Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.10.2008. 7:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
ma jebe mi se za nju... pronašao sam nešto najljepše u životu i uživam u tome... sagradio sam si totalno suprotni život od onog kojim sam tada živio...


zašto se onda vraćati u prošlost?to je iza tebe...živi za budućnost,nemoj obraćati pažnju na prošlost...možda joj nisi ništa značio...zašto godinu dana kasnije uz trenutnu savršenu ljubav ti se moraš opterećivati prošlošću,halo uživaj....
...što je bilo bilo je Very Happy ...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.10.2008. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): › ma jebe mi se za nju... pronašao sam nešto najljepše u životu i uživam u tome... sagradio sam si totalno suprotni život od onog kojim sam tada živio... al zanimalo me kakvi su vaši komentari... a palo mi je na pamet to jer sam baš nedavno saznao da je taj lik kojeg sam upoznao bio isto, kako kažete, "jedan u nizu"... Smile

btw. najzanimljivije je kako je samo usavršila vještinu pravljenja od sebe najveće žrtve...


Sve manje mi se viđa ta cura, jer znam i ja jednog koji vara nemilice, a uvijek je on žrtva,uvijek je njemu najtežee....to su ljudi koje uopće ne znam u kakvu bih kategoriju svrstala,ali da su jadni i da je najbolje izbjegavati ih, to svakako.
Zanimljivo je kako ti koji varaju prave veliku žrtvu od sebe, proporcionalno tome kako velku budalu prave od osobe koju varaju.U svakom slučaju, ponašanje za svaku osudu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
marlboro man
Offline
Ukupno postova: 49
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.10.2008. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
Ovako... zanimaju me vaša iskustva... bio sam u vezi tri mjeseca sa jednom curom... to bješe prije godinu dana... da bih u zadnje vrijeme počeo upoznavati ljude s kojima me ona varala dok sam ja bio s njoim ... osijek031.com smile ...

Imate li vi slična iskustva... kako se ponašate prema tim ljudima... osobno se ponašam normalno... čak sam u popriličnmo dobrim odnosima s tim ljudima... jer moje je mišljenje da nisu oni krivi zato što je ona kurva i samo joj je do jebanja...

et mal tema da imate o čemu pisat jel...


daš mi njen broj moba?Smile

_________________
kamo,proljeće moje,kamo?i u koji se drugi prostor diže miris tvoj?kojim ćeš drugim poljima kročiti?i u kojem ćeš nebu dići glavu da kažeš što ti je na srcu?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: tu negdje
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.10.2008. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da je bezveze da se uopće zamaraš takvim stvarima, na kraju krajeva šta je bilo bilo je, bilo je davno, vjerojatno si ju uz to "nešto najljepše u životu" kako kažeš, prebolio i mislim da je to vraćanje u prošlost zaista nebitno i da takve stvari nisu vrijedne spomena.

_________________
PONEKAD POŽELIM DA SAM PONOVO MALA,JER KOLJENA ZARASTAJU BRŽE OD RANJENOG SRCA...

Nisam ja toliko trapava koliko je sve lomljivo, sklono padu i pogrešno postavljeno...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2008. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma naravno da nisu vrijedne spomena... i jako sam sretan što je završilo... i prošlo... ali ne mogu se prestati zgražati kako netko može tako živjeti... ne mislim sada na sebe i sve ljude koje je varala ovo ono.... nego kako može živjeti tim načinom života... da jednostavno svi, gdje god se okrene, misle ( čitaj znaju ), da je kurva, da se okolo kurva i jebe...

meni smeta kada meni netko nešto iza leđa priča o meni, bilo šta... i najmanju sitnicu... jednostavno mi nije jasno kako može... kakav to trebaš biti čovjek da tako živiš... sam sebe blatiš i sam sebi upropaštavaš život... mislim... svatko je krojač svoje sreće, pa tako i ona.... ali stvarno ta osoba nema poštovanja prema sebi i stvarno mislim kako nije "sva čista"...

btw. nisam otvorio ovu temu da bi sebe žalio i šta ja znam... nego tek tolko da vidim jeste imali takvih iskustava i šta mislite o takvim osobama...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.10.2008. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam koliko imaš godina, ali ovo što si napisao mene nimalo ne čudi.. .(kao da ovo uopće ima veze s godinama...) Osobno nisam doživjela susret s osobom koja je bila s mojim dečkom ili toga nisam bila svjesna. Međutim, znalo mi se dogoditi da sretnem dečka s kojim sam zabrijala, a bila sam u društvu svog dečka... ( da, da ,,znam ja sam grozna osoba,,,bla, bla,,,nemoralna, ovos, onos,...) Nakon prekida nisam doznala niti susrela djevojku tj. suparnicu.

Kako može živjeti tim načinom života? Pa jednostavno, ne vidim u čemu je problem, čak koliko vidim, dobro joj ide. Djevojka nije za ozbiljne veze, pripadanja, romantiku, kontam da joj se zajebava i da troši život punim plućima i koliko vidim živo joj se jebe što će tko misliti o njoj. Zašto bi se zabrinjavala s tim što tko misli ili priča o njoj? Da li si upropaštava život? Pa ne bih baš tako rekla. Nitko ne može tvrditi da kada se iskreno zaljubi i prepusti da neće biti vjerna i divna djevojka. Slažem se s ovim dijelom da nema poštovanja prema samoj sebi. Rekla bih po ovom tvom postu da je djevojka mlada, ne zna još uvijek što želi, što je čini sretnom, a čuj, sigurno nešto i vrijedi ako vas je tolike zavela.

Drži se ti ovog najljepšeg u životu što si našao, a prošlost ostavi tamo gdje pripada, prošlosti...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2008. 1:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
ma u biti radi se o dvojici likova... jednog sam poznavao i prije... ne toliko dobro... ono iz viđenja samo.... s njim sam se skompo kasnije... jer smo obojica shvatili da se ne vrijedi zbog takve osobe svađati... a s drugim sam se naknadno upoznao... pitam se koliko ću samo još ljudi upoznati... Smile

Srećom pa to sve nisam saznao odmah nakon prekida... Smile
- Čovječe pa ja mislim da je ipak to malo previše ljudi da se upoznaješ toliko dugo bi trebalo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2008. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Ne znam koliko imaš godina, ali ovo što si napisao mene nimalo ne čudi.. .(kao da ovo uopće ima veze s godinama...) Osobno nisam doživjela susret s osobom koja je bila s mojim dečkom ili toga nisam bila svjesna. Međutim, znalo mi se dogoditi da sretnem dečka s kojim sam zabrijala, a bila sam u društvu svog dečka... ( da, da ,,znam ja sam grozna osoba,,,bla, bla,,,nemoralna, ovos, onos,...) Nakon prekida nisam doznala niti susrela djevojku tj. suparnicu.


to ne znači da si nemoralna osoba i sve što si napisala, jer si ZABRIJALA... jedno je zabrijati, a drugo je KARATI SE OKOLO KO ŠTUKA... ne bi ništa rekao da je to bilo samo brijanje, ali to su bile veze u vezi za vrijeme neke treće veze ... osijek031.com smile...

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kako može živjeti tim načinom života? Pa jednostavno, ne vidim u čemu je problem, čak koliko vidim, dobro joj ide. Djevojka nije za ozbiljne veze, pripadanja, romantiku, kontam da joj se zajebava i da troši život punim plućima i koliko vidim živo joj se jebe što će tko misliti o njoj. Zašto bi se zabrinjavala s tim što tko misli ili priča o njoj?


Zašto bi se zabrinjavala... hmmm... da vidimo... zamisli sada sebe u ovoj poziciji... sjedneš negdje u kaf i svi te gledaju ispod oka, svi pričaju tebi iza leđa samo najgore stvari... kada razgovaraju dvije osobe i tebe spomenu, neće reći "jel to ona superkulgubazakon cura", nego će uvijek biti "jel to ona drolja"... i to će zauvijek biti tako... pa makar se i promjenila... eto zašto da se zabrinjava...

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Da li si upropaštava život? Pa ne bih baš tako rekla. Nitko ne može tvrditi da kada se iskreno zaljubi i prepusti da neće biti vjerna i divna djevojka. Slažem se s ovim dijelom da nema poštovanja prema samoj sebi.


Ajde barem se u nečem slažemo... Wink

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Rekla bih po ovom tvom postu da je djevojka mlada, ne zna još uvijek što želi, što je čini sretnom, a čuj, sigurno nešto i vrijedi ako vas je tolike zavela.


hmmm... da nešto vrijedi, u svojem "društvu" bi imala više ljudi on svog brata i trenutnog dečka/jebača... kako god... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.10.2008. 20:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marshall-T je napisao/la: ›
- Čovječe pa ja mislim da je ipak to malo previše ljudi da se upoznaješ toliko dugo bi trebalo!


Shocked Shocked Shocked

wtf??? objasni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.10.2008. 9:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma daaaj još mi reci da studira ekonomiju i nebi se ni začudio

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.10.2008. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@...

Dragi TRI TOČKICE...s mojim postom sam željela reći slijedeće, živimo u društvu koje se bazira na ismijavanju, ponižavanju drugih ljudi. Tračanje drugih ljudi grije dušu i srce, a likovanje nad tuđom nesrećom izmamljuje smile na lice. Zašto bi se ona obazirala na priče za drugim stolom? Ljudi uvijek nadodaju, ocrne, a reci mi bi li ti kada upoznaš neku osobu gradio svoje mišljenje na temelju priča što si čuo ili bi je upoznao osobno? Tebi je važno što drugi misle i pričaju o tebi, pa ne funkcioniraju svi jednako. Recimo, meni isto nije važno što se priča o meni i što nekto za drugim stolom misli o meni. Meni osobno nije jasno kako osobe kao ti mogu funkcionirati uopće, razmišljaš li hoćeš li popiti dva ili 8 piva jer ne znaš što će Pero za drugim stolom reći? Daj opusti se i uživaj u životu, živi ga punim plućima, jebe ti se što će drugi reći (naravno ovdje ne mislim na tvoje prijatelje, roditelje i dr. bižnje) Vjerujem da je djevojka dobra kao anđeo, ako je intrigantna i atraktivna, uvijek će tu biti priča. Vjeruj mi, većina tih što sjedi za drugim stolom i pita se "da li je to ona drolja"?, Isti ti bi bez pogovora plazili za njom...To što ti sada pričaš o njoj nakon vašeg prekida ne znači da ćeš isto tako pričati za nekoliko godina kada te bude bolio tuki za nju, a nemoj mi prodavati priču da je i sada tako jer je očito da nije. A možda je se čak nećeš niti sjećati isto kao i ti ljudi za drugim stolom... Žao mi je ako sam te povrijedila, znam da nisi pročitao ono što si željeo. Pomiri se sa činjenicom da joj nisi ili niste mogli dati ono što joj treba ili je čini sretnom i furaj dalje...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ma daaaj još mi reci da studira ekonomiju i nebi se ni začudio


nekako imam osjećajda mislimo na istu osobu... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.10.2008. 20:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@fairy

draga fairy... ne da mi se sada sve proanalizirati što si napisala... kada uhvatim vremena riješitć ću to...

samo želim reći da me živo boli "tuki" za nju... i rekao sam zašto sam napravio ovu temu...

samo sam htio tuđa iskustva i komentare... a što se to baš za nju tiče... njen grijeh... Razz

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2008. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
ma daaaj još mi reci da studira ekonomiju i nebi se ni začudio


nekako imam osjećajda mislimo na istu osobu... Wink


... i da je sada 2 godina a?


Zadnja promjena: PsychoSoldier; 17.10.2008. 13:55; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.10.2008. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la: ›
_Jimmy_ je napisao/la: ›
ma daaaj još mi reci da studira ekonomiju i nebi se ni začudio


nekako imam osjećajda mislimo na istu osobu... Wink


hmmm sve je moguće

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: