Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Do konca studenog bit će završena dvorana Gradski vrt u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 20:54 
Naslov:  Do konca studenog bit će završena dvorana Gradski vrt u Osijeku [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već koncem ovog mjeseca Osječani će dobiti jednu od najljepših nastavno sportskih dvorana u Hrvatskoj. Riječ je o dvorani Gradski vrt, a čak 95 posto radova djelatnici Osijek Koteksa već su završili. Radovi koji su počeli u prosincu 2007. godine biti će okončani u zadanim rokovima, odnosno do 20. studenoga. Kapacitet jednog prostora u okviru dvorane jest tri i pol tisuće mjesta, a drugog 1200 mjesta. Cijena izgradnje iznosi 163,5 milijuna kuna, a osim brojnih građana ovo zdanje već početkom sljedeće godine moći će ugostiti međunarodnu rukometnu elitu na Svjetskom prvenstvu kojem je i Osijek grad-domaćin. Već danas dvoranu su obišli i predstavnici inspekcije Svjetske rukometne federacije koji su izrazili zadovoljstvo dosad napravljenim.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- Očitovanje PU Osječko-baranjske povodom slučaja “kiosci”
- Božićnice za osječke umirovljenike
- Prijelaz članova IO HDSSB općine Podravska Moslavina u HDZ





Osječka televizija - Vijesti, 04.11.2008.


Pogledajte i...
Galerija 031: Dvorana Gradski vrt
[Foto: Daniel Antunović][30.10.2008.]

Više informacija; Osječka televizija




Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 22:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gledam nekidan rukomet mađ-hrv.igralo se u vespremu i spominje spiker dvoranu.dvorana za 6500 ljudi, skoro cijela montažna s tribinama sa svih strana i cijena od samo 7 miliona eura.i onda vidim ovu našu "ljepoticu" (komotno joj mogu dati ime zrinjevac 2) i dođe mi da plaćem. dvorana za 3500 ljudi s nekim kvazi montažnim tribinama za povećanje kapaciteta.tribinama koje su iznad terena 2 metra tako da se igrači osjećaju kao u kavezu. al onda se sjetim da živim u osijeku i shvatim da je to sve normalno i da se nema smisla živcirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gradnja počela u prosincu 2007. !?! računaju polaganje kamena temeljca....!?? pravi radovi su počeli u ožujku ove godine ili čak i kasnije...da je bilo toliko navedena vremena za izgradnju već bi bila gotova...
@faktore i ova naša će imati jedan dio montažnih tribina i to uz sami teren tako da se baš i neće osjećati kao u kavezu već kao u dnevnom boravku oveće porodice.al ipak, bit će to lijepa dvorana...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
faktor-x
Offline
Ukupno postova: 447
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 22:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo što će se te tribine iskoristiti za sp u rukometu i nikada više.svi koji su bili na jugu u dvorani znaju kako to izgleda i kako se koristi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.11.2008. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebeš novu dvoranu koja nema tribine sa sve 4 strane....puno bi ljepše bilo da su to zaokružili tribinama...pa makar smanjili ove dvije sa strane...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.11.2008. 0:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Netko je spomenio Zrinjevac 2, a ja sam već davno rekao da ova dvorana ništa bolja i veća nije od Zrinjevca.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 10:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sta samo 3500 ljudi stane u novu dvoranu!!!!! Zasto sam ja mislila 5000 ili je to mozda neka druga dvorana u drugom gradu!
Koliko znam u zrinjevcu stane 2000 ljudi, sva ta zbrka, politicke igre i pitanje dal ce se uopce odrzati prvenstvo kod nas..... i nisu u stanju napraviti barem duplo vecu dvoranu od Zrinjevca.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2008. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Sta samo 3500 ljudi stane u novu dvoranu!!!!! Zasto sam ja mislila 5000 ili je to mozda neka druga dvorana u drugom gradu!
Koliko znam u zrinjevcu stane 2000 ljudi, sva ta zbrka, politicke igre i pitanje dal ce se uopce odrzati prvenstvo kod nas..... i nisu u stanju napraviti barem duplo vecu dvoranu od Zrinjevca.

šta će ti duplo veća...za 7 dana SP-a u Osijeku...kasnije će propast ko i ova zapadna tribina gradskog vrta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2008. 18:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Sta samo 3500 ljudi stane u novu dvoranu!!!!! Zasto sam ja mislila 5000 ili je to mozda neka druga dvorana u drugom gradu!
Koliko znam u zrinjevcu stane 2000 ljudi, sva ta zbrka, politicke igre i pitanje dal ce se uopce odrzati prvenstvo kod nas..... i nisu u stanju napraviti barem duplo vecu dvoranu od Zrinjevca.

šta će ti duplo veća...za 7 dana SP-a u Osijeku...kasnije će propast ko i ova zapadna tribina gradskog vrta Smile
osim što serete na forumima otiđite na stadion ili u dvoranu pa svojim prisustvom popravite brojku gledatelja a ujedno i dajte podršku igračima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.11.2008. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
jebeš novu dvoranu koja nema tribine sa sve 4 strane....puno bi ljepše bilo da su to zaokružili tribinama...pa makar smanjili ove dvije sa strane...

a takva će se gradit poslije izbora...nakon što se isprazne stranačke kase...osobno bih i ja volio da se imalo vremena napravit baš dvoranu po sistemu arene al tko nas pita?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2008. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): ›
adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Delfin je napisao/la (Pogledaj post): › Sta samo 3500 ljudi stane u novu dvoranu!!!!! Zasto sam ja mislila 5000 ili je to mozda neka druga dvorana u drugom gradu!
Koliko znam u zrinjevcu stane 2000 ljudi, sva ta zbrka, politicke igre i pitanje dal ce se uopce odrzati prvenstvo kod nas..... i nisu u stanju napraviti barem duplo vecu dvoranu od Zrinjevca.

šta će ti duplo veća...za 7 dana SP-a u Osijeku...kasnije će propast ko i ova zapadna tribina gradskog vrta Smile
osim što serete na forumima otiđite na stadion ili u dvoranu pa svojim prisustvom popravite brojku gledatelja a ujedno i dajte podršku igračima.

pa kak da odem kad se dvorana još nije izgradila Smile ...a kak da odem na zapadnu tribinu kad je ni ne otvaraju...
p.s. ja kad nemam obaveza normalno da odem pogledat nk osijek...al većinom i ja imam utakmice nedjeljom tako da se javno ispričavam što ne mogu pomoći povećanju kapaciteta tako često...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2008. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne osječaj se samo ti prozvanim,ima vas još

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): › ne osječaj se samo ti prozvanim,ima vas još

qouteao ( Smile ) si moj tekst pa sam se osjećao prozvanim Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.11.2008. 19:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam ali nije mi se dalo više piskarati neg mi je bilo lakše qoutati tvoj tekst.nema veze nadam se da te razumili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VESP
Offline
Ukupno postova: 285
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.11.2008. 21:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

faktor-x je napisao/la: ›
samo što će se te tribine iskoristiti za sp u rukometu i nikada više.svi koji su bili na jugu u dvorani znaju kako to izgleda i kako se koristi.
Pa sta ce ti onda bolja dvorana?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: