle treba se ograditi i nakon toga napraviti nekakav park tako da se to za sva vremena sredi iako će biit još neodgojenih primitivaca, hvala svima na podršci jer danas je deponij u višnjevcu a sutra može biti pred vašim kućama, dovoljno je samo jedan primitivac da pokrene lavinu bacanja optada a još ako vas vaš mjesni odbor ne želi zaštiti zbog privatnih interesa situacija postaje teška za riješiti.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.12.2008. 14:59 
Naslov:  Re: Vox populi: Nitko nema sluha za divlji deponij u Višnjevcu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izgleda da je peticije proslijeđena Gradu urodila plodom ,naime danas je na teren došao čovjek iz unikoma i nije mogao vjerovati da je stanje ovako loše, pošto mjesni odbor nije slao naše dopise gradu , ništa se nije rješavalo, u petak dolazi čak i direktor unikoma koji će se osobno uvjeriti u stanje na terenu i od sljedećeg tjedna bi mogla početi i sanacija......hvala administratoru nandinu što je objavio ovu temu.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
west osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 15:49 
Naslov: Great ! Re: Vox populi: Nitko nema sluha za divlji deponij u Višnjevcu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde da se i to riješi da ljudi više ne žive u blatu i smeću, samo naprijed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 7:42 
Naslov:  Re: Vox populi: Nitko nema sluha za divlji deponij u Višnjevcu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas u 10 h kod boćarskog doma sastanak sa gradskim facama, oni koji žive u višnjevcu, pogotovo u tom dijelu neka nas dođu podržati....VIŠE CVIJEĆA, NIMALO SMEĆA.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Astrica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 11:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da sam to vidla,naime kad gostujem tamo ja sam u I:G: Kovačića

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Danas bili diretktor unikoma Doležala i uskoro novi stari gradonačelnik Djapić, dat je nalog da se o u riješi što hitnije, bila osječka i slavonska televizija, lijepo sve posnimila pa neka ljudi vide svojim očima, od pisanih medija došla novinarka slavonskog doma koja je već pisala o toj temi, zahvaljujem se višnjevačkom mjesnom odboru što nije došao i tako pokazao veliku nebrigu prema vlastitim mještanima....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Astrica je napisao/la: ›
Mislim da sam to vidla,naime kad gostujem tamo ja sam u I:G: Kovačića
da ta ulica je samo, 50 m od tog deponija, ugroženi su životi 500 ljudi koji žive tamo u blizini....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: