Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sve spremno za zimsko održavanje osječkih i županijskih cesta [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.11.2008. 19:54 
Naslov:  Sve spremno za zimsko održavanje osječkih i županijskih cesta [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cestari su spremni za nadolazeće zimske uvjete na prometnicama, istaknuto je na današnjem zajedničkom sastanku predstavnika tvrtke Cesting, Hrvatskih cesta - Ispostave Osijek, Uprave za ceste Osječko-baranjske županije i Policijske uprave osječko-baranjske. Zimsko održavanje cesta planirano je za razdoblje od 15. studenog, što znači od sutra, pa sve do otprilike sredine ožujka sljedeće godine, ovisno o klimatskim prilikama. Na ovom sastanku predstavljen je i novi cestovno-meteorološki sustav s instaliranih ukupno osam meteo-stanica. Na području Osječko – baranjske županije tvrtka Cesting održava ukupno 1428 kilometara cesta, a trenutačno na skladištu ima 1523 tone soli te na raspolaganju 64 različita vozila.




U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Na Dan sjećanja na žrtvu Vukovara 1991., UHDDR organizira 4. Memorijalno hodočašće Osijek – Vukovar.
- Direktori reklamne agencije “Bruketa i Žinić”, najnagrađivanije u Hrvatskoj, na osječkom Ekonomskom faluktetu




Osječka televizija - Vijesti, 14.11.2008.


Više informacija; Osječka televizija




Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.11.2008. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mo'š si mislit, cestari su spremni! Spremni su kao i svake godine. Već vidim naslove u novinama 'Prvi ovogodišnji snijeg iznenadio zimske službe' ili 'Osijek u prometnom kolapsu, zimske službe zakazale'. Svake godine ista priča.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2008. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la: ›
Mo'š si mislit, cestari su spremni! Spremni su kao i svake godine. Već vidim naslove u novinama 'Prvi ovogodišnji snijeg iznenadio zimske službe' ili 'Osijek u prometnom kolapsu, zimske službe zakazale'. Svake godine ista priča.
Da, ili kako bi to Mataković rekao:

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.11.2008. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene zanima da li će netko čistit i biciklističke staze jerbo vozim bicikljetu cijelu godinu svaki dan bilo kiša,snjeg ili led?Dali mi netko može odgovoriti na to pitanje?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.11.2008. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mikro je napisao/la: ›
Mene zanima da li će netko čistit i biciklističke staze jerbo vozim bicikljetu cijelu godinu svaki dan bilo kiša,snjeg ili led?Dali mi netko može odgovoriti na to pitanje?


covjece, pa oni ne ociste ni ceste.

pretpostavljam da ce stanari Gunduliceve cisteci svoj plocnik sve lijepo natrpati na biciklisticku. osijek031.com smile zapravo, sigurna sam u to.
naravno, samo oni koji plocnik uopce ociste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.12.2008. 20:33 
Naslov:  Re: Sve spremno za zimsko održavanje osječkih i županijskih cesta [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: