Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Webfestival 2005. - pobjednik EFOS !

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2005. 13:12 
Naslov: Great ! Webfestival 2005. - pobjednik EFOS !
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na svečanoj večeri Konferencije Internet korisnika - CUC 2005, održanoj 22. studenog u tvrđavi Revelin u Dubrovniku, proglašeni su dobitnici i dodjeljene su nagrade ovogodišnjeg Webfestivala. Prijave na Webfestival zaprimale su se do 21. listopada 2005.g. Novost je da se ove godine Webfestival organizira paralelno s CUC-em 2005. U sklopu Webfestivala 2005 birale su se najbolje web stranice ustanova iz sustava visokog obrazovanja Republike Hrvatske. Festival je namijenjen svim studentima koji kreiraju web stranice svoje ustanove, onima koji ih koriste kako bi podigli kvalitetu studija, te znanstveno - nastavnom osoblju koje na taj način poboljšava komunikaciju sa studentima kroz medij koji za to pruža brojne mogućnosti. Na Webfestival bila su prijavljena 22 rada u dvije kategorije. Listu prijavljenih radova možete vidjeti na linku

Ekonomski fakultet i Poslijediplomski studij Poduzetništv istog fakulteta u Osijeku osvojio je 1. nagradu u dvije kategorije i to:

Kategorija Organizacijska jedinica akademske ustanove i Kategorija
Akademska ustanova:

Obrazloženje:
Stranice Poslijediplomski studij Poduzetništvo, Ekonomskog fakulteta u Osijeku odličan su primjer organizacije i prezentacije informacija s ciljem što uspješnije studiranja. Posebna pažnja pridana je brizi o studentima objavljivanjem nužnih informacija i online edukacijskih materijala. Osim što se odlikuje pregrštom informacija, web je i privlačan oku. Sve spomenute odlike čine ovaj web odličnim pomagalom za učenje u modernom informacijskom okruženju. Web stranice studija ogledni su primjerak na kojem se može mnogo naučiti.

Stranice osječkog Ekonomskog fakulteta školski su primjer kako web jedne ustanove mora izgledati. Navigacija je logično strukturirana te, u kombinaciji s izbornikom za brze linkove, olakšava upotrebu novim posjetiteljima. Jednostavnost prezentacije sadržaja i pregledna navigacija čine ove stranice oglednim primjerom iz kojeg se može mnogo naučiti.


Čestitamo!


Zadnja promjena: Gemi; 24.11.2005. 16:49; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2005. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke, jel ovaj sajt "Poslijediplomski studij Poduzetništvo" tvoj uradak? cestitam Wink

a sto se tice EFOSa...eh tu smo nekad davno zajedno radili na tim stranicama Smile skupa s jos nekim drugovima ovdje..ili se varam? Smile

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2005. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iawgoM je napisao/la: ›
a sto se tice EFOSa...eh tu smo nekad davno zajedno radili na tim stranicama Smile skupa s jos nekim drugovima ovdje..ili se varam? Smile


Hm, ja sam jedne godine radio, ali ne s tobom u ekipi. Ne znam jesi li ti bio prije ili poslije Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
42
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2005. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cestitam na nagradi, Bilke, a i na jubilarnom 100. postu Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iawgoM
Offline
Avatar

Ukupno postova: 222
Lokacija: The Restaurant at the End of the Universe
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2005. 23:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): ›
iawgoM je napisao/la: ›
a sto se tice EFOSa...eh tu smo nekad davno zajedno radili na tim stranicama Smile skupa s jos nekim drugovima ovdje..ili se varam? Smile


Hm, ja sam jedne godine radio, ali ne s tobom u ekipi. Ne znam jesi li ti bio prije ili poslije Smile


onda sam ja bio prije ipak Smile ali zajedno smo bili na popisu efos web teama ROTFL Laughing ti si od onih koji su kasnije iskoristavali vec pripremljeno Razz hehe (kao npr i na ovom sajtu sto se pojavljuju neke fotografije koje sam ja davno radio Wink Leone? Twisted Evil )

_________________
osijek031.com smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ {: : : n0 tHiNk3r b3hiNd tH@ tH0uGht : : :} ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vjestica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.11.2005. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Mogwai, fotografija - jednina. Ona ispod koje pise tvoj nick. ;-)

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: