Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Davor Šuker pogođen stavom osječke Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
svaka čast na tome, ali titulu počasnog građanina dobivaju ljudi koji su nečim zadužili Osijek....da li netko ima argumente što je to točno Šuker učinio za Osijek da bi dobio tu titulu, osim što dobro igra nogomet?

ne vrijedi. neki ljudi jednostavno ne mogu razlučiti da biti dobar u onome što radiš nije jednako zaslužiti nešto na drugim poljima. djeluje mi kao da im koncentracije seže do prve činjenice, a dalje jednostavno ne ide.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2008. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...i još nešto....ne znam sjeća li se tko njegovog izleta u politiku kada je sjedio u Gradskoj Skupštini Zagreba, dakle - Zagreba, kao član Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju...ima li tko kakvih saznanja što je učinio u toj "međugradskoj suradnji"?....ja baš i nisam pronašla puno informacija....osim slijedećeg citata na portalu Javno:
"...No, nešto su zanimljiviji oni koji su doslovce zalutali u Gradsku skupštinu. Tako je zastupničku klupu, ukoliko ne računamo one zastupnike kojima je mandat u mirovanju zbog drugih aktivnosti, primjerice gradonačelnika Milana Bandića ili pak one koji su podnijeli ostavku, poput Igora Rađenovića, najmanje -tek 14 puta - grijao hadezeovac Davor Šuker. Na tih 14 sjednica, na koliko ih se pojavio, ruku za raspravu nije dignuo ni jedanput, dok je svega četiri puta postavio pitanje ili nešto predložio....."


Zadnja promjena: anakonda; 10.11.2008. 11:11; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): › ...i još nešto....ne znam sjeća li se tko njegovog izleta u politiku kada je sjedio u Gradskoj Skupštini Zagreba, dakle - Zagreba, kao član Odbora za međugradsku i međunarodnu suradnju...ima li tko kakvih saznanja što je učinio u toj "međugradskoj suradnji"?....ja baš i nisam pronašla puno informacija....osim slijedećeg citata na portalu Javno:
"...No, nešto su zanimljiviji oni koji su doslovce zalutali u Gradsku skupštinu. Tako je zastupničku klupu, ukoliko ne računamo one zastupnike kojima je mandat u mirovanju zbog drugih aktivnosti, primjerice gradonačelnika Milana Bandića ili pak one koji su podnijeli ostavku, poput Igora Rađenovića, najmanje -tek 14 puta - grijao hadezeovac Davor Šuker. Na tih 14 sjednica, na koliko ih se pojavio, ruku za raspravu nije dignuo ni jedanput, dok je svega četiri puta postavio pitanje ili nešto predložio....."


Sabor je grijala i noga Mirka Filipovića...pa ruka Line Červara...ali to je druga tema
Međutim problem ti je u snovima naših osječana koji uglavnom sanjaju "dizani most", a to ti po poslijeratnoj sanjarici zanči "raspad veze"..
Eee a znamo mi sanjati i "cisternu benzina" - to ti je "cuga do kuće" Pa ko bi normalan krenuo u Javu bez ovoga sna.... Wink


Zadnja promjena: diva; 10.11.2008. 11:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2008. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
diva je napisao/la: ›
Međutim problem ti je u snovima naših osječana koji uglavnom sanjaju "dizani most", a to ti po poslijeratnoj sanjarici zanči "raspad veze"..
Eee a znamo mi sanjati i "cisternu benzina" - to ti je "cuga do kuće" Pa ko bi normalan krenuo u Javu bez ovoga sna.... Wink

ok, glup sam, ne kužim...


....@diva, nažalost - moram i ja priznati da nisam shvatila tvoj slijed misli.....ali, ako je čovjek već sjedio na takvom položaju na projektu "međugradske suradnje", MOGAO je nešto učiniti, a nije...
...tko zna, možda čovjek ima argumente zašto je okrenuo leđa Osijeku. tko zna što mu se lošega dogodilo, pa se spalio dizani most....pa je onda ova cijela priča OK, jer možda grad Osijek se želi iskupiti time...to je jedan od mogućih scenarija, npr...
...ali, nek onda izađe van on sa svojim argumentima, a ne se osjećati "pogođeno" odbijanjem građana....tko je onda blesav, pola grada ili on?...


Zadnja promjena: anakonda; 10.11.2008. 11:33; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
diva je napisao/la: ›
Međutim problem ti je u snovima naših osječana koji uglavnom sanjaju "dizani most", a to ti po poslijeratnoj sanjarici zanči "raspad veze"..
Eee a znamo mi sanjati i "cisternu benzina" - to ti je "cuga do kuće" Pa ko bi normalan krenuo u Javu bez ovoga sna.... Wink

ok, glup sam, ne kužim...


....@diva, nažalost - moram i ja priznati da nisam shvatila tvoj slijed misli.....ali, ako je čovjek već sjedio na takvom položaju na projektu "međugradske suradnje", MOGAO je nešto učiniti, a nije...
...tko zna, možda čovjek ima argumente zašto je okrenuo leđa Osijeku. tko zna što mu se lošega dogodilo, pa se spalio dizani most....pa je onda ova cijela priča OK, jer možda grad Osijek se želi iskupiti time...to je jedan od mogućih scenarija, npr...
...ali, nek onda izađe van on sa svojim argumentima, a ne se osjećati "pogođeno" odbijanjem građana....tko je onda blesav, pola grada ili on?...


Ovom gradu ne treba ništa do sprdnje..koju sami sebi najčešće dozvoljavamo...te se ne trebamo čuditi što nas prepishavaju puno manji gradovi koo npr. Varaždin...a Zadar tek, i ne vjerujem da bi se oni odrekli ovakvog sportaša koji treba Platiti ulaznicu u društvo Počasnih građana...kojih istinu na srce i nemamo previše ili moguće griejšim...nisam vidjela kako se netko potrudio navesti nekolicinu do Celigmana koji je opet sportaš koji ama baš ništa nije dao jer je atletika u takvom mraku da dečko od muke vježba, a trener mu jurca okolo tražeći sponzore.
Kada smo već kod snova...znaš što znači kada sanjaš Yahoo...eee dobit ćeš poštu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
diva je napisao/la: ›
Međutim problem ti je u snovima naših osječana koji uglavnom sanjaju "dizani most", a to ti po poslijeratnoj sanjarici zanči "raspad veze"..
Eee a znamo mi sanjati i "cisternu benzina" - to ti je "cuga do kuće" Pa ko bi normalan krenuo u Javu bez ovoga sna.... Wink

ok, glup sam, ne kužim...


....@diva, nažalost - moram i ja priznati da nisam shvatila tvoj slijed misli.....ali, ako je čovjek već sjedio na takvom položaju na projektu "međugradske suradnje", MOGAO je nešto učiniti, a nije...
...tko zna, možda čovjek ima argumente zašto je okrenuo leđa Osijeku. tko zna što mu se lošega dogodilo, pa se spalio dizani most....pa je onda ova cijela priča OK, jer možda grad Osijek se želi iskupiti time...to je jedan od mogućih scenarija, npr...
...ali, nek onda izađe van on sa svojim argumentima, a ne se osjećati "pogođeno" odbijanjem građana....tko je onda blesav, pola grada ili on?...


Ovom gradu ne treba ništa do sprdnje..koju sami sebi najčešće dozvoljavamo...te se ne trebamo čuditi što nas prepishavaju puno manji gradovi koo npr. Varaždin...a Zadar tek, i ne vjerujem da bi se oni odrekli ovakvog sportaša koji treba Platiti ulaznicu u društvo Počasnih građana...kojih istinu na srce i nemamo previše ili moguće griejšim...nisam vidjela kako se netko potrudio navesti nekolicinu do Celigmana koji je opet sportaš koji ama baš ništa nije dao jer je atletika u takvom mraku da dečko od muke vježba, a trener mu jurca okolo tražeći sponzore.
Kada smo već kod snova...znaš što znači kada sanjaš Yahoo...eee dobit ćeš poštu Wink


ispast cemo sprdnja ako kleknemo i prihvatimo nekoga ko nas ne jebe ni 5 %.
DAJTE MALO PONOSA

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

diva je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
gospodo diva, mali ivice, silva i kolko vas neupućenih već ima; koliko god je davor šuker zadužio ovu našu državu u smislu promocije u godinama nakon rata kad je to bilo najpotrebnije, isto je tako za svakog esekera, lokalpatriota i kohortaša obično govno koje nije dobrodošlo niti u osijeku a pogotovo ne u gradskom vrtu. zašto spominjem gradski vrt? očito da potez gradskih dužnosnika na čelu s gospodinom prnjatom itekako, po mom skromnom mišljenju, ima veze sa skorim pretvaranjem nk osijeka u sportsko dioničko društvo. očito se na ovaj način pozvalo smrada da se na neki način oduži gradu koji mu je u najnježnijim godinama njegove karijere pružio sve. ali gospodo draga malo ste se zajebali; šuker je bio i ostao govno koje akademiju nije otvorilo u gradu koji ga je stvorio, nije platio niti jedno gostovanje kohorte kad nije bilo para, nije se odazvao na niti jednu humanitarnu akciju nk osijeka, njegov klub je dinamo a grad zagreb. zar takva osoba zaslužuje biti počasni građanin grada osijeka? majstor očito ima debli đon umjesto obraza ukoliko se planira pojaviti.
p.s. netko je pitao zašto bjelica ne može postati počasni građanin ovoga grada?
-odgovor leži u protupitanju: zašto je amerika morala čekati 200 godina na crnog predsjednika?


Znaš Mlađo ja neću čekati da ti sazreš jer je to nemoguća misija uz sve tvoje izrečene fekalije jednog lokalpatriote koji je zasigurno zadužio OS povlačenjem vode za svojom skušom.
Osijeku trebaju svi mogući govornici svojih djela, rukom, nogom ili glavom.
Kolike možemo nabrojati kao potencijalne za počasne građane? Posebno one koje ti naglašavaš tijekom i poslije rata. Pa oni su nam i skyrcali svu privredu Slavonije, Baranje i OS koji je pred rat bio u renesansi metropole , a sada je u Analu gdje ti voliš čeprkati od puste dosade jer ne znaš što bi sa svojim prstićima jer za to ne trebaju umni podražaji.
Heblo te protupitanje...Amerika je 250 godina u demokraciji ispred nas Balkanaca....Možda...ili smo u prošlom sistemu birali u vladu sve nacije i etničke skupine... naravno uz ljubljenje Ideologije. Cool
Meni nije slučajno što su američki demokrati nanjušili dobru figuru u obliku B. Obame. Zašto baš muslimana? Koji je još odrastao i u kršćanskom duhu (kako sam kaže "mješanca") Dodvorava li se ta oslabljena Amerika i koketira li sa onima kojima je Bušonja navukao teror, pogubio ekonomiju, izgubio prioritetnu svjetsku vojnu silu, navukao nezaposlenost i sl.? Nešto mi je tu premozaično... Rolling Eyes
Crni predsjednik u Bijeloj kući...ama intrigantno za sveukupnu svjetsku javnost...U Americi se ostaruju ovakvi snovi pa ti lijepo odi tamo i nadaj se boljem zdravstvu, ekonomskoj slici, močnicima koji veliku lovu ulazu u zemlje trećega svijeta i tamo nećeš ćeškati dupe od dosade, već raditi u dugom redu za socijalu... Smile

A daaa tema je D. Šuker...Što ti Mlađo ne predložiš one koji po tvojim kriterijima mogu ponijeti ovu počast...oš Glavaša, oš Đapića i njegovog oca od 16 tona...oš Kramera...
Ama ima divnih osječana....nije da nema...samo što su takvi ljudi u sjeni svoje samozatajnosti jer su tako izabrali. Crying or Very sad
Ponuđeno nam je ime izvanrednog nogometaša, svjetskog golgetera rođenog u Osijeku... koji se eto njime ne ponosi jer nije izvrnuo džepove....Eto šta ti je primarnost. Idea
Plati Šukeru pa ćemo te počastiti...hehh Mlađe ravničarskog uma. Shocked
laki je malo nervozan? nekako se meni čini da sve ovo tebe pogađa po nekoj osobnoj liniji. samo tvoj je problem što si sa svojim razmišljanjima u nekoj debeloj manjini. bed, jelda? smišljanje što opakijih načina da me pokušaš uvrijediti očito je dovelo do toga da ti tematika malo pati. ali nemaš brige, ako je demagogija glavno oružje većine političara zašto nebi bila i jedne kvaziintelektualke Wink a pokazuješ i manjak neke temeljne pristojnosti. naime meni se čini da uopće nisi pročitala što sam ja napisao. u kojem dijelu svojeg posta ja spominjem persone non grate, odnosno kramarića, đapića, glavaša... ti i takvi su najmanje zaslužili biti počasnim građanima jer je njima dobrobit osijeka i građana osijeka negdje pri dnu prioriteta. a na kojem je mjestu po važnosti gospodinu šukeru grad osijek? ja mislim da bi se za njega moglo reći da je on na prvom mjestu "građanin svijeta" a zatim nešto manje zagrebčanin i dinamovac. evo samo jedno pitanje. znaš li s kim su ove godine naši srebrni i brončani olimpijci proslavljali svoje medalje? da, proslavljali su ih sa svojim sugrađanima senjanima, čakovčanima, zagrebčanima, splićanima, riječanima... u svom rodnom gradu među svojim sugrađanima! šukerova bronca se nikad nije pojavila u osijeku. može li se takav čovjek uspoređivati sa jednim brankom mihaljevićem, lavom mirskim pa i duškom rudežom? to su ljudi koji su učinili nešto za dobrobit ovoga grada i postali njegovi simboli, to su ljudi koji daju dušu ovom gradu. a što se tiče tih političara koje ti spominješ, oni su glavni krivci za sve; zbog njih smo u dubokim govnima, zbog njih se pojavio slučaj šuker i zbog njih osoba poput NENADA BJELICE, čije bi se ime uvijek trebalo pisati velikim slovima, nikada neće postati počasni građanin ovoga grada jer je, što bi ti rekla, "mješanac"

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Draga Divo, kada je Duško Rudež isčupao jednu ambroziju u Osijeku, napravio je više za ovaj grad nego što će Davor Šuker ikada napraviti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
diva
Offline
Avatar

Ukupno postova: 623
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
Draga Divo, kada je Duško Rudež isčupao jednu ambroziju u Osijeku, napravio je više za ovaj grad nego što će Davor Šuker ikada napraviti...

Ja se Rudežu uvijek zahvalim jer sam i sama alergična na tu američku napast od korova....ali i Šukeru kada je znao zapucati ...kihnula bih od Zdravlja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.11.2008. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otrov1991 je napisao/la: ›
A koji to turisti dolaze ovdje zato što je Šuker iz Osijeka, koji to turisti znaju za Osijek zbog Šukera? Nemoš se okrenit od turista koji pitaju u Osijeku gdje je kuća Šukera, gdje je stadion na kojem je on počeo igrati.
ni ja neznam gdje mu je rodna kuća,a iz osijeka sam.toliko o njegovoj popularnosti u osijeku

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): ›
Otrov1991 je napisao/la: ›
A koji to turisti dolaze ovdje zato što je Šuker iz Osijeka, koji to turisti znaju za Osijek zbog Šukera? Nemoš se okrenit od turista koji pitaju u Osijeku gdje je kuća Šukera, gdje je stadion na kojem je on počeo igrati.
ni ja neznam gdje mu je rodna kuća,a iz osijeka sam.toliko o njegovoj popularnosti u osijeku


Na VBK. Pored Četverolista.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.11.2008. 12:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jeste, a bio je i u O.S. igrao nogomet na tjelesnom sa nama..meni je to bila velika cast..
RKL je napisao/la: ›
hihmih je napisao/la (Pogledaj post): ›
Otrov1991 je napisao/la: ›
A koji to turisti dolaze ovdje zato što je Šuker iz Osijeka, koji to turisti znaju za Osijek zbog Šukera? Nemoš se okrenit od turista koji pitaju u Osijeku gdje je kuća Šukera, gdje je stadion na kojem je on počeo igrati.
ni ja neznam gdje mu je rodna kuća,a iz osijeka sam.toliko o njegovoj popularnosti u osijeku


Na VBK. Pored Četverolista.

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): ›
Otrov1991 je napisao/la: ›
A koji to turisti dolaze ovdje zato što je Šuker iz Osijeka, koji to turisti znaju za Osijek zbog Šukera? Nemoš se okrenit od turista koji pitaju u Osijeku gdje je kuća Šukera, gdje je stadion na kojem je on počeo igrati.
ni ja neznam gdje mu je rodna kuća,a iz osijeka sam.toliko o njegovoj popularnosti u osijeku


Sram te bilo! Jesi ti svjestan kako ćeš nam osramotiti grad kad te kolone turista iz cijelog svijeta budu zaustavljali i pitali gdje se rodio Šuker!
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otrov1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.11.2008. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma skonto sam svi pokazuju na KBC Osijek, zato je tamo tolika gužva, a ja mislio ljudi bolesni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.11.2008. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pogledajte anketu na 031. Od 44 ljudi samo 4 žele Šukera za počasnog građanina.
Na Facebooku u samo 3 dana 300 ljudi ušlo je u grupu "NE ŽELIMO ŠUKERA ZA POČASNOG GRAĐANINA OSIJEKA".
Pametnom dosta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: