Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prometna nesreća pred STUC-om

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2008. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ta reklama nema efekta,jer je sve lijepo i usminkano,da vidis covjeka bez vilice i kost kako viri iz nogee imalo bi efekta barem na jednu osobu koja bi pazila kako vozi

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.10.2008. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › pa ta reklama nema efekta,jer je sve lijepo i usminkano,da vidis covjeka bez vilice i kost kako viri iz nogee imalo bi efekta barem na jednu osobu koja bi pazila kako vozi


slazem se, totalno.. sto brutalniji i tragicniji spotovi bez nekog prenesenog znacenja jer je vecina ljudi pre glupo da bi shvatilo metaforu.. sto brutalnije, to se vise odrazava na covjeka..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.10.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel uopce itko moze potvrdit da se ista dogodilo ili je cijeli ovaj topic nastao na rekla-kazala principu???

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.10.2008. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam cuo da je netko lupio zenske i da je jedna umrla al kontam da su to gluposti.. xD da je umrla bilo bi svugdje xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la (Pogledaj post): ›
rockeros je napisao/la (Pogledaj post): › pa ta reklama nema efekta,jer je sve lijepo i usminkano,da vidis covjeka bez vilice i kost kako viri iz nogee imalo bi efekta barem na jednu osobu koja bi pazila kako vozi


slazem se, totalno.. sto brutalniji i tragicniji spotovi bez nekog prenesenog znacenja jer je vecina ljudi pre glupo da bi shvatilo metaforu.. sto brutalnije, to se vise odrazava na covjeka..


na neki način ste u pravu...

ali ja, kao osoba koja je u prometnoj izgubila nekoga koga voli, takve stvari ne volim gledati...još da ngdje vidim sliku dotične nesreće...svima bih jebala mater što to prikazuju...više volim prenesena značenja...

a tko je glup pri vožnji, taj je jednostavno glup - njemu da se nečiji mozak prospe u krilo,
očistio bi se i nastavio dalje...

no, nažalost, što god mi pričali i radili...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kejt1988
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2008. 12:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve sam vidla, prelazila sam s druge strane, cure su odletile uuuf... tresla sam se.... vozačica uopće nije kočila, druga strana je stala,al ona se ko prava zaletila,a mi smo s druge strane već prelazili cestu...istina je da cure nisu baš gledale,vjerojatno su vidjele da mi prelazimo i pretpostavile da auti već stoje....žena nije ni malkoc zakočila....a ovo da se jedna cura onesvjestila prije hitne-nije,ona jedna je odma sjela, i pričali su s njom koliko sam vidjela, a ova što je u rubnik udarila, pričali su s njom ispitivali je,,tko je šta je,i sve je znala,odakle to da se onesvijestila...ja se nadam da nije ustaniovljen nikakavprijelom...iako čisto sumnjam,bio je to jak udarac bočno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.10.2008. 12:54 
Naslov:  Re: Prometna nesreća pred STUC-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MacaPapucharica je napisao/la: ›
mislim da (slučajno ili namjerno) nisi shvatio simboliku dotične propagandne poruke sa lakom za nokte

možda se ponekad doimam glup, ali jako dobro razumijem simboliku prolivenog laka za nokte.

ali jel ti misliš da se to ovim balavcima sa tatinim mercedesima i bmw-ima isto tako čini kao meni i tebi? ne bih rekao.

Samo bih skrenuo pozornost na još jednu vrstu edukacije vozača reklamama, i mislim da su ovo najbolje reklame koje sam ikad vidio. Evo ih nekoliko iz britanskog serijala THINK!






















ovo su, po meni, genijalne reklame.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kudjaokomtiskokom
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.10.2008. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

2. i 6. su...ajme...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2008. 13:22 
Naslov:  Re: Prometna nesreća pred STUC-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
mislim da (slučajno ili namjerno) nisi shvatio simboliku dotične propagandne poruke sa lakom za nokte

možda se ponekad doimam glup, ali jako dobro razumijem simboliku prolivenog laka za nokte.


ne smatram te glupim, niti sam to i u jednom trenutku rekla.da te smatram glupim opasku ne bih ni napisala.
ako si, unatoč tome to tako shvatio, oprosti.
Imaš cugu kad se vidimo. Wink

a što se ostaloga tiče, pročitaj moj post, bit će ti jasno zašto sam osobito osjetiljiva na ovu tematiku.

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2008. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovakve reklame nama trebaju a ne one što se vrte

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
iggy_rock
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.10.2008. 13:48 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lumen je napisao/la (Pogledaj post): ›
cocolo je napisao/la (Pogledaj post): › sve više je debila za volanom u našem gradu...
užas...

Slažem se međutim trebaju li i pješaci pogledati lijevo i desno da se uvjere može li vozač zaustaviti vozilo na siguran način i propustiti ih. Danas sam vidio svašta .
Dobar komentar. Meni se na tom raskrizju dogodilo da sam dolazio od grada sa 70 na sat po kisi, navecer oko 23h, semafori su bili iskljuceni tj. blinkalo je zuto. Na cesti nije bilo nijednog vozila osim mene. 2 glupace i 2 debila su krenili prelazit vukovarsku iako su vidile da dolazim, i to onako lezerno, a ja nisam mogao stati. Debili su pobjegli iza coska, a glupace sam nekako srecom izbjegao, i kad sam izasao iz auta mi je jedna pocela krestat da one na pjesackom imaju prednost. Da slucajno nisam odreagiro prisebno mogao sam kao prvo slupat svoj auto, kao drugo ja najebati, kao trece njih poubijati. Samo sam je pitao jel bi sad Svetom Petru isto rekla da je ona imala prednost na pjesackom, da sam ih kojim slucajem poubijao?

Uglavnom, pouka pjesacima nemojte se bahatit kad prema vama ide tona i pol celika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
steam
Offline
Avatar

Ukupno postova: 811
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2008. 14:31 
Naslov:  Re: Prometna nesreća pred STUC-om
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › ovo su, po meni, genijalne reklame.


Evo ih još nekoliko (za pojas) u jednom starom topicu (na 1. i 2. stranici):
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=3593

I, po meni, najkreativniji ikad:


_________________
--
Don't rub the lamp if you don't want the genie to come out.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2008. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Evo jos jedan dobar primjer :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2008. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poslije pokojeg miliona km. za sobom,mislim što brutalnije snimke to efikasnije,jer one skrivene(lak, rasute ruže itd.)ćesto puno ljudi ozbiljno nesvaća,misleći da je to samo filmsko tzv. upozorenje.Realnost je stravićna

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.10.2008. 22:06 
Naslov: Beark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

iggy_rock je napisao/la (Pogledaj post): › Dobar komentar. Meni se na tom raskrizju dogodilo da sam dolazio od grada sa 70 na sat po kisi, navecer oko 23h, semafori su bili iskljuceni tj. blinkalo je zuto. Na cesti nije bilo nijednog vozila osim mene. 2 glupace i 2 debila su krenili prelazit vukovarsku iako su vidile da dolazim, i to onako lezerno, a ja nisam mogao stati. Debili su pobjegli iza coska, a glupace sam nekako srecom izbjegao, i kad sam izasao iz auta mi je jedna pocela krestat da one na pjesackom imaju prednost. Da slucajno nisam odreagiro prisebno mogao sam kao prvo slupat svoj auto, kao drugo ja najebati, kao trece njih poubijati. Samo sam je pitao jel bi sad Svetom Petru isto rekla da je ona imala prednost na pjesackom, da sam ih kojim slucajem poubijao?

Uglavnom, pouka pjesacima nemojte se bahatit kad prema vama ide tona i pol celika.


Daj, mora da se šališ. Prouči si malo Zakon o sigurnosti prometa na cestama. Evo, ja ti mogu pomoći. Dakle, članak 134. stavak 1.

"Ako se na obilježenome pješačkom prijelazu prometom ne upravlja uređajima za davanje prometnih svjetala ni znacima ovlaštene osobe, vozač je dužan takvu pješačkom prijelazu približavati se sigurnosnom brzinom tako da ne ugrožava pješake, odnosno tako da može zaustaviti svoje vozilo da bi propustio pješake koji su već stupili na pješački prijelaz."

Pa ti meni reci što misliš, tko bi pred sudom bio debil da si ih ubio posred pješačkog?

Umjesto da se osjećaš krivim i šutiš, nazivaš njih pogrdnim imenima. Ajde, da je Vukovarska široka pol' metra, shvatila bih te. Ali dosta je velika da ih primijetiš i staneš. Ako voziš po propisima.

Uh, što volim takve. Nekoliko puta sam, kada bih vidjela da gospon ili gospođa nemaju namjeru usporiti ili stati, a ja sam već debelo na pješačkom (odnosno, očekuju da ću pretrčati kad vidim da se njima žuri) s noge na nogu prošetala i na pola ceste malo zastala, prema potrebi. Tek kada bi zaustavili auto uz psovke, prešla bih cestu. To radim, naravno, samo kad ocijenim da će ipak uspjeti stati Smile

Jednom je neki gospodin nonšalantno prošao meni ispred nosa, a bila sam doslovno na sredini ceste. Zapisala sam tablice i prijavila ga policiji. Eto, platio je 500 kuna i dobio kazneni bod. Jer sam ja imala "svjedoke".

Koja nekultura...

Meni se, kao vozaču, takav ili sličan incident nikad nije dogodio. Zato što pazim na druge sudionike prometa koje, eto, mogu ubiti jer mi se žurilo kod kozmetičarke.

Razmisli još jednom tko je debil u toj priči i počni voziti kako treba. Na kraju pouka i tebi: ne bahati se s tonom i pol čelika da ne bi završio u ćuzi. Pješački prijelazi postoje s razlogom!

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: