Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Davor Šuker pogođen stavom osječke Kohorte

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
silva50
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.11.2008. 17:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li je škrtac ili nije ,to je njegova stvar , ali da je pronio ime našeg grada i Hrvatske, je istina...čak i Tibetanci su čuli za nas zbog Šukera...i treba biti počasni građanin...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

magy je napisao/la: ›
Mali Ivice???? taj covjek zivi u Las Palmasu 30 godina,nije novo peceni tajkun niti lopov...a ima i vise novaca od sukera i mnogih drugih ,cisto za info;-)
Kakve to veze ima sa dodjeljivanjem naslova počasnog građanina?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

silva50 je napisao/la: ›
Da li je škrtac ili nije ,to je njegova stvar , ali da je pronio ime našeg grada i Hrvatske, je istina...čak i Tibetanci su čuli za nas zbog Šukera...i treba biti počasni građanin...
Eto jedan normalan odgovor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sasvim je normalno da je covjek pogoden stavom kohorte,ne bi mu bilo svejedno ni da mu tako sta kazu navijaci borca iz banja luke a ne navijaci iz rodnog grada.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2008. 17:41 
Naslov:  Re: Davor Šuker pogođen stavom osječke Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZAGREB, 27. travnja - Davor Šuker opet u Dinamu! Ne, nije »patka«, riječ je o, čini se, posve realnoj opciji! Naime, kapetan hrvatske reprezentacije, koji je i u srijedu u Varaždinu još jednom potvrdio svoju klasu, sigurno odlazi iz West Hama na kraju ove sezone. Ima evropskih i japanskih ponuda, međutim još nje odlučio gdje će odraditi posljednju sezonu u karijeri. Stoga smo ga upitali postoji li možda i mogućnost povratka u Dinamo?
- Zašto ne! Vidim da ljudi koji vode klub žele napredak, a istodobno znam što im mogu donijeti svojim dolaskom, ne samo u igračkom smislu. I kad dođem u Hrvatsku za nekoliko tjedana, sigurno ću popričati s predsjednikom Mirkom Barišićem, vidjet ćemo što će biti. Dinamo se, eto, također pomlađuje, ali treba mu i netko iskusan. Zanima me Dinamo, jasno je da me zanima. Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 17:47 
Naslov:  Re: Davor Šuker pogođen stavom osječke Kohorte
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad..
I što je tu loše?
On ni u jednom trenutku nije rekao da Osijek to nije!
Ispada da ovu rečenicu svi moramo shvaćati kao ISKLJUČUJUĆI ILI.
To što se BBB i Kohorta baš i nevole to neznaći da automatski Šuker nevoli Osijek.
Oni spuštaju ovo na neku super primitivnu razinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2008. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad..
I što je tu loše?
On ni u jednom trenutku nije rekao da Osijek to nije!
Ispada da ovu rečenicu svi moramo shvaćati kao ISKLJUČUJUĆI ILI.
To što se BBB i Kohorta baš i nevole to neznaći da automatski Šuker nevoli Osijek.
Oni spuštaju ovo na neku super primitivnu razinu.

Stvarno si humorističan!
Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad, ali Gradski vrt je isto moja ljubav, u NK Osijeku je moje srce, Osijek je moj grad, ali ima još... Poljud je moja ljuba, u Hajduku je moje scre, Split je moj grad.
Smiješno, zar ne?
Ne vidim ništa tragično u tome da se on osjeća kao Zagrebčanin. Isto tako se Branko Mihaljević osjećao kao Osječanin, pa mu je zato i dodjeljena nagrada. Zagreb mu nije dao koliko ja znam, jer nema osnove za to... Isto tako Osijek nema osnove da dodjeli nagradu Šukeru, ali Zagreb ima...
Mislim da se na to treba gledati tako. Ne, tko je gdje rođen već koliko je nešto učino za grad... U protivnom bi mogli nagradu dati Jeleni Dokić, a Vukovar Siniši Mihajloviću. Samo rođenje i odrastanje ne znači nužno i pripadnost tom gradu...

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stvarno si humorističan!
Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad, ali Gradski vrt je isto moja ljubav, u NK Osijeku je moje srce, Osijek je moj grad, ali ima još... Poljud je moja ljuba, u Hajduku je moje scre, Split je moj grad.
Smiješno, zar ne?
Ne vidim ništa tragično u tome da se on osjeća kao Zagrebčanin. Isto tako se Branko Mihaljević osjećao kao Osječanin, pa mu je zato i dodjeljena nagrada. Zagreb mu nije dao koliko ja znam, jer nema osnove za to... Isto tako Osijek nema osnove da dodjeli nagradu Šukeru, ali Zagreb ima...
Mislim da se na to treba gledati tako. Ne, tko je gdje rođen već koliko je nešto učino za grad... U protivnom bi mogli nagradu dati Jeleni Dokić, a Vukovar Siniši Mihajloviću. Samo rođenje i odrastanje ne znači nužno i pripadnost tom gradu...
To je sve OK, ali pričalo se o dolasku u Dinamo pa me nečudi takav njegov rečenični sklop.
To da mjesto rođenja neznači i pripadnost. To to stoji. Ali nitko nemože osporiti to da svi znaju zbog Osijeka baš zato što je tu rođen, ali i što je proveo tu jedan svoj dio života.
I ne samo za Osijek nego je i za Hrvatsku učinio to da je Ona kao i Osijek i običnim ljudima dostupna u pogledu da znaju za nju, baš zbog njega i njegovih podviga.

U priču uvlačiti Sinišu Mihajlovića i slične te poveznice sa Vukovarom su HUMORISTIČNE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2008. 18:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad..
I što je tu loše?
On ni u jednom trenutku nije rekao da Osijek to nije!
Ispada da ovu rečenicu svi moramo shvaćati kao ISKLJUČUJUĆI ILI.
To što se BBB i Kohorta baš i nevole to neznaći da automatski Šuker nevoli Osijek.
Oni spuštaju ovo na neku super primitivnu razinu.

Stvarno si humorističan!
Maksimir je moja ljubav, u Dinamu je moje srce, Zagreb je moj grad, ali Gradski vrt je isto moja ljubav, u NK Osijeku je moje srce, Osijek je moj grad, ali ima još... Poljud je moja ljuba, u Hajduku je moje scre, Split je moj grad.
Smiješno, zar ne?
Ne vidim ništa tragično u tome da se on osjeća kao Zagrebčanin. Isto tako se Branko Mihaljević osjećao kao Osječanin, pa mu je zato i dodjeljena nagrada. Zagreb mu nije dao koliko ja znam, jer nema osnove za to... Isto tako Osijek nema osnove da dodjeli nagradu Šukeru, ali Zagreb ima...
Mislim da se na to treba gledati tako. Ne, tko je gdje rođen već koliko je nešto učino za grad... U protivnom bi mogli nagradu dati Jeleni Dokić, a Vukovar Siniši Mihajloviću. Samo rođenje i odrastanje ne znači nužno i pripadnost tom gradu...

Slažem se s ovim, mislim da nije bitno gdje je rođen, nego kolko je napravio za grad koliko ga je volio i tako to.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hu d fak is suker?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › hu d fak is suker?

Davor Šuker (Osijek, 1. siječnja 1968.), bivši hrvatski nogometaš. Igrajući na mjestu napadača, Šuker je bio planetarno popularan i jedan od najboljih napadača 90-ih godina. I danas je velikom broju zemalja na svijetu prva asocijacija na riječ Hrvatska, uz more, upravo Davor Šuker.

Biografija

Karijeru je započeo 1984. u rodnom mu Osijeku, igrajući za prvoligaša NK Osijek. U Osijeku je odigrao skoro 100 utakmica i postigao 40 golova. Uslijedio je prelaz u redove jačeg hrvatskog kluba
NK Dinamo. Iako je tamo ogovaran da se malo zalaže u igri i podosta je spor, uspio je zabilježiti sjajne rezultate s klubom i 1991. godine otišao je u španjolsku Primeru, u Sevillu. U tom je gradu i klubu proveo sljedećih 5 godina i u tom razdoblju postao ikona kluba, zabivši 76 pogodaka u 153 nastupa. Prije europske smotre 1996. u Engleskoj kupio ga je veliki Real Madrid. Tamo je Šuker osvojio naslov prvaka Španjolske 1997., pa onda i Ligu prvaka 1998. Tu godinu pamtit će i po Svjetskom prvenstvu u Francuskoj gdje je sa 6 golova u 7 utakmica odveo svoju zemlju do 3. mjesta u svijetu, dok je on sam dobio nagradu Zlatna kopačka koja se dodijeljuje najboljim strijelcima Svjetskog prvenstva, Srebrna lopta za drugog najboljeg igrača Svjetskog prvenstva i Brončani trofej FIFA za treće mjesto u izboru igrača sezone prema glasovanju izbornika svih svjetskih reprezentacija. Te godine je dvostruki dobitnik Državne nagrade za šport "Franjo Bučar" i kao pojedinac i kao član stožera reprezentacije.

Završetkom španjolske epizode karijera mu je poprimila drugačiji oblik. Kako je već ušao u 30-e, počeo je brže mijenjati klubove. Tako je bio nakratko u Arsenalu, pa je uslijedio West Ham United, zatim 1860 München. Na Europsko prvenstvo 2000. godine Hrvatska se nije uspjela plasirati, nastavljajući "prokletstvo" svjetske bronce koje je prije Hrvatske započela Bugarska, a nakon toga nastavila Turska. Na Mundialu 2002. putovao je s hrvatskom reprezentacijom, ali je odigrao tek 64 minute u porazu od Meksika, što mu je bio i posljednji nastup za izabranu vrstu.

U reprezentaciji je u 69 utakmica postigao 45 pogodaka i time postavio teško dostižan rekord. Prvi mu pratitelj Goran Vlaović ima čak 30 golova manje. Šuker pamti i nastup u plavom dresu Jugoslavije. Bilo je to 1991., a odigrao je 2 utakmice i postigao 1 gol. Debi u kockastom dresu zabilježio je protiv Rumunja.

Izvor: Davor Šuker

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Otrov1991
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2008. 18:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mali_ivica ko da je prnjat ili mu je u rodu, a Tibetanci su čuli za Šukera, a za Osijek sigurno nisu.
Šukeru pa nećeš valjda uzeti i to, a možda i hoćeš jer ......

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 18:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Otrov1991 je napisao/la: ›
Mali_ivica ko da je prnjat ili mu je u rodu, a Tibetanci su čuli za Šukera, a za Osijek sigurno nisu.
Šukeru pa nećeš valjda uzeti i to, a možda i hoćeš jer ......
Da ajmo me odmah vezivati uz neke političke opcije.... moš mislit.
Nije ni čudo da ti je nick OTROV, o godinama sad nebi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pic
Offline
Avatar

Ukupno postova: 125
Lokacija: jug 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.11.2008. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

počasni građanin treba biti nenad bjelica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.11.2008. 19:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pic je napisao/la: ›
počasni građanin treba biti nenad bjelica

Ajme, koliko nisam čuo za njega, gdje je on, šta radi?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: