Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sve veći broj heroinskih ovisnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.11.2008. 21:19 
Naslov:  Re: Sve veći broj heroinskih ovisnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 











Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Heroina9
Offline
Avatar

Ukupno postova: 468
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.11.2008. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Renchi je napisao/la: ›
Vrlo zanimljiv clanak jel u zadnjih 3g se ne sjecam da sam procitao da je itko Uhvacen u Osijeku s heroinom!! A kamoli da su kakvog dilera heroinom uhvatili..Al zato ovih pravih kriminalaca i Narkomana sto puse Marihuanu Pun Glas Slavonije..
I pitam ja vas..
Ko je tu lud??


E dečko dragi, nisi baš onda upućen ili načitan, ko kaže da svi koji padnu završe na stranicama crne kronike, ne bi vjerovo koliko dilera u gradu ima i za koliko ih se već zna, samo se ne iznose sve informacije u javnost...

_________________
Juuupiii
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2008. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zaperu očito te ta životna škola nije baš naučila svemu,pa ni razlici među tzv. drogama,tako da nemožeš ispaljivati onakve bezvezarije,kao da slušam bivšu ministricu Lovrin...
@heroina 9 jel ti to imaš neke informacije iz prve ruke? da neradiš možda za riju? he he...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.11.2008. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prijatelju, mogu ja ispaljivati što got ja želim, a ti čitaj ili nemoj, komentiraj ili nemoj svejedno mi je. A droga je droga, bilo to samo "fumanje" trave ili jedenje exera ili šmrkanje bijelog – žutog, gutanje slimbi i što ja znam već, sve to vodi ka zlu, jedan dim do drugog pa do trećeg, pa de još malo da probam onog neće mi biti ništa... zar bi ti rekao svome djetetu čuj smiješ pušiti travu to ti nije jaka droga, isto tako i bomboni, a bolje se kloni onih opasnih?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.11.2008. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@zaperu droga je i alkohol a i pljuge,pa dali ti kojim slučajem koristiš nešto od tih droga?
ili to za tebe nije droga pošto je legalno?

izjednačavanje trave i heroina je jedna od najglupljih stvari u ovoj državi,

a što se tiče tvog pitanja nemogu ti odgovoriti pošto nisam roditelj ali mislim da bi bilo puno bolje djetetu od 15 godina ljepo objasniti neke stvari (kao što su meni govorili stariji i iskusniji prije 15-ak godina,i vidi nisam ispao narkić,kriminalac,protuha) dok nebude kasno,
ako mu kažeš to nevalja,to nije dobro za tvoje zdravlje,zabrane kojekakve,bla bla...
šta misliš šta će to dijete učiniti?
naravno da će uzeti neostik ili praksitene i udri brigu na veselje...

uglavnom shvati i ja mislim da bi bilo bolje da nijedno dijete ništ od toga neproba ali onda nebi bilo dijete,pa ajmo ga malo bolje posavjetovati a ne reći:sve ti je to isto,sve je to droga...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.11.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Samo knjige provjerene kvalitete evo ti neke lakše za uvod:1.Darwin Charles :Prirodna selekcija,2.Darwin Charles:Nastanak vrsta,3.Bismarck Otto: Krv i čelik,4.Nietzsche F Tako je govorio Zaratustra,Galton Francis:Hereditary Genius.
Samo pogledaj što ti ljudi predstavljaju u političkom,kulturološkom,sociološkom,medicinskom,filozofskom,znanstvenom i istraživačkom smislu.


osijek031.com smile Liku, u zaostatku si kojih par stotina godina Very Happy
Idi ti bolje orat njivu na volovolove...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2008. 15:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije u RH i nije heroin, al' na dobrom je putu... osijek031.com smile

Švedski tinejdžeri nude sex za alkohol
Skriveno: 
Prema podacima švedske policije tamošnji tinejdžeri pribjegavaju vrlo drastičnim mjerama kako bi se domogli alkohola, jer su spremni ponuditi seksualne usluge osobama preko kojih bi kupili alkohol.

Spremni na sve, a posrednike nalaze preko interneta

"Mnogi mladići i djevojke spremni su otići vrlo daleko u namjeri da se domognu alkohola, putem kojeg dobivaju na popularnosti u društvu i među prijateljima. S druge strane, nisu baš pokazali kako ih brinu namjere ljudi, koji za njih kupuju taj isti alkohol", navodi štokholmska policija u priopćenju, koje prenosi švedski portal thelocal.se.

Policija sve manje može utjecati na kupnju alkohola promatranjem maloljetnika, koji transakcije sve više dogovaraju putem interneta. Policija isto tako navodi kako se fenomen seks-za-cugu počeo širiti švedskim glavnim gradom, tako su se i seksualni prijestupnici s policijskim dosjeima počeli pojavljivati pred dućanima koji prodaju alkoholna pića.

Gaćice za cugu

"Došli smo u kontakt s jednim muškarcem koji je alkohol kupovao za troje 16-godišnjaka. Njih troje je s njim otišlo do njegovog stana u predgrađu, a taj muškarac je već bio osuđivan kao pedofil i seksualni zlostavljač", navodi policija, iznoseći jedan od slučajeva zabilježenih početkom ovog mjeseca.

Policija je isto tako uspjela načuti i razgovor jednog pervertita koji je s djevojčicama pregovarao o tome da mu daju svoje gaćice u zamjenu za alkohol. "Sve upućuje na to da su mladi ljudi u sve većoj opasnosti od seksualnog iskorištavanja, zbog beskrupuloznosti kojom žele doći do alkohola", zaključak je policijskog priopćenja.


Index.hr

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.11.2008. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko je vec napisao i s tim se slazem da roditelji nisu krivi za sve.Moje misljenje je da je to drustvo i znatizelja osobe u kombinaciji sa nesigurnoscu, manjkom samopouzdanja, osjecajem manje vrijednosti.....evo krenut cu od laksih primjera kad smo bili 7,8 razred bilo je par osoba koje su pusile iza skole dok nekima sa karakterom to nije padalo na pamet, dok je takodjer bila nekolicina misleci ako budu pusili da ce ljudi misliti kako su cool, fora....i sta ja znam iako mozda ne zele pusiti.
Tako je i sa laksim i tezim drogama. Pocne kao znatizelja, kao ulazak u drustvo, odmakne se kontroli i zavrsi ovisnoscu. Ljudi koji pocnu koristiti drogu misle kako oni to mogu kontrolirati i da mogu prestati kad god hoce al dok se zabavljaju i konzumiraju nisu ni svijesni da ih je droga vec uzela.
Na vlastite oci sam sve to vidjela i mogu vam reci da mi se gadi.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: