Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pucačinom protiv stresa i dosade!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Roko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Lokacija: O31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2005. 19:27 
Naslov:  Pucačinom protiv stresa i dosade!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako smo i obećali danas smo posjetili paintball pucačinu koja se održavala na lijevoj obali Drave, točnije iza benta nasuprot Hotela ''Osijek''. I nismo požalili! Riječ o super uzbudljivom ''sportu'' u kojemu ne nedostaje adrenalina. Iako su me organizatori nagovarali da se i sam okušam na ''ratištu'', ovaj put odlučio sam fotkati, ali ubrzo sigurno oblačim kombinezon, kacigu i krećem u boj.

Moram priznati da me je paintball oduševio, i pravi je način da se riješite stresa. Osim toga, svi koji su se kao djeca voljeli igrati rata, sada će doći na svoje. Nažalost, zbog brzine nabrijanih kuglica koje su ''prštale'' na sve strane, uspio sam vam tek djelomično dočarati ovaj ekstremni sport.

Inače, radi se o novom klubu kojeg su osnovali mladi Osječani. Kako kažu, odaziv je dobar, i sve je više onih koji bi se željeli okušati u paintballu. Sigurno vas zanima i cijena. Za naše prilike sport nije jeftin, ali nije ni skup.

Vjerujte, doza adrenalina kompenzira svaku utrošenu kunu. U svakom slučaju ukoliko imate ekipu, ili želite znati više detalja o svemu nazovite Ivicu Babića (098/1673184) ili Dušana Solara (098/1993715).

Galerija fotki

photo&tekst: Roko Feler

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.03.2005. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da ajde reci... Kolika je bila cijena Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Roko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 260
Lokacija: O31
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.03.2005. 16:35 
Naslov:  Re: Pucačinom protiv stresa i dosade!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cijena!?...mislim da je 100 kuna za najam opreme i teren - po osobi + 100 kn (ali nisam siguran, možda i 50 kn Idea ) za 100 kuglica ''municije'' - po osobi....ali najbolje nazvati....a danas sam baš doznao i ovo www.paintballmursa.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: