Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Odabrana pobjednička pjesma natječaja 'Ja volim Osijek'!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Eul
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.11.2008. 2:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › šta će nama nova pjesma kad kohorta ima hrpu hitova o razbijanju pičke i jebanju majke



Budi sretan što gradsko poglavarstvo uopće pokušava promjeniti nešto i ulaže imalo truda u današnju mladež. Ne treba ni zanimati pjesma, ako ti je toliko do nerješenih frustracija i vlastitih kompleksa, istupi samo i odi na utakmicu pa pjevaj njihove pjesmice sa vulgarnim imenom kako si ih sam nazvao. Očito će uvijek postojati skeptici poput tebe koji jednostavno ne cjene apsolutno nikakav pozitivni pokušaj.
Jedino mi je žao što balavac kao ja to mora primječivati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Eul
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2009. 2:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sorry što dižem temu ponovo, ali postojali su neki ljudi koji su imali interes u tome čuti jednu od pobjedničkih pjesama

pa rek'o da im učinim to zadovoljstvo

http://www.zshare.net/audio/5424862728ff1c84/

uživajte

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2009. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

24.-og 02. u sklopu Kaosa 8....predstaviti će se i sve tri pjesme koje su pobijedile na natječaju. O 1. pjesmi koju izvodi mali Hrvoje već nešto i znate, međutim 2. i 3. biti će prvi puta prezentirane javnosti te vas sve pozivam da dođete i poslušate...svaka pjesma na svoj način opisuje ideju projekta Ja volim Osijek i tek sve tri zajedno čine jednu cjelinu...u umjetničkom smislu...Sve tri su snimljene kod Željka Nikolina u studiju i ovim putem mu se zahvaljujem na trudu i profesionalnosti, ali i još uvijek velikom entuzijazmu...a, i svima koji su dali svoj doprinos u ovom projektu, pa i Miroslavu Škori koji je otpjevao jedan dio u band aidu....i ''manekenu projekta'' Igoru Delaču bez kojeg ne bi bilo ništa od cijele priče.....hvala svima i vidimo se....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SAMO OSIJEK
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 19.02.2009. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › šta će nama nova pjesma kad kohorta ima hrpu hitova o razbijanju pičke i jebanju majke


Kompleks
Izvor: Wikipedija

Carl Gustav Jung je smatrao točnom hipotezu francuskih psihopatologa da su kompleksi otcijepljene parcijalne psihe. Etimologija njihovog porijekla je trauma, emocionalni šok i slično, pri čemu se otcijepljuje «komad» psihe. Najčešćim uzrokom nastajanja kompleksa smatrao je moralni konflikt, čija se krajnja osnova sastoji u navodnoj nemogućnosti da se prihvati cjelina čovjekovog bića.

:->o= :->o= :->o=

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: