Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Humanitarno-koncertni spektakl: Rambo Amadeus i drugi (odlični) bendovi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.12.2008. 12:37 
Naslov:  Humanitarno-koncertni spektakl: Rambo Amadeus i drugi (odlični) bendovi
Od 26.12.2008. 21:00 do 27.12.2008. 21:00 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

„Za ritam srca“ dvodnevni je humanitarni koncert simbolična naziva. Naime, prihod skupljen od koncerata namijenjen je etabliranom odjelu pedijatrijske kardiologije Kliničke bolnice Osijek, kojemu je na čelu dr. Sanja Dorner. Projekt „Za ritam srca“ pokrenule su eko udruga „Vodenica“ i udruga „Veliko srce malom srcu“, koja pomaže u opremanju dječjim kardiologijama u Hrvatskoj. Cilj je dječjoj kardiologiji u Osijeku kupiti monitor za praćenje vitalnih funkcija nakon operacije srca, čija je cijena 30 000 kuna.

Galerija 031: Humanitarni koncert "Za ritam srca"
[Foto: Daniel Antunović, Krešimir Lendić, steam, cacan][26. i 27.12.2008. Dom željezničara]

U ovaj humani projekt uključio se i poznati glazbenik Rambo Amadeus, koji je rekao da će, ako je potrebno, svirati obje večeri i da ne treba trošiti novac za smještaj njega i ekipe u hotel, da je dobar i privatni smještaj, kako bi što više novaca ostalo za kupovinu monitora. Također, Rambo će priložiti aukciji slika (izložene u galeriji „Vernissage“) i jednu sliku svoje majke Bosiljke, koja se bavi slikanjem. Prihod od prodanih slika namjenjen je opremanju dječje kardiologije na KBC Rebro Zagreb. Zavod za pedijatrijsku kardiologiju i reumatologiju na Rebru vodi prof. dr. sci. Ivan Malčić, ujedno i predsjednik udruge „Veliko srce malom srcu“. Ovaj znanstvenik vrlo požrtvovano i beštedno pomaže kako bi malim junacima učinio lijepo djetinjstvo.

Rambo neće biti jedini glazbenik spreman pomoći udrugama „Vodenica“ i „Veliko srce malom srcu“. Osim njega, nastupit će niz odličnih bendova, predvođeni grupom koja je zadnji koncert održala prije otprilike 12 godina (uz prošlogodišnji, također humanitarni koncert „Od srca srcu 2“) – Die Hausers! Njima uz bok nastupit će i Praxitens, Anti Music Band, Dogo argentino, Gužva u 16ercu, Bloodhunt, Red Roosters, We Come One te Pučka kuhinja. Uz njih će nastupiti i DJ-i Umbo, Sly, Pips i Flegma.

Udruga „Vodnica“ bavi se poboljšanjem kvalitete življenja u gradu na Dravi. Osnovna ideja je napraviti tradicionalnu vodenicu i pružiti građanima atrakciju kakvih je u gradu bilo ukupno 40 do sredine prošlog stoljeća. Ujedno je humanitarna organizacija koja se bavi pomoći djeci s kroničnim bolestima.

Udruga „Veliko srce malom srcu“ je humanitarna organizacija liječnika i roditelja djece s prirođenim srčanim greškama koja djeluje na KBC Rebro Zagreb. Svi mali bolesnici u RH nakon pronađene srčane greške traže svoje mjesto na ovoj klinici (koje nije upitno) i brzim djelovanjem ovih ljudi djeca se ugovorno premještaju u klinike za kardiokirurgiju na operativni zahvat. Nakon operacije (koje se, ovisno o težini, obavljaju u Austriji i Njemačkoj, odnosno na KBC Rebro) djeca se vraćaju u klinike gdje je greška utvrđena i uz potporu aparata koji se daruje dječjoj kardiologiji u Osijeku prati se rani poslijeoperativni status.

Petak, 26. prosinca 2008.
Anti Music Band
Praxitens
Dogo Argentino
Gužva u 16-ercu
Rambo Amadeus


Subota, 27. prosinca 2008.
Red Roosters
Bloodhunt
We Come One
Pučka kuhinja
Die Hausers
Rambo Amadeus


Koncerti će se održati u Domu željezničara (Radićeva 15, Osijek), u petak i subotu 26. i 27. prosinca 2008. Cijena ulaznica u pretprodaji je za jedan dan 40 kuna, a za oba dana 70 kuna. Ulaznice možete kupiti u caffe baru „Remy“ (Gornjodravska obala) i u caffe baru „Feral“ (na glavnoj tržnici).




Zadnja promjena: Nandino; 23.12.2008. 12:27; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.12.2008. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tko sve svira osim ramba,pučke i praksoša?

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 2:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pučka i praksoši, joj zašto baš oboje Very Happy

Svaka čast dečkima ali meni osobno su to dva najneslušljivija osječka benda. Pučka mi bila draža u original postavi, kada sam ih gledao negdje cca '99. Very Happy

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.12.2008. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sviraju Hausersiiiiiiiiiiiiiiiii jeijeijeijei xD naj sretniji sam.. i kolko sam jos cuo bloodhunt, praxitensi, pučka i GTŽ..

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2008. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
pučka i praksoši, joj zašto baš oboje Very Happy

Svaka čast dečkima ali meni osobno su to dva najneslušljivija osječka benda. Pučka mi bila draža u original postavi, kada sam ih gledao negdje cca '99. Very Happy


e @evile nemoj da kenjakaš protiv najboljih gradskih bendova,šalim se al nema šanse da su to najneslušniji bendovi u gradu,pk su gradske punkija legende a praksoši da su kojim slučajem iz Manchestera bili bi svjetske face...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Praksoše ili voliš ili ne podnosiš. Ja nažalost ne podnosim, a i po onome sto sam vidio ove godine u šatoru, više je takvih. Meni je to strašno iritantna muzika sa iritantnim nastupom frontmana. Šteta, jer okej su dečki inace...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.12.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha dobro svatko nešt voli,ali kak ti može biti iritantan Lesin nastup,he he...
nevoliš dozu kreveljenja,jbg onda,
a i nisu oni za šator i takve nastupe,više su za male klubove gdje mogu doći do izričaja

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veliki humanitarni koncert za kupovinu monitora za praćenje vitalnih funkcija nakon operacije srca za dječju kardiologiju u Osijeku.
Humanitarna prodaja umjetničkih slika putem štampe za kardiologiju KBC Rebro "Veliko srce za malo srce".
Organizator i pokretač: Eko udruga VODENICA

Zabavljat će Vas:
PETAK 26.12.2008.

PRAXITENS
ANTI MUSIC BEND
DOGO ARGENTINO
GUŽVA U 16-ERCU
RAMBO AMADEUS

SUBOTA 27.12.2008.

BLOODHUNT
RED ROOSTERS
WE COME ONE
DIE HAUSERS
PUČKA KUHINJA
RAMBO AMADEUS

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.12.2008. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › Praksoše ili voliš ili ne podnosiš. Ja nažalost ne podnosim, a i po onome sto sam vidio ove godine u šatoru, više je takvih. Meni je to strašno iritantna muzika sa iritantnim nastupom frontmana. Šteta, jer okej su dečki inace...


ma praksoši su uz COG i Sizifa meni najjaci bend u osijeku i sire..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VOPI
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.12.2008. 20:33 
Naslov:  Re: Dom željezničara: Humanitarci za pomoć djeci s prirođenim srčanim greškama - Rambo Amadeus
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zna li netko gdje se kupuju karte i koliko dođu ?? Question Question Question Question Question
Razz Razz Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
the DOT!
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2008. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

karte su na ulazu 10kn....kolko sam ja cuo


Bloodhunt!!!!!!!

_________________
Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent had to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonjara
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.12.2008. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

the DOT! je napisao/la (Pogledaj post): › karte su na ulazu 10kn....kolko sam ja cuo


Bloodhunt!!!!!!!



Cijena ulaznica u pretprodaji je za jedan dan 40 kuna, a za oba dana 70 kuna. Ulaznice možete kupiti u caffe baru „Remy“ (Gornjodravska obala) i u caffe baru „Feral“ (na glavnoj tržnici).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2008. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo lijepo pročitat prvo tekst, da ne morate postavljat nepotrebna pitanja, sve piše samo treba čitat...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.12.2008. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Praxitensii!!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeej...ide se ide. :9

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomivav
Offline
Avatar

Ukupno postova: 39
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.12.2008. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goose je napisao/la (Pogledaj post): › Praxitensii!!!!!!!!! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeej...ide se ide. :9

potpisujeeeem

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: