Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Intenzivna zvonjava zvona

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo 18 je sati i opet pijani pop udara po zvonu jeblo ga zvono više!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.11.2008. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
iskreno, baš bi mi bilo zanimljivo kad bi se digla džamija i kad bi hodža pozivao na molitvu, čisto da vidim kako bi ovi iz katoličke branše reagirali.
Vjerojatno ništa spektakularno.



e ovo je @ivice jedna od većih gluposti što si izvalio,znam da si obožavatelj crkvenjaka al ovo je stvarno previše...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
iskreno, baš bi mi bilo zanimljivo kad bi se digla džamija i kad bi hodža pozivao na molitvu, čisto da vidim kako bi ovi iz katoličke branše reagirali.
Vjerojatno ništa spektakularno.


e ovo je @ivice jedna od većih gluposti što si izvalio,znam da si obožavatelj crkvenjaka al ovo je stvarno previše...
Zašto glupost, jesi li možda vidio njihovu reakciju "poslije" virtualnog Laughing otvaranja đamije!
Neradi se tu o obožavanju nekoga ili nečga, ovdje se radi o izbacivanju glupih pretpostavki i sufliranja što će biti kada bude!
A to je ono što je glupo.
A moj odgovor je i dalje vjerojatno ništa spektakularno!

A ako ti misliš da je moj odgovor glup, onda ja iz tvojeg mišljenja o mom odgovoru mogu izvuči to kako ti misliš DA ĆE BITI NEŠTO SPEKTAKULARNO.

Pa eto onda nas prosvjetli pa nam reci što će to biti... vjerojatno si u tim krugovima pa znaš!
Plizzzz svi bi htjeli znati pa da se pripremimo na feštu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.11.2008. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidiš @ivice nažalost nisam uvjeren kao ti u crkvenu miroljubivost,koja se već pokazala dosta puta...
a mogu misliti kakav bi odnos bio crkvene ekipe prema "muslimanskim došljacima" (da se razumijemo meni su i jedni i drugi isti k.) tak da mi se više čini da ti bolje znaš kakvi bi bili koraci klera po tom pitanju,vjerovatno za početak malo kenjkanja po misama,napaljivanja mutavih ljudi i onda bi neka budala nešto napravila,naravno da "oni" nebi imali nikakve veze s time...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 19:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
vidiš @ivice nažalost nisam uvjeren kao ti u crkvenu miroljubivost, koja se već pokazala dosta puta...
O čemu ti pričaš, o zvonima su najviše kukali građani, a ne ni muslimanska zajednica niti jedna druga i to pretežno oni koji nevjeruju u ništa, da skratim oni koji su jedva dočekali da mogu prozivati crkvu zbog nečega.

Ovo što će se dogoditi ako se izgradi Đamija, pa vjerojatno ništa spektakularno, te spike o huškanju si zabi u guzicu pošto ti je argument da se huška na propovjedima, koje ti kako sam priznaješ ni neslušaš pošto ni neideš na misu.
Kako onda znaš što se tamo radi?

To što bi ti želio da netko sere po propovjedima, to su želje, bile one loše ili dobre, ali nemoj onda pričati što tko radi ako nisi ni vidio ni čuo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2008. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
a mogu misliti kakav bi odnos bio crkvene ekipe prema "muslimanskim došljacima" (da se razumijemo meni su i jedni i drugi isti k.) tak da mi se više čini da ti bolje znaš kakvi bi bili koraci klera po tom pitanju,vjerovatno za početak malo kenjkanja po misama,napaljivanja mutavih ljudi i onda bi neka budala nešto napravila,naravno da "oni" nebi imali nikakve veze s time...


Da, miroljubivi su katolici; kao onomad kad je predstavnica stanara u mamutici koji su bili protiv gradnje crkve u parku između zgrada (upravo zbog straha od silnine zvonjave zvona u jako akustičnom dijelu kvarta) nakon hrpe prijetnji konačno u poštanski sandučić primila kuvertu, a unutra - pušćano zrno. Pametnome dosta.
Da ne bi dušebrižnici rekli kako ljudi tamo nemaju gdje ići na misu - ni kilometar dalje nalazi se ogromna crkvetina u Sigetu...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 20:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Da, miroljubivi su katolici; kao onomad kad je predstavnica stanara u mamutici koji su bili protiv gradnje crkve u parku između zgrada (upravo zbog straha od silnine zvonjave zvona u jako akustičnom dijelu kvarta) nakon hrpe prijetnji konačno u poštanski sandučić primila kuvertu, a unutra - pušćano zrno. Pametnome dosta.
Šta hoćeš reči da je to neki svečenik stavio?
Nekužim poantu, svuda ima budala jel to poanta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.11.2008. 20:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ivice ja vrlo dobro znam župnike koji su kenjali ljudima za koga da glasaju (šta misliš za koga?) tako da se nebrinem što se ovdje neće čuti njihov glas,jer to nije huškanje il je to sasvim normalna stvar koja se treba čuti u crkvi??? zato si ti zabi u guzicu svoje argumente,koje kao i obično nemaš...

a ja nigdje nisam rekao da se muslimanska zajednica bunila zato nemoj meni stavljati riječi u usta koje nisam ni izgovorio

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2008. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Šta hoćeš reči da je to neki svečenik stavio?


To si ti napisao.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
@ivice ja vrlo dobro znam župnike koji su kenjali ljudima za koga da glasaju (šta misliš za koga?) tako da se nebrinem što se ovdje neće čuti njihov glas,jer to nije huškanje il je to sasvim normalna stvar koja se treba čuti u crkvi???
Da? kako to ja nisam, oni su uvijek savjetovali za koga da se glasa, ali nikada nisu točno govorili ime stranke i slično! Njihovo moralno pravo je usmjeravati vjernike kako oni misle da je ispravno.
Ali ja nikada nisam čuo da su pljuvali po drugim vjerskim zajednicama, a o tomu je ovdje riječ.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Šta hoćeš reči da je to neki svečenik stavio?

To si ti napisao.
Nisam, ja sam napisao samo ono što si ti htio da netko pretpostavi (kao retoričko pitanje), a što vjerojatno nije istina. I ti to dobro znaš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 13.11.2008. 20:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jao @ivice a to nije huškanje???
kao glasajte za stranku (važno je ovo "stranku"-jednina) koja je protiv pobačaja,protiv onoga ovoga,itd...
mislim tko je ovdje glup??? ja nisam

a za ovo da nisu govorili ništ protiv drugih vjerskih zajednica moš obrisat guzicu,a za agnostike i ateiste da ne govorim,po njihovom sam ja došao direkt iz pakla,mislim tko je sad tu normalan?
i moje moralno pravo je da pljujem po njima koliko god hoću...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2008. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Nisam,


Hehe, uhvaćen u laži.

mali_ivica je napisao/la: ›
ja sam napisao samo ono što si ti htio da netko pretpostavi (kao retoričko pitanje), a što vjerojatno nije istina. I ti to dobro znaš.


Dakle, ja sam spominjanjem činjenice o zrnu u kuverti htio da netko nešto pretpostavi, a što vjerojatno nije istina? Very Happy
Jel' ti pročitaš ikada svoje izjave ovdje? Very Happy

edit:
zaboravih priupitati: kako se to nešto pretpostavlja kao retoričko pitanje? Laughing

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.11.2008. 20:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Nisam,


Hehe, uhvaćen u laži.

mali_ivica je napisao/la: ›
ja sam napisao samo ono što si ti htio da netko pretpostavi (kao retoričko pitanje), a što vjerojatno nije istina. I ti to dobro znaš.


Dakle, ja sam spominjanjem činjenice o zrnu u kuverti htio da netko nešto pretpostavi, a što vjerojatno nije istina? Very Happy
Jel' ti pročitaš ikada svoje izjave ovdje? Very Happy

edit:
zaboravih priupitati: kako se to nešto pretpostavlja kao retoričko pitanje? Laughing
Opet krivo zaključuješ, ja sam napisao retoričko pitanje, a to je Jel ga svečenik stavio u kuvertu?
A ti si prije toga napisao kako je zrno došlo u kuvertu nakon svađanja o izgradnji crkve htjedeći aludirati na to da ga je postavio netko od svečenstva.
Ukratko: uopće nisi shvatio što sam napisao.

Da prebacim na ono tvoje ocjenjivanje pravopisa.
Pravopis se još kako tako može ispraviti i naučiti, ali način razmišljanja teško. Wink

Sve u svemu možemo ovako u nedogled, ali sad više ni ja nevidim svrhe. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.11.2008. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Opet krivo zaključuješ, ja sam napisao retoričko pitanje, a to je Jel ga svečenik stavio u kuvertu?


A ti opet kraj par tisuća dobrih katolika koliko ih živi u mamutici i njenoj okolici vidiš samo svećenika?
Pomalo čudna ta tvoja opsjednutost svećenstvom, zar ne?
Moj je prvi post u ovoj temi bio na tragu (ne)snošljivosti katolika prema neistomišljenicima, a ti si se (kao i obično) odmah bacio braniti svećenstvo, a od čega, to valjda samo ti znaš...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: