Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Moment

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 20:22 
Naslov:  Moment
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razmišljate li o tome stvaramo li mi trenutke u životu? Ili oni stvaraju nas... Ako bi se mogli vratiti i promijeniti samo jednu stvar u životu, biste li? Ako da, bi li vam ta promjena poboljšala život? Da li bi odabrali potpuno drugi put? Ili promijenili samo jednu stvar...jedan trenutak?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bi se vraćala u prošlost i mijenjala nešto.Sve što sam napravila u prošlosti je bilo zato jer sam u tom trenutku to smatralo ispravnom odlukom.Uostalom moji prije donešene odluke i potezi su od mene napravili osobu koja sam sada.

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2008. 23:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heart3 je napisao/la: ›
Ne bi se vraćala u prošlost i mijenjala nešto.Sve što sam napravila u prošlosti je bilo zato jer sam u tom trenutku to smatralo ispravnom odlukom.Uostalom moji prije donešene odluke i potezi su od mene napravili osobu koja sam sada.

ejmen, pričr, ejmen!

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Skakavac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.11.2008. 7:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heart3 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne bi se vraćala u prošlost i mijenjala nešto.Sve što sam napravila u prošlosti je bilo zato jer sam u tom trenutku to smatralo ispravnom odlukom.Uostalom moji prije donešene odluke i potezi su od mene napravili osobu koja sam sada.



točno to

sviđam se sama sebi trenutno i sigurna sam kad bi promjenila nest u proslosti da nebi bila ovaka.

joj zakon sam


Very Happy Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2008. 17:20 
Naslov:  Re: Moment
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Razmišljate li o tome stvaramo li mi trenutke u životu? Ili oni stvaraju nas... Ako bi se mogli vratiti i promijeniti samo jednu stvar u životu, biste li? Ako da, bi li vam ta promjena poboljšala život? Da li bi odabrali potpuno drugi put? Ili promijenili samo jednu stvar...jedan trenutak?
Zašto mjenjat, onda nikad nebi znao da je ono nešto drugo (što sam išao mjenjati) zajeb.
Zašto jednostavno neprobat ne počiniti grešku u prvom pokušaju, a ne zajebat pa tražiti vremeplov i slične stvari?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 15:00 
Naslov:  Re: Moment
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vratila bih dvije stvari:
1. Pamet i razum ljudima jer onda ovog suludog rata ne bi bilo (a rat je početak kraja mojeg do tada lijepog života)
2. Da tata nikad nije dobio oboljenje bubrega, da nije išao na dijalizu i umro tako brzo

Nije tako puno, ali je mnogo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam kako bih razmišljala o tome da su mi se dogodile nekakve tragedije u životu.

Gledajući svoj život, sve su greške bile s razlogom. Vrlo rijetko razmišljam o tome zašto sam nekad davno napravila nešto. Ne vidim neke koristi od toga. Živim sada i svaki dan imam priliku birati. Svaki dan imam priliku ispraviti davno učinjene greške (iako možda ne u potpunosti).

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.02.2009. 15:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm hm
dosta bi se moglo raspravljati o tome
zbog nekih trenutaka bi se volio vratiti i promjeniti a opet s druge strane to bi neke dobre stvari pokvarilo

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2009. 16:47 
Naslov:  Re: Moment
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekada pomislim da je puno stvari moglo biti drugačije... ali jbg - to sam ja. Dakle, ak se vracam moram biti netko drugi - inace ce sve ispasti isto!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 931
Lokacija: u muvingu
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 16:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne bih ništa mijenjala, ni jedan trenutak...mada je bilo gadnih..ali biti jak i riješiti problem, boriti se poput gorile kad je najgore, to ojača i daje još veću snagu i samopouzdanje..možda baš zbog toga mislim da sam sama tvorac svojih puteva, a ne rob sudbine.

_________________
..like the naked leads the blind.
I know I'm selfish, I'm unkind.
sucker love I always find,
someone to bruise and leaves behind..
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2009. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uhh..ja moram priznati da bih puno toga učinila drugačije. Nisu te situacije izgradile mene kao osobu, kako neki spominju, bila bih ja i dalje ova osoba, ali neke odluke bi bile drugačije, nešto bih prešutila od izrečenog, a puno toga bih voljela reći što nisam. Zaista bih puno toga mijenjala.

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikada ne bih mijenjao ništa.....nikada nisam žalio zbog onoga što sam učinio....ponekad sam žalio zbog onoga što nisam učinio....a mogao sam....
...teško je okretati se nazad i razmišljati koje su nam pogreške....bolje je gledat naprijed i truditi se da pogreške koje smo napravili prije ne ponovimo....
...sve što smo činili i što činimo stvara nas osobama kakve jesmo....neki manje,neki više zadovoljni samima sobom.....
....sve što bi mi promijenili,promijenilo bi i nas...a tko nam onda garantira da opet ne bi mislili da smo pogriješili...to se sve vrti u krug....
....dok god se trudimo biti boljima nema smisla žaliti za stvarima u prošlosti

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: