Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako prestati išta osjećati?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.12.2008. 9:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

youtube ima odgovor za sve osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.12.2008. 17:22 
Naslov:  Re: Kako prestati išta osjećati?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Temu sam otvorila jer sam upala neki dan u sličnu raspravu pa me čisto iz znatiželje zanimalo što mislite.
Meni je trenutno odlično: imam posao, imam dečka, imam novaca za svoje potrebe i zdrava sam.

Osvrt na temu: osoba sam koja jako dobro zna skrivati prave osjećaje, ali nikad nisam poželjela ne osjećati ništa.
Za što bi mi živjeli da nas ne razveseli zraka sunca, miris kave, zagrljaj drage osobe, čak i onda kad nas život zaboli...
Vrijedi živjeti!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.12.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Za što bi mi živjeli da nas ne razveseli zraka sunca, miris kave, zagrljaj drage osobe, čak i onda kad nas život zaboli...
Vrijedi živjeti!

Tu se slazem, nemam sta dodat. Nice Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.12.2008. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da apsolutno nije moguće ništa ne osjećati. Ljudi su takva bića jednostavno. Možeš pokušati, ili praviti se da ne osjećaš ništa, ali ne možeš baš ništa ne osjećati.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Temu sam otvorila jer sam upala neki dan u sličnu raspravu pa me čisto iz znatiželje zanimalo što mislite.
Meni je trenutno odlično: imam posao, imam dečka, imam novaca za svoje potrebe i zdrava sam.
DA, ali obzirom da si otvorila ovakvu temu tj. dala do znanja da te uza sve to što imaš, i dalje nešto kopka pretpostavljam da fali još nešto...

A to je...

Definirati što želiš dalje, odnosno mislim da nisi definirala svoj neki krajnji cilj kojemu ćeš težiti.

PS: Ovo nije ni kritika, ni ništa ovako spektakularno, nego samo jedna od mojih pretpostavka, obzirom na tekst koji si ovdje iznjela.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.12.2008. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
Temu sam otvorila jer sam upala neki dan u sličnu raspravu pa me čisto iz znatiželje zanimalo što mislite.
Meni je trenutno odlično: imam posao, imam dečka, imam novaca za svoje potrebe i zdrava sam.
DA, ali obzirom da si otvorila ovakvu temu tj. dala do znanja da te uza sve to što imaš, i dalje nešto kopka pretpostavljam da fali još nešto...

A to je...

Definirati što želiš dalje, odnosno mislim da nisi definirala svoj neki krajnji cilj kojemu ćeš težiti.

PS: Ovo nije ni kritika, ni ništa ovako spektakularno, nego samo jedna od mojih pretpostavka, obzirom na tekst koji si ovdje iznjela.


A ja samo ukrala temu sa Forum.hr, ha ha!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.12.2008. 10:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
A ja samo ukrala temu sa Forum.hr, ha ha!
Kao što rekoh, nije mi namjera bila djeliti kritike, a i temu krasti sa drugog foruma znači da se djelomično ako ne i u potpunosti slažeš sa stavkama napisanima u toj istoj temi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2008. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la: ›
A ja samo ukrala temu sa Forum.hr, ha ha!
Kao što rekoh, nije mi namjera bila djeliti kritike, a i temu krasti sa drugog foruma znači da se djelomično ako ne i u potpunosti slažeš sa stavkama napisanima u toj istoj temi...


Ivice ti si moj idol!

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Ivice ti si moj idol!
ZNAM Very Happy , ali svejedno hvala na komplimentu! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 0:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa jel budizam i meditacija nemaju neke veze s tim?
Ono kao snagom volje, meditiranjem,koncentriranjem da isključimo osjecaj potrebe ili takvo što, da postignemo unutarnji mir.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

blizu... al ko što kažeš postizanje unutarnjeg mira, dobiva se kontrolom osjećaja ne njihovim nestajanjem...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Malisha je napisao/la (Pogledaj post): › Pa jel budizam i meditacija nemaju neke veze s tim?
Ono kao snagom volje, meditiranjem,koncentriranjem da isključimo osjecaj potrebe ili takvo što, da postignemo unutarnji mir.


Da se odvojiš od svijeta, i sakriješ u nekakvu pećinu ili samostan, gdje nema oko tebe stvari iz svakodnevnog života, vrlo brzo bi se našao mir. Ali ajde ti ovdje radi, živi i plivaj među krokodilima svaki dan, i ostani miran, isključi emocije, a-haa...
Jednostavno moraš dalje, dok te to prestane boljeti, što god to bilo, ali na žalost, uvijek će doći nešto drugo, i tako dok ne riknemo...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brutal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2008. 11:56 
Naslov:  Re: Kako prestati išta osjećati?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Je li postoji kakav način da osoba prestane osjećati išta...


NE !!!!

Po tome se razlikujemo od životinja što uz osnovne osjećaje pobuđene živčanim sustavom koje dijelimo sa životinjama kao što su bol, toplo i hladno imamo i one druge osjećaje koji su izravni utjecaj našeg ponašanja. Za razliku od životinja koje reagiraju impulsivno i nagonski, a i nekih ljudi. Ljudski rod ima mogućnost dobro razmisliti prije nego nešto učini.
Stoga, dobro pazi šta radiš u životu pa nećeš imati potrebu kajati se i osjećati se krivom. "Bolje spriječiti nego liječiti."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da al ljudi to rade na temelju stečenog iskustva, stavi ruku jednom u vatru i naučit češ da je vruća, drugi put češ znat, a i životinje se mogu istrenirat...
razlika je samo to što su ljudi dominantna vrsta i ak se pojvai konkurencija oni traže način da ju smaknu (virusi i ostalo)...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brutal
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.12.2008. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › da al ljudi to rade na temelju stečenog iskustva, stavi ruku jednom u vatru i naučit češ da je vruća, drugi put češ znat, a i životinje se mogu istrenirat...
razlika je samo to što su ljudi dominantna vrsta i ak se pojvai konkurencija oni traže način da ju smaknu (virusi i ostalo)...


Zanimljivo. Jednako tako se može gledati i vidjeti kako netko drugi stavlja ruku u vatru i opeče se. Wink
Zašto uvijek sve iskusiti na svojoj koži. Vidjevši da bliska osoba pati zbog recimo prekida ili prevare da li vam se slika povrijeđene bliske osobe ureže u pamćenje i izvire na površinu u trenutku samog počinjenja iste, nazovimo je "gluposti" ili prije počinjenja "inkriminirajućeg" djela dobro razmislimo kako se ta bliska osoba "opekla" Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: