Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednik Gradskog vijeća i gradonačelnik Osijeka ususret obilježavanju Dana grada [Vijesti OSTV-a

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 18:10 
Naslov:  Predsjednik Gradskog vijeća i gradonačelnik Osijeka ususret obilježavanju Dana grada [Vijesti OSTV-a
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Obilježavanje 2. prosinca Dana grada Osijeka bilo je tema konferencije za novinare predsjednika Gradskog vijeća Ante Đapića i gradonačelnika Gordana Matkovića. Središnji događaj obilježavanja Dana grada bit će svečana sjednica Gradskog vijeća koja će se održati u Hrvatskom narodnom kazalištu, tijekom koje će biti dodijeljene nagrade i priznanja zaslužnim pojedincima, što primjerice prošle godine zbog krize vlasti nije bio slučaj. Iako je sportska dvorana Gradski vrt završena i u utorak bi mogla imati uporabnu dozvolu, njezino otvorenje prilagoditi će se obvezama hrvatskog premijera Ive Sanadera te bi ona mogla biti otvorena najkasnije do Božića - rečeno je pred novinarima.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Izviđački klub Javor organizator dvodnevnog programa VII. Međunarodnog Festivala izviđačkih pjesama
- proradilo gradsko klizalište u Sokolskom domu u Osijeku,




Osječka televizija - Vijesti, 29.11.2008.


Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega 777
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebali bi oni svecanu sjednicu odrzati u zatvoru..To bi sjednici dalo posebnu draz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je jaca fora sto je Sjednica sredisnji dogadjaj obiljezavanja dana grada. Jos da, uz podizanje stijega i misu, sami sebi dodijele nagrade i imamo savrsen program za Dan grada.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.11.2008. 23:01 
Naslov:  Re: Predsjednik Gradskog vijeća i gradonačelnik Osijeka ususret obilježavanju Dana grada [Vijesti OS
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Jos da, uz podizanje stijega i misu, sami sebi dodijele nagrade
pa da, kako jos nikome nije palo napamet đapicu dodijeliti pocasni doktorat za sveukupan doprinos politickom, gospodarskom, drustvenom i moralnom razvoju nase slavonsko-balkanske metropole - mislim da bi dan grada bio savrsena prilika za to, a mi bismo se mogli extra ponositi nasim bivsim gradonacelnikom / gradonacelnikom u sjeni / wannabe buducim gradonacelnikom...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 11:33 
Naslov:  Re: Predsjednik Gradskog vijeća i gradonačelnik Osijeka ususret obilježavanju Dana grada [Vijesti OS
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Jos da, uz podizanje stijega i misu, sami sebi dodijele nagrade
pa da, kako jos nikome nije palo napamet đapicu dodijeliti pocasni doktorat za sveukupan doprinos politickom, gospodarskom, drustvenom i moralnom razvoju nase slavonsko-balkanske metropole - mislim da bi dan grada bio savrsena prilika za to, a mi bismo se mogli extra ponositi nasim bivsim gradonacelnikom / gradonacelnikom u sjeni / wannabe buducim gradonacelnikom...


Počasni doktorat. hehehehe Smile))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.11.2008. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zezajte se vi, ali ta ideja o počasnom doktoratu je već bila razmatrana na Sveučilištu...

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.11.2008. 14:09 
Naslov:  Re: Predsjednik Gradskog vijeća i gradonačelnik Osijeka ususret obilježavanju Dana grada [Vijesti OS
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eseker je napisao/la: ›
Zezajte se vi, ali ta ideja o počasnom doktoratu je već bila razmatrana na Sveučilištu...
sorry, ali koliko god ovaj grad bio u q meni je tesko povjerovati da bi nekome takvo sto zaista palo na pamet osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: