Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Svećenik u Josipovcu po licu izgrebao 13-godišnjaka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.11.2008. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Mislim, strašne stvari. I onda ako ovako pišeš kao mi neki, onda te seljačine neobrazovane zovu: KOMUNISTOM, ČETNIKOM, GDJE SI BIO 1991. , GDJE SI BIO 1945., ŠTA TI JE BABA, DEDE, STRINA ITD. LJUDI NEMAJU ARGUMENTE DA SE TOME SUPROSTAVI. CRKVA ŽIVI OD DOGME I BUDALA KOJI TOME VJERUJU, NE ŽELIM REĆI DA SU LJUDI KOJI IDU U CRKVU ZBOG PRAVIH RAZLOGA IDIJOTI(AL TAKVIH JE JAKO MALO).

Tocno...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.11.2008. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo ja ne tvrdim da sad treba pustit malog da zajebava sve oko sebe, AL BRATE MILI TO NIJE NAČIN. Jel ti palo napamet da ovaj MAJMUN nije pedagog? Treb se znat postavit pred klincima, koji su sve gori i gori. Jebote idem neki dan Korzom i mala ma nije ni 5. razred 2L piva u ruci i laje... Nije to u redu.. al ne smije se šamarat djecu, vrijeđat itd. Kaki će tekk onda postat. Aj zamisli ti oduzmeš prednost u prometu, izađe lik s palijom ispizdi te i ti se ne smiješ žalit, jer TREBA TE NAUČIT DA SE NE ODUZIMA PREDNOST... POSTOJE MJERE KOJE SAM VEĆ SPOMENUO, OTJERAJ GA SA VJERONAUKA, PA NE MORAJU SE SVI KRIZMAT...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za sve postoji način. držanje za lice i guranje van, kao i korištenje određenih naziv nije način na koji se postupa s djecom, ma kakva ona bila! zovi roditelje, razgovaraj s njima, razgovaraj s policijom, socijalnom službom, ravnateljem škole, svojim nadređenim... u pravoj državi koju je briga ovaj bi odmah završio pred disciplinskom komisijom. ako ne i pred istražnim sucem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da ja kažem jednu-dvije....
pošto sam iz Josipovca znam neke stvari....taj mali D. je jedna velika baraba....mali pravi probleme gdje stigne.....cijelo selo to zna...onako iz čista mira te pošlaje u rodni kraj...
....dakle nekada i treba dobiti što zasluži...
...druga stvar....naš župnik Mato...kojega mladi u selu baš i ne vole,baš zbog njegovog konzervativnog pristupa,bolestan čovjek,došao iz Gunje,dobio batina u ratu..svašta nešta.....
normalno da je čovjek "puko" kad mu dođe jedan takav balavac pravit "sranja" po crkvi....
..ali ga ne opravdavam...valjda će sada ovi iz Biskupije vidjet da je Mati vrijeme za mirovinu...

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.11.2008. 16:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi jako puno ljudi je bilo u ratu, i mlatili su ih( u najboljem slučaju) gledaj samo naše Vukovarce u onom serijalu na HRT-u, pa srce mi se slomi jebote.. Al oni(ogromna večina) ne prebija tuđu djecu.
Neće ta Biskupija poduzet nikakav korak..jer samim time ,po njihovom kretenskom mišljnju, priznaju da su oni u krivu. 0 bodova, a banda nek vozi ''krvavo'' zarađeni A6, nek Jezerinac promovira fašiste sa oltara, nek prozivaju oni i dalje one koji se s njima ne slažu da su komunisti itd. Al' znaju i oni da su govna, treba i s tim živjeti..pogotovo ako propovijedaš o Bogu itd. o dobru-a ti si govno...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikako ne odobravam to što je učinio...pa makar ga i samo za ruku povukao...ali nije ga sigurno ni prebio...
jedna me stvar smeta...dok je taj mali maltretirao drugu djecu onda njegovi roditelji nisu poduzimali ništa...sada kada se njihovo djete nađe u situaciji u kojoj su bila mnoga druga djeca,upravo zbog njega...onda se diže velika buka....
...o riječniku našeg svećenika se ne treba raspravljati.....on je tu već nekoliko godian tako da su na njega naviknuli....ovo je vjerojatno još samo blaža varijanta

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2008. 17:54 
Naslov:  Re: Svećenik u Josipovcu po licu izgrebao 13-godišnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...


Zadnja promjena: evil monkey; 19.01.2011. 10:10; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.11.2008. 18:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo isprintat i uvezat, bit ce dobar roman Very Happy
Sve sto ste( sad kad znam da ste profesorica, pa ono Vi) napisali stoji i ja se slažem. Svi okrive školu, učitelje itd. No, činjenica je da taj MAJMUN nema pravo vrijeđat djecu, piše lijpo da nije samo malog vrijeđao nego svu djecu...
Ovo treba prijavit Uredu dječje pravobraniteljice i mir. Oni su čitali vjerojatno o tome, ali su pizde i ne će učiniti ništa..

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2008. 18:35 
Naslov:  Re: Svećenik u Josipovcu po licu izgrebao 13-godišnjaka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
( sad kad znam da ste profesorica, pa ono Vi)

ne me vijati, haloooo Very Happy mlada sam ja, samo sam radila neko vrijeme u toj profesiji (i pobjegla nakon par godina glavom bez obzira) Wink

ma da, sto se tice nasilnog vjeroucitelja - na to treba reagirati, apsolutno. agresiji bilo kakvog tipa nema mjesta u skoli i tocka. samo hocu reci: treba paziti da se ne donose pausalne osude, u takvim pricama uvijek postoje dvije strane medalje...

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.11.2008. 18:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok onda smo na ti Very Happy

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Boss
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, ovako.Ja sam iz Josipovca i upravo sam saznala za ovu vijest.Odmah sam otišla na internet da vidim što je bilo.Idem redovito u crkvu i znam svećenika, tog dječaka i njegovu mamu.Naš svećenik je pomalo sirov na riječima, priznajem.Bilo je svakakvih priča o njemu i često se ni ja ne slažem s onim što on kaže.Ljudima smeta što zahtijeva red, rad i disciplinu i što oštro govori o situacijama koje vidi u svojoj župi.No ti isti ljudi jedva čekaju da on negdje pogriješi. Podsjećam,"tko je bez grijeha neka prvi baci kamen".Što se dječaka tiče....na nedjeljnoj misi su ga ljudi htjeli izbaciti iz crkve, a čula sam da je navodno svećeniku pokazao golu stražnjicu... On živi s majkom (koju ne želim komentirati) bez kontrole oca, ostalim dječacima je smiješan pa oni, po ugledu na njega, također stvaraju nered.Piše u članku da se incident dogodio u četvrtak. Kako to da ga je mama pustila u tu istu crkvu kod tog istog svećenika u nedjelju navečer na misu? Doduše, imao je neki povez preko uha, ali se uopće ne bih začudila da ga je sama udarila. U crkvu idem da misli odvratim od svakodnevnice, da zahvalim Bogu na uspješnom radnom tjednu i zamolim ga da i sljedeći bude takav, a ne da gledam nekog klinca koji se glupira i svakome kvari taj trenutak mira. Ako se to uistinu dogodilo kao što piše (u šta sumnjam), ne opravdavam to i nije u redu. Ali ružno je da neki ljudi traže pažnju medija dok u svojoj kući reda nemaju. Svi su gnjevni na svećenike i jedva čekaju da oni kažu da se nešto ne smije raditi kako bi ih izogovarali.Pa pogledajte što se događa okolo s tom djecom.Djeca svima nabijaju svoja prava na nos, a ne znaju da s pravima dolaze i obveze.Obveze o kojima su trebali naučiti kod kuće. Vec mi je zaista dosta tih priča. Pa mi smo RAT preživjeli pa smo ipak normalni i ne upotrebljavamo silu, ne ubijamo se i ne bježimo od kuće da bismo skrenuli pažnju na sebe. Molim vas, da kada jednom budete imali djecu, odgojite ih tako da vam budu ponos, a ne da se o njihovom lošem odgoju priča u svakoj ulici.


Zadnja promjena: The Boss; 12.11.2008. 22:55; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
The Boss
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.11.2008. 21:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da. Naš svećenik ne vozi mecedes nego corsu i to stariji tip. Ljeti ga se vidi i na biciklu. Ovo govorim jer su neki komentirali aute svećenika. Ne voze svi svećenici skupe aute. A Mato bi rado u mirovinu, ali nema mladih svećenika. Pa eto, javite se svi vi u službu koji rado komentirate što se smije a što ne u župi. Još jednom, ne gledajte samo jednu stranu svega ovoga. Samo mi josipovčani znamo naše ljude i što su u stanju napraviti ili reći.

_________________
Živjeti znači nadati se, voljeti, diviti se, činiti dobro. Najduže je živio onaj koji je svojim duhom, srcem i postupcima ti potvrđivao! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 22:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

The Boss je napisao/la: ›
Samo mi josipovčani znamo naše ljude i što su u stanju napraviti ili reći.

eto...moja susjeda......i sa svime što je rekla se slažem....

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
posmatrač
Offline
Ukupno postova: 53
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2008. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

auuuu,profesorka ja stig´o do pol tvoje "ilijade" i odustao,komentirat cu kad srocis nesto krace,hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 2:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nasilje ne odobravam s ničije strane. Ali pitanje je šta je tu uopće bilo? Da li ga je stvarno ispizdio ili je mali dobio po zulufima malo.
A danas se dešavaju strašne stvari upravo zbog takvih klinaca. Eto danas sam čitao kako se Karanov sin bori za život jer su ga neki pretukli.
Josip Klasnić i Luka Ritz su žrtve takvih huligana koji nemaju nimalo straho ni respekta prema starijima i svojim kolegama.
Društvo je totalno zakazalo u odgoju. Klinci nam se pretvaraju u krimanalce. Roditelji ne žele to vidjeti.
Sranje na kvadrat!!!

A taj mali i taj svećenik su još samo jedan slučaj u nizu sranja!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: