Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prometna nesreća pred STUC-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2008. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja ću samo blago skrenuti s teme i poslat u rodni kraj bicikliste koji se voze cestom iako IMAJU NOVU BICIKLISTIČKU STAZU.


a što se tiče vožnje po vukovarskoj - kada ne rade semafori, zaista treba biti oprezan, posebice preko noći...i meni se dogodilo X puta da neki pacijenti samo iskoče niotkuda na cestu, pa se spasi kako znaš. Priznajem, nekoliko puta sam jedva primijetio ljude na pješačkom pa sam se morao snalazit kako znam i umijem, heh...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2008. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Pda,,,to ti tak na ovom forumu. Svi jebote nešt ispravni i ponašaju se po pravilima i sve nešt puritanksi...čovječe od kako sam na ovom forumu skontala sam da sam lažljivica, preljubnica, jugonostlagičarka i sponza...


Joj, daj, šta kenjate?! Jel, treba gaziti pješake da im pokažemo kako se ne smiju bahatiti pred tonom i pol čelika?

Oprez u prometu je znak da je netko puritanac? Ma hajde...

Nećeš nam valjda ti reći vozimo li mi prema propisima ili ne? Ako se ovdje pjenim, onda to valjda znači da me živciraju manijaci na cesti i da sama vozim kako treba - oprezno.

Vidim da je DonQuijote sve lijepo i argumentirano objasnio pa bih ja htjela vidjeti argumente i s druge strane. Dakle, što opravdava onoga što pješake koje je skoro ubio naziva debilima i glupačama? Opisao je situaciju, vi si ju zamislite u glavi. Ako i dalje pronalazite opravdanje za njega, treba vam oduzeti vozačke dozvole.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2008. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi @wendy zbilja nemam ništ protiv tebe i protiv @dona,čak se u većini puta i slažem s vama i s vašim mišljenjima al ovo je sad stvarno previše...
vi govorite da se treba voziti po totalnom zakonu,a to nikako nema smisla (čak štoviše @don je i priznao da nekada nevozi po zakonu),
po meni ste vi licemjerni,jer ak će se raditi po zakonu onda treba na Hrvatsku pasti jedna velika nuklearna bomba pa onda sve ispočetka-PO ZAKONU,jer ovako neide,
da ja sam si opisao tu situaciju u glavi i ovako mi je ispalo,i napisao sam ju malo ranije,evo da ponovimo

justice je napisao/la: ›
70 je dozvoljena brzina na vukovarskoj,treptajuće žuto znači da bi i pješaci trebali biti malo pažljiviji,bila je noć i padala je kiša,nema nigdje nikoga,
eeee koliko se meni puta to dogodilo,
dvoje pijanih,ili zaljubljenih,ili mokri od kiše,ili bilo šta,nisu gledali ili su bili sigurni uz semafore,
po tom tvome trebao bi se voziti po vukovarskoj 40 da slučajno nebi pokupio nekoga,a to nikako neće moći ići...


znači meni treba oduzeti vozačku,a tebi netreba jel ti na svakom semaforu stišćeš lagano kočnicu i pažljivo voziš,znači kočiš promet,
e da sam ja iza tebe il bi te pokušavao obići il bi ti sve po spisku,,kao i većina vozača.
eto tko je sad u pravu???
ako ćemo po zakonu onda si ti,ako ćemo u praktičnom smislu onda sam ja u pravu,jbg pa sad ti vidi...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2008. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i još nešto ja uopće ne branim ovu nesretnicu što je pokupila te dvije cure,nego samo branim ono što je @iggy rock napisao jer se to i meni par puta dogodilo

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.10.2008. 15:53 
Naslov:  Re: Prometna nesreća pred STUC-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam rekla da se pored svakog pješačkog zaustavim niti da smanjim na dvadeset. Ali, vozim tako da se, kad mi se upali crveno mogu sigurno zaustaviti. Isto tako, dok se približavam pješačkom, oči su mi širom otvorene i ne vozim kao blesava.

Ne razumijem o čemu mi pričamo. Tom logikom, pješaci uopće ne bi prelazili cestu ako bi vozači imali "mogućnost izbora".

Zašto sam ja licemjer ako uglavnom vozim prema propisima? Ne razumijem.

Kao što je DonQuijote rekao... i ja nekad papučicu gasa stisnem više nego što bih trebala, ali da zbog toga nekoga pokupim krivila bih isključivo sebe.

Ako je negdje ograničenje 70, to ne znači da se tom brzinom mora voziti. Valjda je to jasno. Vozit ćeš onako kako ti vremenske i ine prilike diktiraju.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.10.2008. 18:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: › Ako je negdje ograničenje 70, to ne znači da se tom brzinom mora voziti. Valjda je to jasno. Vozit ćeš onako kako ti vremenske i ine prilike diktiraju.

ne znam kako ostali, ali ja j**** majku onome koji na mjestu gdje je ograničenje 70 vozi 50 Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 20:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja jebem majku ko na ograničenom 70 vozi 60
ja jebem majku svakom ko ne zna vozit
jebem majku svakoj drugoj ženi za volanom jer ne zna vozit (oooogromna isprika ženama koje znaju)
ja jebem majku svakom pješaku koji stupi na pješački a da nije pogledo lijevo i desno i procjenio jel vozač može zakočit bez škripe guma ko što sam ja radio dok nisam položio
ja jebem majku svakom pješaku koji se baca pod kola
ja jebem majku svakom ko skreće bez signalizacije
ja jebem majku svakom ko se prestrojava bez signalizacije
ja jebem majku svakom ko ima duga svjetla u gradu
ja jebem majku svakom ko mi trubi kad sam isključen iz prometa sa sva 4 i vidi me se sa 100 metara i ne prestrojava se na vrijeme i onda mi trubi a ja sam zauzeo 1/3 trake, jako mu jebem majku i otvaram prozor i vičem, a ako stane izlazim iz kola istog trena
ja jebem majku svakoj budali koja ne kreće na start zelenog (jer ja krećem na žuto, zašto? zato da više ljudi može proći kroz semafor) nego bleji ko tele pa zeleno ide tako traje i traje i traje a on/ona priča sa suvozačem i laje na mobitel i sere jebe bundu majku im jebem
ja jebem majku svakom koga vidim da razgovara na mob u vožnji i to lijepo se zaljepim na prozor i JEBEM TI MATER I TEBI I TVOM USRANOM MOBITELU JEBO TE ON U USTA a kad vidim budalu da radi nešto u vožnji što nije predviđeno da se radi u vožnji e onda poludim
ja jebem majku svakom ko ne zna vozit u kružnom toku
ja jebem majku svakom ko ne zna uć u kružni tok jer čeka praznu cestu
ja jebem majku svakom ko se u jednosmjernoj cesti ne prestroji na stranu u koju treba ići nego zauzme cijelu cestu pa onda poludim jer mene jebe u mozak
ja jebem majku svakom idijotu koji skreće pa se ne dovuče do crte odnosno do ruba svoje trake tako da se može proći pored njega ako netko ide ravno

uglavnom ima toga još jako puno puno puno ali neda mi se sad pisat, da živčan sam vozač i ako se ikoji od vas pojavi na cesti a trkelja na mobitel, vuče se daleko ispod ograničenja, lakira nokte i jede burek, ima nogu kroz prozor, staje svakom pješaku, trubi na svaki kurac jebat ću mu majku Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 21:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da... uvijek postoji i onda 10km/h tolerancija, jelte... na to ste zaboravili. Very Happy

uvjeren sam kako isto tako netko svim motherfuckerima posve svečano i uljudno -
JEBE KEVU! Smile

_________________
"si quid novisti rectius istis, candidus imperti; si nil, his utere mecum."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E Monsšturmpfe ,,bravo,,,samo bih nadodala da jebem majku onim vozačima koji vide da stojim kako bih se uključila u promet i onda kada dođu do mene daju žmigavac i srkenu,,,grrrrrrr,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
E Monsšturmpfe ,,bravo,,,samo bih nadodala da jebem majku onim vozačima koji vide da stojim kako bih se uključila u promet i onda kada dođu do mene daju žmigavac i srkenu,,,grrrrrrr,,,

nekima nije jasno da se uključivanje žmigavca koristi kao pokazivanje NAMJERE radnje a ne sama radnja.
meni je prestrašno kako ljudima i takva sitnica kao uključivanje žmigavca predstavlja ogroman napor.
nego, šta bi na kraju sa tim curama? kakav je epilog priče? tko je kriv a tko je obr'o bostan?

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › E Monsšturmpfe ,,bravo,,,samo bih nadodala da jebem majku onim vozačima koji vide da stojim kako bih se uključila u promet i onda kada dođu do mene daju žmigavac i srkenu,,,grrrrrrr,,,


Nadam se da znaš da žmigavcu možeš vjerovati samo na vlastitu odgovornost i vlasiti rizik. Ona ne mora skrenuti, iako je dala žmigavac.

Osobno ne vjerujem žmigavcu i ne krećem dok druga strana i samom radnjom jasno ne pokaže namjeru da će skrenuti.

_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.10.2008. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dobro ima i u tome istine Smile

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.10.2008. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

davanje žmigavca pokazuje namjeru, ako netko namjerava nešto napraviti to uglavnom i napravi, ako pokazuje žmigavac na cesti di nema skretanja ili se prestrojava ili se isključuje iz prometa, čim je neko dao žmigavac automatski prilagođavaš svoju vožnju i ponašanje u prometu prema toj osobi, e sad nema veze oćeš preticat, skretat, stat iza njega/nje nije važno, žmigavac je tu da se pokaže da se nešto namjerava napraviti, a pravljenje neke radnje koja može ugroziti druge sudionike u prometu bez da ih se upozorilo strogo osuđujem i zato svako prestrojavanje, skretanje, isključivanje iz prometa bez žmige od strane drugih vozača osuđujem jebanjem majke Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.10.2008. 1:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la: › Ako je negdje ograničenje 70, to ne znači da se tom brzinom mora voziti. Valjda je to jasno. Vozit ćeš onako kako ti vremenske i ine prilike diktiraju.

ne znam kako ostali, ali ja j**** majku onome koji na mjestu gdje je ograničenje 70 vozi 50 Very Happy


A jebemu Very Happy Pa ako je kolona ispred tebe, ne možeš voziti 70. Rekla sam da "treba voziti onako kako vremenske i ine prilike diktiraju". Dakle, postoje slučajevi kad ne možeš voziti 70. Ili ne bi trebao. Da ne bi pokupio neke "debile" i "glupače" kojima je palo na pamet, ma zamisli, prelaziti cestu na pješačkom Wink

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Isis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1211
Lokacija: In Fiction
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2008. 18:27 
Naslov:  Re: Prometna nesreća pred STUC-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije se to dogodilo pred stucom, dogodilo se na pješačkom prijelazu kod benze na trpimirovoj i biroa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: