Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Knjižara Nova: predstavljanje fundacije 'Milo moje'

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 10:10 
Naslov:  Knjižara Nova: predstavljanje fundacije 'Milo moje'
04.12.2008. 11:59
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Klinička bolnica Osijek, Klinika za pedijatriju i Pedijatrijska jedinica intenzivnog liječenja prepoznati su kao centar visoke razine humanizacije i prilagođavanja potrebama bolesne djece, te kao bolnička ustanova koja trajno nastoji unaprjeđivati uvjete pedijatrijskog intenzivnog bolničkog liječenja do razine kakva je dostupna djeci u najnaprednijim svjetskim medicinskim centrima.

Fundacija Milo moje nastala je na inicijativu Miroslava Škore, a sa svrhom podizanja kvalitete smještaja, dijagnostike, njege i liječenja zdravstveno najugroženije djece u Pedijatrijskoj jedinici intenzivnog liječenja KB Osijek.

Konferencijom za novinare Fundacija će biti predstavljena u četvrtak 4. prosinca 2008. godine s početkom u 12 sati, u prostorima knjižare Nova, Trg Ante Starčevića 4 u Osijeku.

Fundaciju Milo moje predstavit će Miroslav Škoro, inicijator ideje i osnivač te dr. Igor Berecki, voditelj Pedijatrijske jedinice intenzivnog liječenja u KB Osijek i upravitelj Fundacije.

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: