Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Vrdoljak za raskid ugovora o parkingu, Đapić protiv

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strucnost je HSP-u, ali i ostalim strankama nepoznat pojam. Gdje che pravnik odlucivati o proizvodnji posmrtne opreme ili sjeci drvoreda...neche sumar, neche drvni tehnolog vech che Dolezhal alfa i omega svemogucheg i svej.bucheg poretka. E sve dok takve montirate u drzavne tvrtke one ce proizvoditi rezultate na koje razumni mogu samo plakati.
Dakle Tata i Sharon propagirati mozete svoje stranacko uvjerenje, ali rezultati govore protiv vas. Bolje i lose obavljen posao nego nikakav...kakva je to filozofija?!

Vjencici machuica pored dvorca Pejacevic savrsen su primjer kretenizma, a da o "odrzavanju" drvoreda i ne pricham. Djecja igralista?!? WTF..
Oni koji su glasali dobili su-efikasno nestrucne stetocine. A motiviranost stanackog tijela je šarolika...nekima su one machuhice baš cheche! Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2008. 14:27 
Naslov:  Re: Vrdoljak za raskid ugovora o parkingu, Đapić protiv
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Neka pjevaju i recitiraju oni koji hoće, ali HSP ima zasluga u ovom gradu. Pa, rekli vi što god hoćete...


Zasto si tako opcenita ?

ajde nabroji neke konkretne zasluge i onda sastrane koliko smo mi platili te zasluge ?

Evo sta meni padne na pamet kad se sjetim HSPa.

Recimo, predivna rondela velikana ... 6.000.000 kn!!!

Tramvaj do bosutskog ... koji je uvijek prazan ... sad ce biti tramvaj do juga koji ce isto biti prazan, jer se karta naplacuje po km, a on ce te voziti preko visnjevca do centra.

Predivna nova dvorana ... za jednokratnu upotrebu.

Pun qrac macuhica po gradu ... i unisteni drvoredi.

Ukop ... koji ima zagarantiranu klijentelu ... gubitas iako je prije par godina povecao namete nekih 15000% (grobna naknada se prije placala cca 200 kn svakih 15 godina, sada je to svake godine)

Novi Zoo hotel ... nerantabilan u dugovima.

ima li jos zasluga ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2008. 15:56 
Naslov:  Re: Vrdoljak za raskid ugovora o parkingu, Đapić protiv
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, ti ćeš uvijek gledati čašu kao polupraznu, a ja kao polupunu. Sve ovo što si nabrojao mogu i ja komentirati kao uspjehe (na pr.prometna povezanost dijelova grada je stvar standarda ispod kojeg se ne ide, dvorana prema HSP-u nije ni trebala biti za 1 -kratnu upotrebu, nego je važna stavka višegodišnjeg održavanja bila ukalkulirana, pa je Šišljagić za potrebe dnevne politike tog dana proglasio cijenu pljačkom stoljeća - vrijeme je pokazalo što je htio itd,itd). Sve ovisi za koga tko navija. Ja ipak za HSP.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lumen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Lokacija: Perivoj
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2008. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Idemo se vratit na temu¸ pa kad toliko volite Osijek zašto ne puniti gradski proraćun a ne Taslidžićeve džepove???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ymarko
Offline
Ukupno postova: 20
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2008. 22:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Sharon je napisao/la (Pogledaj post): › Neka pjevaju i recitiraju oni koji hoće, ali HSP ima zasluga u ovom gradu. Pa, rekli vi što god hoćete...


Zasto si tako opcenita ?

ajde nabroji neke konkretne zasluge i onda sastrane koliko smo mi platili te zasluge ?

Evo sta meni padne na pamet kad se sjetim HSPa.

Recimo, predivna rondela velikana ... 6.000.000 kn!!!

Tramvaj do bosutskog ... koji je uvijek prazan ... sad ce biti tramvaj do juga koji ce isto biti prazan, jer se karta naplacuje po km, a on ce te voziti preko visnjevca do centra.

Predivna nova dvorana ... za jednokratnu upotrebu.

Pun qrac macuhica po gradu ... i unisteni drvoredi.

Ukop ... koji ima zagarantiranu klijentelu ... gubitas iako je prije par godina povecao namete nekih 15000% (grobna naknada se prije placala cca 200 kn svakih 15 godina, sada je to svake godine)

Novi Zoo hotel ... nerantabilan u dugovima.

ima li jos zasluga ?

pazi čovjek je prepisa rad za svoju mr.sc. titulu pa jel tu treba jos sta dodati ?!

-iznajmljivanje privatniku za kioske po 1800 kuna koji je od tih 1800 napravio 120.000...pa to je za nobelovu nagradu g-čovjek je alkemičar !
zračna luka
gpp
ukop
unikom
zoo hotel ?! mislio sam da je zadaca unikoma čisiti grad ?!
samo zbroji gubitke firmi koje netko mora platiti
pa onda usporedi s pozitivnim stvarima...
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=14514&start=0

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: