Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradska uprava u 2009. povećava plaće zaposlenicima za šest posto [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2008. 17:22 
Naslov:  Gradska uprava u 2009. povećava plaće zaposlenicima za šest posto [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Unatoč naputcima hrvatske Vlade da treba pristupiti mjerama štednje i stegnuti remen,  u osječkoj Gradskoj upravi najavljuju povećanje plaća za 266 službenika i namještenika, kojima će u 2009. godini plaće skočiti za 6 posto. Osječki gradonačelnik Gordan Matković napominje kako su razmišljali o povećanju plaća za 7 i pol posto i to svima osim članovima Poglavarstva, međutim kaže, ipak su smanjili na 6 posto. Ta će stavka novi proračun opteretiti za 700 tisuća kuna. Predsjednik osječkog HDZ-a Dragan Kovačević, pak, smatra kako bi bilo dobro da je gospodarska situacija bolja i da se u svim segmentima društva mogu povećavati plaće, no s obzirom da to nije slučaj trebamo se, poručuje, racionalno ponašati. Kovačević dodaje kako bi novi gradski proračun trebao slijediti smjernice državne politike i biti sveden na nula posto deficita


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
- Svjetski dan borbe protiv AIDS-a
- Izložba “Moj Osijek” u GISKO-u povodom Dana grada






Osječka televizija - Vijesti, 01.12.2008.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2008. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hajde bar neka netko dobije povisicu i uz to sigurnost radnog mijesta. Vec je dovoljna i sama sigurnost u ovo doba recesije.....ali Gradska uprava želi nagraditi svoje djelatnike dok mnogima 6% zvući nemoguće kao što je vlada npr. obećala prosvjetarima četverogodišnje podizanje plaća za 6%.....
a jel ima koja prazna stolica ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.12.2008. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi prvo trebali nadoknaditi sve gubitke nastale nesavjesnim poslovanjima, štetnim ugovorima i sl., zatim otpustiti neradnike i nesposobne, pa tek onda onima koji su to zaslužili i povećati plaće...........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2008. 19:43 
Naslov:  Re: Gradska uprava u 2009. povećava plaće zaposlenicima za šest posto [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sramota, ali navikli smo i na gore od njih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
av8or
Offline
Avatar

Ukupno postova: 189
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.12.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobro za zaposlenike, ali "...sve samo jeftin trik... ", naravno PREDIZBORNI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 02.12.2008. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

+6% se dobije svake godine za usklađivanje troškova života.

Samo znam da će netko dobiti za Božić SAT ...


Zadnja promjena: davorccc; 02.12.2008. 17:29; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
brkson
Offline
Ukupno postova: 60
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.12.2008. 12:24 
Naslov:  Re: Gradska uprava u 2009. povećava plaće zaposlenicima za šest posto [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa jel ne stezemo remen?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.12.2008. 20:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

brkson je napisao/la: ›
pa jel ne stezemo remen?


Ne.Ili ne svi.Mi da,oni ne.Oni koji govore u mnozini kao da pripadaju masi uglavnom misle na neke...druge... koji nisu ta ista mnozina,hocu reci kad politcari kazu MI,oni decidirano misle VI(koji nas slusate jer na nacionalnoj televiziji za koju placate nakandu nema nista pametnije,koji placate poreze da bi mi sjedili u finim foteljama...blablabla...)...
E,sad jel' bi imalo smisla raspravljati o logicnosti tih i takvih izjava je vec poveci zalogaj za pisanje...A na kraju krajeva nemoguce je uopce i dokazati tko sto misli dok izgovra sto izgovara...dakle i sve sto sam napisala moze a i ne mora biti istina.
Bah!

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: