Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slavija: Doček nove godine 2009.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
joker
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.12.2008. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali update...u ulozi dj će biti DJ Curica,inače radi na slavonskom radiu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bulja**
Offline
Avatar

Ukupno postova: 56
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.12.2008. 1:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...al sad piše rock+tamburice Smile
nigdje mi se tu thompson ne uklapa Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zodijak
Offline
Ukupno postova: 543
Lokacija: Halloweentown
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo umara...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.12.2008. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bulja** je napisao/la (Pogledaj post): › hm...al sad piše rock+tamburice Smile
nigdje mi se tu thompson ne uklapa Wink


pisalo je i prošle godine i najavljivalo se neznam šta.. pa je bila večer primitivnih seljačina.. jako sam se razočarao.. a ako će biti dj opet ona ženska od prošle godine, molim vas nek je netko od naivčina tko će ići tamo pogodi s nekim kamenom..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Noktua
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glazba ove godine biti će podjeljena u glazbene blokove ROCK domaće i strane (urbana glazba) te TAMBURAŠE (slična priča kao i na Danima piva-dva šatora) švedski stol hladni naresci cijele noći, a ove godine novost - roštilj iza ponoći. Glazbu pušta radijski DJ CURICA sa Slavonskog radija . Svih vrsta pića i hrane ima dovoljno (što isto tako mogu potvrditi svi koji su bili prošle godine). Koncertni razglas i rasvjeta, video zid.
Prodaja ulaznica: videoteka Hollywood, hotel Royal i Oxygene ili na broj 091 941 77 07

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.12.2008. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Noktua je napisao/la (Pogledaj post): › Glazba ove godine biti će podjeljena u glazbene blokove ROCK domaće i strane (urbana glazba) te TAMBURAŠE (slična priča kao i na Danima piva-dva šatora) švedski stol hladni naresci cijele noći, a ove godine novost - roštilj iza ponoći. Glazbu pušta radijski DJ CURICA sa Slavonskog radija . Svih vrsta pića i hrane ima dovoljno (što isto tako mogu potvrditi svi koji su bili prošle godine). Koncertni razglas i rasvjeta, video zid.
Prodaja ulaznica: videoteka Hollywood, hotel Royal i Oxygene ili na broj 091 941 77 07


hrane je bilo i cuge prošle godine dovoljno ali glazba vam je očaj, licemjeri ste i mažete ljudima oči.. to moraš bit retardiran da opet odeš tamo ak si bio prošle godine (ok je onima koji vole tamburice i ustaške pjesme i takve nabrijance, za nekog tko sluša stranu glazbu ili neku alternativu, to je horor)..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tratinčice de molim te prestani srat!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.12.2008. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

noob je napisao/la (Pogledaj post): › tratinčice de molim te prestani srat!


samo pokusavam pomoci normalnim ljudima da im ne propadne jedna nova godina kao što je meni propala prošle godine.. a da prestane srat si možeš mami govorit..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nnnono
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.12.2008. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sorry, al ovo sto tu pise je cista glupost. ja sam prosle godine bio i bilo je dobro. uopce nisu cijelu vecer bili thompsoni i slicno nego je bila mijesana glazba!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.12.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma vidiš da je prolupo. on bi da mu neke kosnje deru cijelu večer o tome kak si režu vene Laughing

al ozbiljno, ak ti se ne sviđa ta glazba ok, nitko te ne tjera da ideš tamo na doček, al ne moraš non stop ovdje srat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
43_23
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek/D.G.O
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2008. 1:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam isto bila prosle godine..bilo je cuge,hrane i svega od glazbe, al bile su i čavoglave i šta sada..slavija je bila najornija baš uz tu pjesmu..nije da slušam to al mi ni ne smeta jer je ekipa bila dobra i ne vjerujem da je itko bio trijezan i kontam da ko god ode da se neće razočarat.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.12.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

43_23 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam isto bila prosle godine..bilo je cuge,hrane i svega od glazbe, al bile su i čavoglave i šta sada..slavija je bila najornija baš uz tu pjesmu..nije da slušam to al mi ni ne smeta jer je ekipa bila dobra i ne vjerujem da je itko bio trijezan i kontam da ko god ode da se neće razočarat.


ja i 10 ljudi šta je bilo samnom smo se razočarali.. i ja nisam bio pijan, da sam bio pijan, vjerovatno bi pogodio tu zensku sta je bila dj s necim ili napravio neko sranje nakon par ustaških pjesama, pola veceri cobanluka i tamburica i skore i thompsona i kao secer na kraju cavoglave.. i vjerujem da su se svi koji su neki alternativci i otisli tamo razocarali.. a takvima kao sto si ti vjerovatno ne bi nesta jako smetalo ni da su narodnjaci bili.. meni je totalno propala nova godina i vjerujem svima koje vrijeđaju takve pjesme a puštali su ih dobrano..

normalan čovjek mi ne može reći da je thompson primjeren za doček nove godine.. to moraš bit idiot..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
43_23
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek/D.G.O
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.12.2008. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tavkima kao sto sam ja ne bi nista smetalo dok je cuge i ekipe, a to sto tebi i tvojoj ekipi propadne izlazak radi pjesama onda ti je ekipa malo bolja. Pozdrav.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.12.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

43_23 je napisao/la (Pogledaj post): › tavkima kao sto sam ja ne bi nista smetalo dok je cuge i ekipe, a to sto tebi i tvojoj ekipi propadne izlazak radi pjesama onda ti je ekipa malo bolja. Pozdrav.


upravo to.. moja ekipa uziva u glazbi, slusa glazbu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
noob
Offline
Avatar

Ukupno postova: 182
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.12.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dokle?????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: