Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Građani Brijesta ne odustaju od odcjepljenja od Industrijske četvrti [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2008. 18:11 
Naslov:  Građani Brijesta ne odustaju od odcjepljenja od Industrijske četvrti [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Usprkos nedavnoj odluci Gradskog poglavarstva građani koji žive na području osječkog naselja Brijest ne odustaju od odcjepljenja od Industrijske četvrti. Brijest, naime, teritorijalno pripada Industrijskoj četvrti, no njegovi su stanovnici nezadovoljni zbog drugih razloga – prije svih, raspodjelom sredstava četvrti. Predstavnik Briješćana Damir Kramarić očekuje od vijećnika Gradskog vijeća da na sljedećoj sjednici podignu ruke za formiranje novog mjesnog odbora jer je, kaže, to jedini način da građani tog dijela Osijeka žive ravnopravno s drugima.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Restauracija Kužnog pila trebala bi završiti krajem 2009. godine
- Otvoreno 21. Slavonsko biennale





Osječka televizija - Vijesti, 12.12.2008.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 17:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U tu svrhu se osniva tzv. BRSA ili Briješćanska separatistička akcija koja je najavila bombaška djelovanja po industrijskoj četvrti. Navodno se petarda koja je jučer bačena ispred kafića 'Cigla' pripisuje upravo njima.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2008. 14:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
U tu svrhu se osniva tzv. BRSA ili Briješćanska separatistička akcija koja je najavila bombaška djelovanja po industrijskoj četvrti. Navodno se petarda koja je jučer bačena ispred kafića 'Cigla' pripisuje upravo njima.
osijek031.com smile

U planu je još par akcija, vjerovatno ćemo uzimat i taoce dok ne dobijemo što tražimo.... osijek031.com smile

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: