Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Darko Marković na obavijesnom razgovoru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.11.2008. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve mi se čini da će na kraju od svega ovoga ispasti jedna velika... Ništica.

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pastella
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 14:42 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha ha -koliko polemika oko Darka...pa je dobar je u odnosu na 1000 onih u vladi, saboru, gradskim poglavarstvima,strankama...pa mi smo lopovska država, šta bi vi .....nekog dobrog..e nema ga, nije se rodio....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pastella je napisao/la: ›
Ha ha -koliko polemika oko Darka...pa je dobar je u odnosu na 1000 onih u vladi, saboru, gradskim poglavarstvima,strankama...pa mi smo lopovska država, šta bi vi .....nekog dobrog..e nema ga, nije se rodio....

bolje nitko, nego bilo tko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pastella je napisao/la: ›
Ha ha -koliko polemika oko Darka...pa je dobar je u odnosu na 1000 onih u vladi, saboru, gradskim poglavarstvima,strankama...pa mi smo lopovska država, šta bi vi .....nekog dobrog..e nema ga, nije se rodio....


Od ovog pašalićevskog obmanjivanja mi je zlo. Opravdavati lopovluk pričom da su i svi drugi lopovi, barem je neukusno, no i glupo. Taman i da su svi građani Hrvatske lopovi (jer političari su zrcalo društva), dakle i svi ovdje prisutni članovi foruma, opet to nema veze sa lopovlukom Đapića i Markovića. Oni su uhvaćeni - i ono čemu se nadamo jest pokretanje postupka za oduzimanje imuniteta Anti Đapiću. Neka se to poklopi i sa proglašavanjem Glavaša krivim za Selotejp i Garažu, i možemo sretni krenuti u svijetliju budućnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako Marković zbog ovog ne odleti sa direktorske stolice, onda stvarno više nemam riječi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: › Ako Marković zbog ovog ne odleti sa direktorske stolice, onda stvarno više nemam riječi...
Eh, ako je zaista uhicen i osumnjicen, mislim da bi on bio prvi koji bi pozelio da mu to bude jedina i najveca kazna.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 18:35 
Naslov:  Re: Darko Marković na obavijesnom razgovoru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve je to žalosno, koliko ljudima treba da shvate s kim imaju posla.


Zadnja promjena: Igor_OS; 04.11.2008. 18:58; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 18:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Markovićeva smjena je samo kap u moru (Dravi), on je tu samo izvršitelj Cool , a nalogodavci sjede u Poglavarstvu i na čelu Vijeća Twisted Evil . Iluzorno je očekivati da je sam u svemu tome. Magistar se stvarno ponaša kao slon u staklani, opet uhvaćen s prstima u pekmezu. Pa lega, dokle tako?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Igor_OS
Offline
Ukupno postova: 200
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tempus031 je napisao/la (Pogledaj post): › Markovićeva smjena je samo kap u moru (Dravi), on je tu samo izvršitelj Cool , a nalogodavci sjede u Poglavarstvu i na čelu Vijeća Twisted Evil . Iluzorno je očekivati da je sam u svemu tome. Magistar se stvarno ponaša kao slon u staklani, opet uhvaćen s prstima u pekmezu. Pa lega, dokle tako?


Dok naivni narod glasa za njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Callistemon
Offline
Ukupno postova: 572
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 18:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la (Pogledaj post): › Ako Marković zbog ovog ne odleti sa direktorske stolice, onda stvarno više nemam riječi...


sve mi ga zao, sigurno ce morati na biro!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala crna
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 18:50 
Naslov: Beark ! Re: Darko Marković na obavijesnom razgovoru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno mi vas je dosta... ne vjerujte svemu što piše u novinama... to je sve samo politička igra, plju vanje po čovjeku koji radi i pravi promjene da ne bi slučajno oni sada na vlasti ispali bolji od svih onih prije njih... i naravno, onda svi oni pljuju što više prije izbora. Misle da su time ispadaju bolji i da će pokupiti njihove glasove.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2008. 18:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvarno radi odlične promjene. Ugovorio je super posao, razlika u cijeni mu je punih 200,00 kn. Koju li je on poslovnu školu završio ili je možda i magistar..................
godišnje
mala crna je napisao/la: ›
stvarno mi vas je dosta... ne vjerujte svemu što piše u novinama... to je sve samo politička igra, plju vanje po čovjeku koji radi i pravi promjene da ne bi slučajno oni sada na vlasti ispali bolji od svih onih prije njih... i naravno, onda svi oni pljuju što više prije izbora. Misle da su time ispadaju bolji i da će pokupiti njihove glasove.... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.11.2008. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mija je napisao/la: ›
stvarno radi odlične promjene. Ugovorio je super posao, razlika u cijeni mu je punih 200,00 kn. Koju li je on poslovnu školu završio ili je možda i magistar..................
godišnje


Ne znam je li i zavrsio, ali je bio na putu da postane magistar.

http://www.pspefos.hr/upisi/darko-markovic-gpp-osijek_hr.html

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tempus031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 234
Lokacija: In Da House
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.11.2008. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mala crna je napisao/la: ›
stvarno mi vas je dosta... ne vjerujte svemu što piše u novinama... to je sve samo politička igra, plju vanje po čovjeku koji radi i pravi promjene da ne bi slučajno oni sada na vlasti ispali bolji od svih onih prije njih... i naravno, onda svi oni pljuju što više prije izbora. Misle da su time ispadaju bolji i da će pokupiti njihove glasove.... Rolling Eyes


Zadaća oporbe i je da ukazuje i kritizira vladajuće. Najbolje da neće ukazivati na ovakve malverzacije i lopovluk, počevši od dvorane pa nadalje, samo brijem da tu nije kraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mija
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 04.11.2008. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Darko Marković, GPP Osijek
3. generacija
U cijelom nizu sličnih poslijediplomskih studija, ovaj sam izabrao jer pruža pored akademskog znanja i cijeli niz vještina koje su potrebne svakom managementu u suvremenom poslovnom svijetu.


Studij je koncipiran tako da se svaki budući manager može profilirati prema osobnim afinitetima i izabrati predmete koji mogu upotpuniti nedostajeće znaje i vještine. Sada, kad smo pred samim završetkom ovog našeg poslijediplomskog studija, mogu reći da su dobiveno znaje i stečene vještine iskoristive u vođenju poslova i to u širokom spektru – od formiranja i razvoja timova preko finacijskog upravljanja do poslovnog pregovaranja. Osobno, kako sam završavao ovaj poslijediplomski studij, mjenjao sam se kao manager (u skladu sa stečenim znanjima i vještinama) te ga smatram dragocijenim iskustvom. Na kraju, mogu reći da u Zračnoj luci Osijek postoje 4 osobe koje su trenutno na ovom našem poslijediplomskom studiju, što je samo potvrda kvalitete.

---------------ovo je stvarno kvalitetan i obećavajući student na poslijediplomskom studiju. Ne znam tko mu je platio upis- GPP ili Džalto. Da li mu je magistarski rad trebao biti Profit od najma gradskog zemljišta, ekonomski opravdano..............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: