Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



The Beat Fleet u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2005. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve ok i sve pet šo se tče entuzijazma, ali promašio si šat sam mislio. Evo primjera radi - zadnja punkerijada - Zvuk KATASTROFA! Piva - nestalo...
Zadnji put kad sam im pomogao oko razglasa - pokvarili su mi pojačalo, tako da ... ne hvala Smile
I sad - sve što sam rekao - ne treba im "adekvatniji prostor". Šta fali ovom? Nek izvuku prvo maksimum iz ovog prostora, pa eventualno onda nešto veće, bolje, brže, deblje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2005. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@RKL, napravi troskovnik uredjenja i opremanja, pa usporedi sa njihovim primanjima i rashodima i onda reci jel to sto rade vrijedi ili ne.

Ne, ne zalazim tamo cesto, bila sam par puta na ciljanim koncertima, ne svidja mi se ambijent, ali vidim da se ljudi/organizatori trude više nego neki koji imaju puno bolje i vlastite (privatne) prostore i to smatram vrijednim pohvale (vidi se koliko je zainteresiranih - a koliko je mjesta).

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2005. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro. Dajte im bolji prostor.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RnR
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2005. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ej, koncert je bio ODLICANNNNNN ! zvuk, nastup, ma sve ! ili imaju novu opremu ili su popravili stare kutije. steta sto nije bilo puno ljudi. TBF je bio u posebnom elementu !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gost
Post Postano: 20.11.2005. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RnR je napisao/la (Pogledaj post): › ej, koncert je bio ODLICANNNNNN ! zvuk, nastup, ma sve ! ili imaju novu opremu ili su popravili stare kutije. steta sto nije bilo puno ljudi. TBF je bio u posebnom elementu !


pa koliko je ljudi bilo? zadnji put je bilo stvarno ogromno mnogo, i bilo je svjedno odlicno...

Download Poruke   Ocijeni poruku  
urke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 27
Lokacija: Retfala do Tokija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.11.2005. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

,,,ma j.... taj TBF,, prodali su ko i Rafo, Kolonija i ostala jaja koja se nude, a izgleda da su zaboravili sta su pjevali na proslim albumima...nabijem njih i dariju knez (bukvalno).
nisam bio na koncertu..

_________________
...selo priča, Matu nebriga...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
swamp
Offline
Avatar

Ukupno postova: 396
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.11.2005. 6:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RnR je napisao/la: ›
ej, koncert je bio ODLICANNNNNN ! zvuk, nastup, ma sve ! ili imaju novu opremu ili su popravili stare kutije. steta sto nije bilo puno ljudi. TBF je bio u posebnom elementu !

Zvuk je bio daleko od odličnog, al svejedno najbolji koncert u Osijeku od zadnjeg Ramba..

_________________
"Now remember, I do my best work when I'm being worshiped as a god."
-- Johnny Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: