Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nestašica autoplina prouzročila gužve na benzinskim crpkama [Vijesti Osječke televizije]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 19:00 
Naslov:  Nestašica autoplina prouzročila gužve na benzinskim crpkama [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U posljednjih nešto više od tjedan dana svjedoci smo nestašice autoplina na svim benzinskim crpkama. Kao razlog navodi se remont u rafineriji u Sisku, a nestašica se najviše osjeti u Slavoniji te na manjim privatnim crpkama koje opskrbljuje Proplin.
Stoga se vijesti o pristizanju plina na pojedinim crpkama širi brzinom munje pa tako jutros bilježimo gužvu na Ininoj crpki u Manidćevoj ulici. U nekoliko minuta, stvorio se red automobila koji je na trenutke, ozbiljno ugrožavao promet na ionako prometno najproblematičnijoj ulici u gradu.



U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- pod geslom “Ljubav je zaista neslomljiva” održan peti susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Osječke regije
- Dan jabuka u Osijeku





Osječka televizija - Vijesti, 20.10.2008.


Više informacija; Osječka televizija




Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dgo1991
Offline
Ukupno postova: 22
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.10.2008. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbg na plina je zaista najeftinija voznja haha upoce ne vozis haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stipe_5
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.10.2008. 11:05 
Naslov:  Re: Nestašica autoplina prouzročila gužve na benzinskim crpkama [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živjela nestašica plina, živio benzin Super 98

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2008. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jucer sam uteankao 200 kunica Super 95 nakon godinu dana te sam se malo raspitao za stanje i mozda neke novije vijesti o prestanku alarmantnog stanja.

Ono sto sam cuo je da bi ovo stanje moglo potrajati sve do Nove Godine od kada bi se trebala i to citiram "korigirati cijena" ma sto to trebalo znaciti.

Sto se mene tice ja ju ne bi korigirao. Meni je i ovaka cijena odlicna... Smile

sad kad MOL pocne korigirati cijene ima da se svi useremo.

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2008. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korigirat će se cijena plina. Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PijaniPatuljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 35
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2008. 21:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma neka poskupi vec jednom i plin. I to neka poskupi odjednom onoliko koliko ke poskupio u zadnjih deset godina, a tada je bio 3,05kn... ma nek poskupi i dalje cu se voziti na plin...
BTW. danas sam bio u susjednoj nam federaciji bosanaca i hercegovaca i kod njih je 1,1KM ili ako placas u hrvatskim krznenim zivotinjicama, 4,4 istih. Po litri naravno... i opet je jeftinije nego se vozit na benzin... ovaj nas (bez)olovni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
daddylonglegs
Offline
Avatar

Ukupno postova: 78
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2008. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jebiga pjeske pa polako

_________________
clavus clavo extruditur
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stipe_5
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.11.2008. 11:55 
Naslov:  Re: Nestašica autoplina prouzročila gužve na benzinskim crpkama [Vijesti Osječke televizije]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vozit na plin je sramota i ispod svake časti, plin je jedino za štednjake, stoga vožnja na plin je vožnja za ljude.....

i još plin smrdi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2008. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stipe_5 je napisao/la: ›
Vozit na plin je sramota i ispod svake časti, plin je jedino za štednjake, stoga vožnja na plin je vožnja za ljude.....

i još plin smrdi


Jel to neka sala ili sta?

Znas koliko imam respekta prema onima koji voze na benzin? Isto kao i prema onima koji idu na ložu!

A štednja se po tome ne smatra časnim. izgleda da sam propustio nesto u svom odgoju kad se ucilo da TREBA biti rastrosan. Ako ikako mogu ustedjeti bilo to jeftinija namirnica na polici sa odredjenom dozom kvalitete, Stednja na energiji uvodjenjem limitatora, takodjer gorivo onda cu to i napraviti.

Ovo mi je 10-a godina kako je ugradnjen plin i kad sve zbrojim ustedio sam oko 600 kuna mjesecno sto znaci:

600x12x10=72000 kuna - ugradnaj plina u ono vrijeme cca 7000 kuna ispada 60000 do 70000 kuna. Lijepa svotica za kupnju novog auta zar ne?

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.11.2008. 10:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jak je lik... "Vozit na plin je sramota i ispod svake časti" osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: