Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Azil & Trg slobode: Sv. Nikola u azilu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 12:58 
Naslov:  Azil & Trg slobode: Sv. Nikola u azilu!
06.12.2008. 10:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volonteri organiziraju radnu akciju u nemetinskome azilu za pse koja će se održati u subotu 6. prosinca 2008.

Na našem profilu na Facebooku (azil Osijek volonteri) osnovali smo grupu “Spasimo nemetinski azil” (u koju se u roku od 30 sati priključilo vise od 2500 clanova (!!!)) i pozvali sve prijatelje azila na Akciju za sv. Nikolu od 10 ujutro pa do izmaka snaga kako bismo pokazali da nam je stalo! Dolazak je potvrdilo preko 160 prijatelja! Smile

Akciji se priključila i udruga "Sretan pas" koja će za sv. Nikolu, za sve koji nisu u mogućnosti doći u azil, biti na štandu ispred Supera i prikupljati dobrovoljne priloge za liječenje pasa iz azila, kao i hranu za štence i liječene pse.

CnC Team

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
redhead
Offline
Ukupno postova: 131
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.12.2008. 12:17 
Naslov:  Re: Azil & Trg slobode: Sv. Nikola u azilu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

neki dan idem u grad i negdje kod sjenjaka mi se prikrpi jedan ćuko. vidi se da je bio nečiji prije, hoda ispred mene par metara i kad se previše udalji zastane da me pričeka. probam tu i tamo skrenuti, ali on me uvijek skuži i uvije pametno skrene za mnom. u biti se ponaša kao da sam mu gazda. tako mi ga je bilo žao. osijek031.com smile pametan pas.
sram vas bilo sve koji svoje pse ostavljate kad vam dojade. treba vas ostaviti vani par tjedana pa da vidite kako je to. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: