Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kohorta, Šuker, HDSSB i navodna politizacija

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Mogu li najistaknutiji članovi Kohorte, isticati i javno pokazivati pripadnost nekoj političkoj stranci ili opciji, ako žele zadržati kredibilitet objektivne, nepristrane navijačke skupine?

a) Da. To nema veze s navijanjem.
10%
 10%  [ 2 ]
a) Da. To nema veze s navijanjem.
10%
 10%  [ 2 ]
a) Da. To nema veze s navijanjem.
10%
 10%  [ 2 ]
a) Da. To nema veze s navijanjem.
10%
 10%  [ 2 ]
a) Da. To nema veze s navijanjem.
10%
 10%  [ 2 ]
b) Ne. Na taj način postaju politička poluga.
42%
 42%  [ 8 ]
c) Ne znam, nije me briga. Na stadion odem pogledati utakmicu i pojesti špice.
5%
 5%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 19


Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › a @osječanonu šta sam ja tebi trebao napisati poslije one "GROHOTE"???
E VIDIŠ JA SE BUNIM ŠTO NAVIJAČKA SKUPINA NEBI TREBALA BITI POD UTJECAJEM NIJEDNE POLITIČKE STRANKE,NIJEDNE POLITIČKE OPCIJE JER TOME NIJE MJESTO OKO NOGOMETA I NAVIJANJA
eto to ti je to...


Kolega.
Ti si kao i većina ljudi koji nemaju veze sa navijačkim životom pod utjecajem svojih osobnih predrasuda o navijačima i to naravno kao i većina ostalih ovdje, prosipaš na ovom forumu.
Ne želim pričati o drugim navijačkim skupinama. Govorim o Kohorti.
Dozvoli da znam što pišem jer sam na stadionu uz i oko Kohorte 20 godina. Poznam sve ljude, generacije Kohorte od prije rata do danas.
Što se tiče politike, u Kohorti su ljudi od lijevo do desno orijentiranih. Kao i u društvu.
U Kohorti ima huligana. Naravno. Ali isto tako ima ljudi sa završenim fakultetima, osnovnoškolaca, srednjoškolaca, privatnih poduzetnika i nezaposlenih, branitelja, invalida Domovisnkog rata, sindikalista, profesora, inženjera, glupih i pametnih ljudi, časnika hrvatske vojske...To što si ti opterećen predrasudama ne pobija ove činjenice koje sam napisao. Toliko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U najmanju ruku, vrlo je intrigantan politički angažman predsjednika Kohorte. Interesi su očigledni. Sam statut NK Osijeka, u zadnjoj je izmjeni dodao članak da predstavnik Kohorte automatski ulazi u odbor kluba. Visoku pozicioniranost u klubu, Karlo je iskoristio i po svojoj političkoj bliskosti s Glavašem.
Rezultat: na stadionu se nije moglo čuti skandiranje "uprava odlazi!" i kad je Osijek bio predzadnji, mjenjao trenere i nizao poraze. Sad je situacija, srećom po sve nas koji volimo klub, puno bolja i nema potrebe za povlačenjem te teme.
No, oko politzacije teme "Šuker" dalo bi se razgovarati. Kad se uzme u obzir evidentna veza samog vrha kohorte i HDSSB-a, mora se priznati da barem postoji tra mogućnost. Ne bi bilo prvi put da su se navijači dali manipulirati, zar ne?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 12:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O kakvoj politizaciji vi pričate? Alo? Jeste malo popričali sa ljudima oko sebe? Šta kažu? Ostavimo Kohortu. Pogledajte malo ankete, forume, internet općenito. 90% ljudi je protiv dodjele titule Šukeru!
O čemu mi pričamo? Kakva politizacija? Ponavljam. Vi uvlačite politiku u sve to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.11.2008. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@osječaninu ja vrlo dobro poznajem kako dišu navijački elementi u ovoj državi pa tako i u Osijeku,poznajem ih dosta pa mi ti nemoraš govoriti kako oni politički dišu,jer ja nisam neki pican od 15-20 godina.
prije 2 dana si me iako sam ja rekao ""svaka čast normalnim dečkima koji navijaju za OS"" skoro popljuvao,dobro malo generaliziram jer su me večina popljuvala ti toliko nisi al si se nasmijao na moj post.
a ti tvrdi koliko hoćeš da u kohosima nema politizacije i politike,ja ću se na to nasmijati...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @osječaninu ja vrlo dobro poznajem kako dišu navijački elementi u ovoj državi pa tako i u Osijeku,poznajem ih dosta pa mi ti nemoraš govoriti kako oni politički dišu,jer ja nisam neki pican od 15-20 godina.
prije 2 dana si me iako sam ja rekao ""svaka čast normalnim dečkima koji navijaju za OS"" skoro popljuvao,dobro malo generaliziram jer su me večina popljuvala ti toliko nisi al si se nasmijao na moj post.
a ti tvrdi koliko hoćeš da u kohosima nema politizacije i politike,ja ću se na to nasmijati...


ima politike. NASA POLITIKA JE NK OSIJEK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pih, dakle pakšu je uvukao i Kohortu u govna...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › @osječaninu ja vrlo dobro poznajem kako dišu navijački elementi u ovoj državi pa tako i u Osijeku,poznajem ih dosta pa mi ti nemoraš govoriti kako oni politički dišu,jer ja nisam neki pican od 15-20 godina.
prije 2 dana si me iako sam ja rekao ""svaka čast normalnim dečkima koji navijaju za OS"" skoro popljuvao,dobro malo generaliziram jer su me večina popljuvala ti toliko nisi al si se nasmijao na moj post.
a ti tvrdi koliko hoćeš da u kohosima nema politizacije i politike,ja ću se na to nasmijati...


Ne justice, nisam se nasmijao tebi nego onom liku koji je rekao da svojim postom vrijeđaš privatne poduzetnike sa sređenim oiteljskim životom koji su kohortaši i tako nešto pa sam se ja našalio i rekao da se kao privatni poduzetnik sa sređenim obiteljskim životom a pripadnik Kohorte ne osjećam uvrijeđenim tvojim postom... Very Happy
A za ovo ostalo. Dozvoli da ja ipak malo bolje poznajem ljude u Kohorti od tebe Wink
A ako ćemo o toj famoznoj politizaciji ovog slučaja. Očito je da ste jako naivni pa politizaciju vidite ili tražite na pogrešnom mjestu. U priopćenju Kohorte nije sigurno. Budite uvjereni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ja ne vjerujem šta sve ovdje neću pročitati. Osječanin mora da ti je dosadno na poslu kad ti se da raspravljat s ovim 031sveznalicama Laughing

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
@osječaninu ja vrlo dobro poznajem kako dišu navijački elementi u ovoj državi pa tako i u Osijeku,poznajem ih dosta pa mi ti nemoraš govoriti kako oni politički dišu,jer ja nisam neki pican od 15-20 godina.


Osječanin je napisao/la: ›
A za ovo ostalo. Dozvoli da ja ipak malo bolje poznajem ljude u Kohorti od tebe Wink


Vas dva ste najbolji lege kohortaši ! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 17:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
a ovu glupost od @centuriona najradije nebi ni komentirao ""priopćenje je pisao krajnji ljevičar"" WTF???
krajnji ljevičar u kohorti,he he...
pa na ovu izjavu se samo mogu jako dobro nasmijati...

pošto se krećeš po mjestima gdje ta osoba zalazi vjerovatno ju i poznaš.evil poodnih ti može potvrditi da je ta osoba ljevičar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čitajući forum čovjek otkrije svašta, pa i da je glavni kohortaš ujedno i član Hdssb-a.

Na taj način taj mladić oduzima Kohorti mogućnost da se po bilo kojem pitanju na bilo koji način izjašnjava, a da se isto ne tumači kao politička propaganda.

Prema tome Kohortaši, ako želite imati legitimitet nepristranosti, promijenite vođu. Samo nemojte pisati da to nema veze (to je i Jure Radić neki dan tvrdio, da nema veze što je u vrhu Hdz-a, i što njegova firma dobiva sve poslove od države). Sve dok je vođa Kohorte Hdssb-ovac, smatrat će se polugom Glavaševe propagande (a i nije da se dečki trude da to demantiraju).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.11.2008. 8:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo još jedna anketa, pa se možete izjasniti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: